Eiti į turinį
Beliunas_Justas

Istorijos - Helovinas

Rekomenduoti pranešimai

Vieną grazia rudens dieną Bronislavas sėdėjo prie kompiuterio.Galvojo ką veikti.Turėjo vieną zaidimą SAMP'A,bet nezinojo nėvieno Lietuviško serverio.

 

O Angliškuose serveriuose nenorėjo zaisti delto kad tiesiog nemokejo anglų kalbos.

 

Pagaliau Bronius (Bronislavas) sugalvojo ką veikti.Jis sukūrė serverį ir pavadino sarg'as (Sarg lt).Štai taip ir atsirado (Sargas).Šitame serveryje gyvavo labai dauk zmonių.

Ikitol kol neatėjo HEALOVINAS,Bronius sugalvojo į serverį pridėti HEALOVYNNO dekoracijų.Jos buvo ligoninėje ir pagrinde San Fierro mieste.

Visi zmonės pamatė tas dekoracijas (Healovino skulpturas) ir labai išsigando,išėjo iš serverio ir neateina iki dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vieną sargo serverio naktį, bumėris vaikščiojo po miestą ir ieškojo bug'o apie kurį buvo pranešta, anonimo. Bumeris tuojaus nuvyko į paskirtą vietą apie kuria buvo aprašyta. Nuvykęs į skersgatvį pamatė, kad ten jokio bug'o nėra, iš po šešėlio matosi žibinčios orandžinios akys, kurios artėjo vis arčiau ir arčiau Bumerio. Iš nugaros priartėjo dar vienas moliugalvos, ir bumeriui uždėjo moliugą ant galvos, kad jo niekas neatpažintu, ir kad jis pats negalėtu jo nusiimti. Moliūgagalviai pasakė, jei bandysi šį moliūgą nusiimti tu virsi moliūgagalvių. Bumeris išsigandęs paklausė: kas jūs tokie ? Moliūgagalviai nusijuokė ir pranyko į šešėlį. Bumeris tikėjas kad jei nusiims moliūga jis virs toks kaip ir jie, jis vaikščiojo po miestą sf, ir mąstė kaip galima nusiimti šį moliūga be rankų. Tada jis eidamas link stoties, pamatė Hamburger užkandinę, jis pagalvojąs o jei ją kas nors suvalgys(moliūga nuo bumerio galvos) ar aš nevirsiu moliūgagalvių? Na kaip ir taręs taip ir padarė, užėjo į hamburger'į ir paprašė sedėjusio storo vyruko už 1'000'000 suvalgyti nuo jo galvos moliūgą, staigiai puolęs storulis suvalgė moliūga nuo jo galvos. Bumeris išsilaisvinęs sušuko Valio! aš ir vėl viską matau ! Moliūga nuo bumerio galvos suvalgęs vyrukas pasijuto blogai, po 1 minutės grįžes iš tuolėto jis išėjo su moliūgo galva. Visi staigiai išbėgo iš hamburger'io, o moliūgagalvis pranyko. Ir nuo to laiko daugiau bumeris nebetikrino nei vieno anonimiško žaidėjo bug'o pranešimo.

 

Su Hellowinų 2019 ! Sarg serverį sveikina: The_Romke

+Rep Kam negaila!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

"Los Santos Paplūdimys"

 

Sveiki, mano vardas Freddy ir šiandieną jums papasakosiu kaip aš ištrūkau iš paplūdimio tragedijos. Vieną dieną su draugais nusprendėme susimest ant autobuso ir važiuoti į Los Santos mieste esantį paplūdimį, nuvažiavome įsirengėme, buvo linksma visi maudėsi, taškėsi, grojo muziką, valgėm čeburekus. Atėjo 19:15 pamatėme, kad visi žmonės skuba į autobusą mes greitai bandėme susirinkti daiktus ir skubėti į autobusą, bet autobusas išvažiavo. Mes su tuo susitaikėme įsikūrėme laužą sedėjome ir pasakojome įvairias siaubo istorijas. [00:00 Visur tamsu, girdis neblaivių žmonių šūkavimai kurie varo šiurpą] Mes nusprendėme eiti miegoti, kadangi jau buvo vėlu ir tamsu. [03:00] Aš atsikėliau išgirdęs neaiškius garsus visi draugai miegojo bandžiau juos žadinti, bet niekaip neišėjo miegojo lyg užmušti, bet po vieno draugo nugara skambėjo telefonas aš jį patraukiau ir ant nugaros buvo didelė žalia žaizda, pakėlęs telefoną taipogi išgirdau neaiškius garsus jie skambėjo kažkaip taip "Goten murged dool" aš nieko nesupratau ir išsigandęs žadinau kitus draugus, bet pas kitus draugus taipogi buvo didelės žalios žaizdos. Tolumoje išvydau didelį švyturį šviečiantį žalia spalva tiesiai į mane, o tame švyturyje trys nežemiški kūnai. Aš pasislėpiau už palapinės.. Girdžiu kažkas parbėga iš nugaros ir tai buvo kitas žmogus su didele žalia žaizda ir jis man šaukė: "Bėk, jie čia, jie nepasiduos!" Aš pribėgau prie jo kuo greičiau jis man sakė (dusdamas) "vhandenz vhandenz" aš tą žaizdą patryniau vandeniu ir ji užsitraukė, du mano draugus išėjo išgelbėti, bet trečiojo ne, nes jau žaizda buvo per visą kūną.. Patyliukais nuėjome prie to švyturio lauke išvydome baisų vaizdą: žmonių dalys mėtos visur, eksperimentai su gyvūnais, daug ginklų. Mes keturiese įėjome į švyturio vidų, bet švyturio vidus buvo neįprastas buvo laiptai žemyn. Nulipome tyliai laiptais žemyn, ten išvydome tris nežmoniškus kūnus, jie buvo panašūs į kažkokius klounus maišytus su ateiviais. Mes prisėlinome iš nugaros ir norėjome išsiaiškint kas gi  čia slepiasi, bet.. Jie mums užbėrė kažkokių miltelių ir mes visi pakritome kaip negyvi. Atsikėlėme kažkokiame miške prie mūsų buvo ženklas "Atėjo tavo pabaiga", apsižvalgiau aplink matosi girgždančios supynės, šiurpus klouno juokas. Mes visi labai išsigandome ir bėgome kur tik galėjome, bet visur visur girdėjosi tas pats klouno juokas ir žodžiai "AŠ JUS STEBIU HAHAHA" Bėgome visi į Šiaurės pusę, ten išvydome miesto šviesas bet iš galo girdėjome, kad kažkas labai garsiai kvėpuodamas parbėga į mus. Aš atsisukau ir tai buvo tas KLOUNAS. Jo veidas buvo visas baltas, dantys smailūs, plaukai mėlyni, rankoje kruvina mačetė. Aš prisiminiau, kad pas mane kišenėje buvo revolveris su viena kulka. Aš greit jį išsitraukiau ir jį nušoviau. Nuėmus kaukę, ten pasirodė mikroschemos, turbūt jis buvo robotas. Ant jo nugaros buvo keistas mygtukas {Sunaikinsi} Mes galvojome sunaikinsime tik šį robotą klouną, bet nuspaudė mygtuką išvydome tolumoje ryškų žalią spindulį ir dideli garsą. Su žiūronais pamatėme, kad švyturys vėl yra normalus, rodo laivams kelią, o nerengia eksperimentu su žmonėmis. Mes visi nubėgome prie artimiausios autobusų stotelės ir nuvažiavome į miestą, štai mes ir ištrūkome iš to siaubo. 

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

'' Sarg.lt šeimos istorija ''

Sarge gyveno šeima ir jie turėjo dvi dukras, ir vieną sūnų, žinoma jie juo visus labai mylėjo, bet labiausiai viena iš jų dukryte vardu @Samit_Worb. Ji buvo taip mylima kad net jos tėvai jau su mergaite negalėjo susitvarkyti, ji jiems nordinėdavo ka padaryti ir ką nupirkti jai, o savo broliui @Donce_Moncee ir sesei @Drakonas_Dinas liepdavo daryti viską už ją. Vieną kartą tevams jau atsibodo tos dukters įžulumas ir įsakymai jie nusprendė kad laikas ją pamokyti kaip reikia elgtis. Vakare @Samit_Worb nugirdo tevų pokalby, kad mergaite žada atiduoti i griežtos priežiuros auklėjimo namus nusprende atsikratyti, mergaite nusprendė atsikratyti jų, kad jie jai nieko nepadarytu. Tai mergaitė nuėjo į sesers @Drakonas_Dinas kambary it žiurėjo kai ji miegą ramiai, nieko nesitikėdama, nieko nejausdama kad cia jos paskutinė naktis. @Samit_Worb Apsidairė kambary gal ką ras aštraus, be niekur nieko nerado tada nuėjo į savo kambary ir pasieme mažą peiliuką su kuriuo ji pjaustydavo gelių kotelius. Nuėjus atgal į kambary pas sese jį pamatė kad sesuo @Drakonas_Dinas bunda tai nusprendė užbaigtivisą reikalą ji puolė ant jos su tuo peiliuku ir isdure jai abi akis tada jas sukiso į jos burna ir nupjaustė ranku pirstelius, juos suriso ir įdėjo į tokį mažą maisely kurį paslebė savo kambary. Ta patį padarė ir savo broliui @Donce_Monce. Ryte tevai atsikėle anksciau už vaikus ir nuėjo juos pažadinti, nes buvo laikas eiti į mokykla pirma nuėjo į @Samit_Worb kambary ir ten pamatė ja žaidžiančia su pirstukais. Ji atrodė baisiai visa kruvina ir issitarsiusi, bet ji buvo su sypsena veide ir tevams pasakė. Jus manes nenuskriausit niekada!! Tevai ją surįšo kaip į antklode ir išveže užkasti gyva. Tevai nebematė @Samit_Worb visą gyvenima, o dūkra @Drakonas_Dinas ir sūnų palaidojo @Donce_Monce

Redaguota , redagavo Augustinas_Sex
  • Prieš 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 valandas(-ų), Street_Matthew rašė:

3fdf969745760696d7d0f18f768f1b98300.png

 

Sveiki draugai, nusprendžiau pasidalinti savo keliomis istorijomis kurios įvyko per penkiolika metų dirbant tolimujų reisų vairuotoju . Šiuo metu gyvenu ir dirbu Los Santos mieste, tačiau vos ne visą savo gyvenimą teko praleisti Europoje už didelio ir sunkaus vairo .  Vairuoti sunkvežimį pradėjau vos sulaukes pilnametystės, kai pabaigiau vidurinę mokyklą . Tuo metu turėjau planų įstoti į universitetą ir kurti karjerą bet tačiau planai... Planai pasikeitė, manau aš ne vienintelis kuris pasirinko tokį kelia. Pabaigęs mokyklą savo kišenėje turėjau kelis šimtus Eurų, stoti į universitetą buvo ne itin protinga mintis nes paprastai tam neturėjau pakankamos piniginės sumos, tėvu neturėjau, jie numirė dar kai man buvo 16 metų.. Todėl nusprendžiau, vairuoti sunkvežimi, maniau užsidirbsiu pinigų ir tada gal būt gausiu galimybę patekti į universitetą ir gauti gerą specialybe .. Bet laikui bėgant, aš pamiršau savo pradinį planą, nes įsimylėjau į savo turimą darbą, į darbo eigą . Nenorėjau dirbti nieko kitko, galiausiai atsirado dirbti galimybė San Fierro mieste, ir ne per daug svarstydamas ja pasinaudojau . Patikėkit, iki tol Europoje mačiau įvairiausiu nutikimu, šį istorija apie kuria kalbėsiu įvyko praeitu metų vasarą, buvau Amerikoje.. Buvo be proto karšta, apie 30 laipsnių šilumos, tuo metu galvojau jog niekur nėra taip karštą kaip Arizonoj. Nepaisant to, jog man visados patiko važiuoti per Arizoną, vienišas kelias ir nesibaigiančios dykumos mane labai stipriai ramina . Po šiokio poilsio ryte beveik visą dieną važiavau 85-penktu greitkeliu, saulė tik pradėjo leistis ir dangus atrodė nuostabiai. Atsidariau langą, ir įsitaisiau patogiau, jeigu kam įdomu aš vairuoju Qenwolf TVR 900 . Tai yra nuostabus sunkvežimis, ir jį be proto myliu.  Važiavau ramiai, klausydamasis gamtos garsų, žinojau jog šiuo keliu važiuosiu ilgai ir be sustojimo . Dabar galėčiau girtis, jog nebijau ilgų kelių ir prie jų seniai pripratau.. Bet kai esi dykumoje ant kelio vienas ir dar naktį ir žinai jog aplink 40km nėra nei vienos gyvos dušios dvasios.. Na kaip čia pasakius, mažu mažiausiai jautiesi laibai.. Labai nejaukiai, ir galit sakyti ką norit bet visi bijo važiuoti naktį, vienišu keliu . Mano mintis pradėjo suktis apie įvairiausius dalykus, nuo nepavykusios meilės iki mirties. Iš tiesų, mirtis naktį atrodo labai draugiška, jau artėjo vidurnaktis kai ant kelio kai ką pamačiau . Tai buvo raudonos mašinos šviesos, pamaniau jog kažkam sugedo mašina ir jie laukia pagalbos. Nusprendžiau sustoti ir padėti, ne dėl to jog būčiau geros širdies žmogus.. Tiesiog norėjosi bent kokios žmonių kompanijos, su kuo nors pasikalbėti  . Prisiartinęs pamačiau jog tai senesnės mašinos markė, kurios niekaip negalėjau atpažinti. Prie mašinos stovėjo pora, ir jie mojavo rankomis bei šokinėjo aplinkui mašina šaukiantis pagalbos. Man išlipus iš sunkvežimio staiga pasidarė labai šalta, pasijaučiau ne jaukiai bet kolkas tuo labai neapsireiškminau. Man einant prie jų arčiau, pastebėjau jog kažkas.. Su jais negerai, jų drabužiai atrodė labai seni, tarsi priklausytu penkiastdešimtiesiams.. Be to nuo jų sklido keistas kvapas, tarsi tai buvo supuvusi mėsa, kažką panašaus.. Bet kokiu atveju tas kvapas buvo be proto šlikštus, nepaisant to priėjau prie jų arčiau ir paklausiau kas gi nutiko.. Aukštas vyras tamsiais plaukais man paaiškino jog iš po mašinos kapoto pradėjo kilti dūmai ir jį nustojo važiuoti.. Jam beaiškinant kas įvyko, atidariau kapota iš kurio tiesiai man į veidą pakilo tarsi dūmų kamuolys. Pradėjau apžiūrinėti varikli ir greitai nustačiau problemą . Kaip tik tuo momentu pajutau stiprų smūgį į pakaušę ( Bamm ) . Matyt iškarto nukritau ir praradau sąmone.. Nes kai prabudau jau buvau savo sunkvežimį sūrištom kojom, ir prie pat manęs stovėjo ir stebėjo man nežinomas vyras kuriam norėjau padėti.. Nes nespėjau ištarti nei žodžio kai išsitraukė peili ir pradėjo pjaustyti man ranką dar per visą laiką jam šypsodamosi.. Man atrodė jog jam buvo labai smagu mane kankinti, mano rūbai permirko krauju ir žadėjau prarasti sąmone beveik viskas užtemo akyse, kai staiga išgirdau kitos mašinos garsą.. Mano kankintojai irgi suregavo ir greitai apsisuko pažiūrėjo pro langą ir išnyko, nejokaujų.. Galbūt man ir temo akyse bet galiu prisiekti jog jie tiesiog pradingo, man dar liejosi vaizdas bet dar spėjau pamatyti kaip į sunkvežimį įlipo barzduotas vyras.. Tuo metu aš praradau sąmone, man prabudus aš buvau ligoninėje ir mano ranka buvo sūviniota tvaršiais.. Tas pats mane išgėlbėjęs vyras sėdėjo šalę lovos, jo vardas yra Branklin'as ir iki šiol mes esame geri draugai. Deja bet man nieko nepavyko sužinoti apie porą ant greitkelio, prie sunkvežimio nebuvo rasta jokia kita mašina, ir apskritai neliko jokių ženklų jog kažkas su manimi buvo . Aš nusprendžiau pasidomėti, ir internete pamačiau apie vieną porą, kuri mirė kaip tik tame greitkelyje kuriame aš važiavau ( prieš daugiau nei 50 metų ) . Taip pat suradau jog toje vietoje įvyksta daugiau negu įprasta avarijų, o 85 greitkelyje dingsta bent keli vairuotojai. Abėjoju jog tai buvo sutapimas.. Na, bet spręsti jums .

 

Jeigu skaitėte istoriją iki galo labai tikiuosi jog ji jums patiko/ Jeigu norite palaikyti mane, spauskite ant +REP . 

 

 

Street_Matthew .

 Nereikia taip daryti.

  • Už 4
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

3fdf969745760696d7d0f18f768f1b98300.png

 

Sveiki draugai, kolegos, šiandieną aš su jumis norėčiau pasidalinti savo helloween‘o istoriją. Visu pirma, viskas prasidėjo 2016 metais, kai su tėvais atvykome į SanFierro miestą , ten įsigyvendinome, gyvenome gražiai ir laimingai, tais metais aš buvau dar nepilnametis, mieste buvo labai, labai daug gyventojų, tačiau su laiku daugelis žmonių emigravo į kitas šalis. Tačiau aš su šeima pasilikome SanFierro mieste, sulaukęs 19 metų, išsilaikęs teisęs, įsidarbinau į pirmąjį darbą jis nebuvo labai ypatingas, tai buvo taksistai, taksistuose pradirbau keletą mėnesių, ir tada supratau, kad manęs taksistai nedomina todėl išėjau į kitą darbą, sekantis darbas buvo vienas iš teisėsaugos srities, tai buvo Kariuomenė, Kariuomenėje aš išmokau laikytis tvarkos, disciplinos, dažniau bendrauti su kolegomis. Kariuomene mane pakeitė į gerąją pusę, išmokau valdyti ginklą, šaudyti, gaudyti nusikaltelius ir taip, toliau. Tačiau tamsų Spalio 31 dienos vakarą su geru draugu nusprendėme nuvažiuoti į klubą pažaisti biliardą šalia traukinių stoties, sužaidėme vieną partiją, tada draugas pasakė, kad jis einą į tualetą, tačiau jis negrįžo iš tualeto, nuėjęs į tualetą nieko neradau, išėjęs iš biliardo klubo, pamačiau keistas raudonas dėmes, iš pradžių niekų gyvų negalvojau, kad tai gali būti kraujas, bet atidžiau pažiūrėjęs, pamačiau, kad tai tikrai kraujas ir jis vedė tiesiai už klubo, į garažą, aš išsigandęs sau įsižnybiau nes galvojau, kad tai negali būti realybė, galvojau, kad aš sapnuoju, tačiau tai nebuvo sapnas tai buvo baisi, baisi realybė, atidaręs garažą pamačiau mano draugą kraujuojantį ant žemės, aš jam skubėjau padėti tačiau iškviečiau medikus, medikai atvykę konstatavo mano draugo mirtį, bet prieš mano geram draugui nukraujuojant aš jam pasakiau : aš už tave atkeršisiu jam. Praėjus keliems metams, , taipogi girdėjau iš kitų žmonių, kad jie tai pat prarado draugų, artimųjų. Tada aš pradėjau planuoti atkeršijimo planą. Aš sau pasižadėjau arba aš mirsiu arba tas kuris nužudė mano draugą. Praėjus lygiai dviems metams, nuo mano draugo praradimo dienos Spalio 31 dieną, ankščiausiai nuo pat ryto pradėjau ieškoti juostų kurios man padėtų išsiaiškinti kas yra žudikas, surinkęs dauguma juostų, nuvažiavau į LosSantos kapines, ten išsikeičiau rastas juostas į peilį bei moliūgą, peilis tai buvo, tai ko man reikėjo norint nužudyti, žudiką. Visą dieną per kančias ieškojau žudiko, tačiau man jo nepavyko surasti, atėjus tokiam pačiam vėlam, tamsiam vakarui, lygiai tokį patį kaip prieš metus, aš pamačiau žudiką, važinėjantį ir ieškantį aukos SanFierro mieste, tačiau pamatęs jį staigiai išsikviečiau taksi, nuvažiau iki darbo bazės, persirengiau, ir pasiimiau darbinį automobilį, ir ieškojau žudiko automobilio per visą miestą, paieškojęs keletą minučių aš jį pamačiau jis  buvo sustojęs prie SanFierro kebabinės, aš tai pat atvažiavau, prisėlinau iš nugaros nudūriau žudiką, kaip žadėjau taip ir padariau atkeršijau už savo gerą draugą, kurį nužudė žudikas, žudiko galvą nupjoviau, bei paslėpiau SanFierro mieste prie vyriausybės, ant varpinės. O moliūgą panaudojau, pagaminti skanią sriubą, sriubą aš išdalinau prie SanFierro ligoninės. Štai ir pasibaigė mano istorija tikiuosi patiko. Dėkoju visiems kas skaitė.
 

 

Redaguota , redagavo Edmundas_Drifter
  • Patinka 3
  • Už 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Karta serverio bomžas kitaip sakant elgeta @Ferdinand_Porsche neturėjo pinigų, bet kažkokiais stebuklingais būdais jų gavo, jis jų net turėjo 50milų, budamas užkietėjęs žvėjys sugalvojo laimėti juos ryboje, tai buvo jo laimingoji diena. Jam pavyko laimėti net daugiau kaip 3b, bet pinigai daro savo. Jis pradėjo niekinti kitus žaidėjus važinėjo su brangiausiom ir aukščiausios kokybės mašinomis, turejo geriausias vilas. Bet kadangi gyvenimas jam atsuko peilį, jis sumane vėl parybinti ir nusprende buti turtingesnis net už patį serverio aršauską @Vytautas_Cames. Dėja kaip ir sakiau jam nepasisekė, ir pralaimėjo viska žvėjodamas. Šio pasakojimo moralas yra toks buvai bomžas ir liksi bomžu.

  • Haha 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

San Fierro stotelė

 

Helovino naktis. Artėju link San Fierro stotelės ir matau, kad truputį toliau, 5 metrai už stotelės, stovi vyras @Kenanas_Ltu, labai keistas ir labai į mane žiūri. Blyn, pagalvojau, kad kažkas čia ne taip.. Bet buvo dar vienas žmogus stotelėje @Trim_Devyni, tai nebuvo taip baisu. Beeet, tas žmogus išėjo! Ir aš likau visiškai viena, su tuo ''weird'' vyru. Ir matau kaip jis link manęs po truputį artėja. Pagalvojau, kad man reikia greičiau iš čia eiti ir pasukau atgal link namų. Na ir ką, siaurame praėjime (pro RC išvežiotojų kiemą) mane pasitinka kitas vyras @Shad_Houl. Aš atsisuku ir žiūriu, kad tas iš stotelės taip pat jau už manęs, tai gi aš buvau apsupta iš abiejų pusių. Supratau, kad jau reikia bėgti. Bet nebuvo kur, nes jie abudu iš abiejų pusių, o kitur pastatai, praėjimo nėra. Šiaip ne taip prasibrovusi pro vieną pradėjau bėgti, taip pat ir jie iš paskos. Visokiausiais baisiausiais keiksmažodžiais rėkė man, kad sustočiau, kad mane užmuš, nušaus ir t.t. Aš iš to šoko nežinau per kiek laiko nubėgau, nes tai atrodo truko vieną mili sekundę, bet aš nubėgau iki stotelės ir žiūriu, kad atvažiuoja troleibusas, net nepažiūrėjau koks, įšokau. Ir tas degradas būtų įlipęs, bet gal pasimetė, o ir vairuotojas gal kažką pamatė ir specialiai labai greitai uždarė duris. Na ir dar kaip tyčia ne už ilgo įlipo keleivių kontrolė, o aš iš to streso pamiršus bilietuką nusipirkti sedėjau visa apsižliumbusi, bet jie mane paguodė, net nieko nesakė dėl bilieto. Jei ne trūlikas, tai nežinia kaip būtų pasibaigę.

Redaguota , redagavo Bad_Goda
  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...