Eiti į turinį
Beliunas_Justas

Istorijos - Helovinas

Rekomenduoti pranešimai

Atėjo 31 diena, serveryje žaidė apie 300 žaidėju kas kėlė rida, kas dirbo, o kas tiesiog stovėjo afk. Atėjus Admin_Bumeriui į serveri, paskelbus jog skelbia evento pradžia dauguma žaidėju pradėjo ieškoti įvykio vietų kurios buvo aptvertos policijos stop juosta. 

Tuo tarpu kol ieškojo, visi linksmai juokavo, diskutavo kas tai galėtu būti per prizas, bet niekas net neitarė kad tai ne prizas o spąstai. 

Galiausiai pirmieji suradę 13-ta aptverta įvykio juostą jie rašė /radau su emocijom džiaugsmu bei smalsumu ir staiga ekrane pasirodė server closed, pakelės akis aukščiau žaidėjas, pamatė savo nick o šalia jo parašyta Pokštas arba saldainis jis galvojo kad prisijungs ir bus visi prizai, bet prisijungus jam tik rodidavo sercer closed. Negalėdamas perspėti kitu žaidėju kas jų laukia. Įvyko tikras chaosas...  buvo bkokamuoji visi serverio žaidėjai suradus 13 juostu, vienas po kito krito kaip rudenio lapai. kol galiausiai nebeliko serveryje žaidėjo. 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

                                                                                                                                       Los santos miestas

Stoviu stotelej laukiu autiko kad grysciau namo yra 7:31 valandos vakaro ziuriu parvaro bmw betmenas meldziuosi kad nenuskintu sustoja prie stoteles ir islenda kaskoks zmogus sako ko cia stovi susalsi lipk i masina damesiu iki namu as tok oki pasakau adresa ir pradeda vaziuot. Nuveza I kaskokia banditu gatve ir sustoja prie namo isdauzti langai duru ner sienose skyles islipu is masinos ziuriu eina kaskoks zmogus ziuriu ziuriu pyst paslysta ir i lavona pavirsta paskui ziuriu vaziuoja kaskas o ziuriu medikai saukiu saukiu LAVONAS LAVONAS islenda su apdauzytu snukiu. ciuvelis sako ko cia sauki neprikelk elgetu visu. ans sako tai ka tu cia darai. as atsakau nu tai atveze kaskoks bmw cia sako lipk lauk ir nuvare. tasai sako nu tai lipk I masina parvesiu. Nu vaziuojam vaziuojam ir pradeda lempute degt degalai baiges o esam niekur pyst islenda kaskas apsisuke ir nematom islipam is masinos tas slaptas zmogus stovi nieko nedaro prieinam ziurim bumeris afk stovi galvojam ka daryt 200min afk ir sugrizta is afk sakom pripilk degalu nu pripila degalu ir vaziuojam toliau parveza namo as paskambinu i duris ir nieks neatsako as bandau atidaryt duris ir atrakintos buvo ieinu I namus ir ziuriu kraujas visur saukiu teti? mama? as namie ir girdziu zingsnius kas cia?? nueinu i kambari pamatau lavona ir man kaskas trenkia per galva as prarandu samone. Uz 5dienu as atsikeliu renimacijoj ir matau stovi medikai ar kas ten as sakau kas cia buvo kaip as cia atsiduriau  tie medikai pasako palauk pakviesiu tavo pazystama nu sakau gerai pakviecia mociute as sakau o dieve uzmuskit mane nu sedim kalbam ir ateina monstras kaskoks as yeetinu per langa ir begu skauda galva begu begu ir ikrentu I duobe vel prarandu samone.atsikeliu ir islenda grove street su deagle 250 ir pradeda saudyt kulkos skraido as begu sleptis pasislepiu ir sakau man atrodos cia busiu saugus kol jie dingsta is ten as tyliai islipu is tos duobes nes ten buvo virve islipu ir ziuriu lavonai visur ir kraujas ir pamatau zmogu jisai issitraukia ginkla ir i mane pradeda saudyt.

                                                                                                                                    TO BE CONTINUED

 

 

 

labai daug ideju neturejau vistiek geriau pabandyt negu sedet ir nieko nedaryt viso.

  • Sutrikęs 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ŪKININKAI

 

BESIRUOŠIANT HELOVYNO VAKARUI, SUGALVOJAU IŠPJAUSTYTI MOLIŪGŲ, BET AŠ JŲ NETURĖJAU. TAD PASKAMBINAU VIENAM PAŽĮSTAMAM, KURIS DIRBA ŪKININKU IR PAKLAUSIAU AR GALI ATVEŽTI MAN Į NAMUS MOLIŪGŲ. JIS ATSAKĖ, KAD NEGALI, NES MAŠINA SUGEDUSI, O SU TRAKTORIU GREIT NEATVEŠ, TAD PASIŪLĖ PAČIAI ATVYKTI IR JUOS PASIIMTI. NA AŠ SUTIKAU, VIS TIEK ŠVENTEI REIKIA KAŽKAIP PAPUOŠTI NAMUS. JAU BUVO GAN VĖLU, LIJO LIETUS IR DIDELIS RŪKAS. BEVAŽIUOJANT PAS ŪKININKĄ MOLIŪGŲ, KELYJE PAMAČIAU ANT VAŽIUOJAMOSIOS DALIES UŽVIRTŪSĮ MEDĮ. SUSTOJAU, IŠLIPAU IR PAMĖGINAU PAŠALINTĮ KLIŪTĮ. MAN BEVELKANT MEDĮ, PAMAČIAU LINK MANĘS ARTĖJANČIAS 4 RYŠKIAI ORANŽINES AUTOMOBILIO ŠVIESAS. UŽ KELIŲ SEKUNDŽIŲ ŠIS AUTOMOBILIS PRASKRIEJO DIDŽIULIU GREIČIU PRO MANE, KAD VOS NEIŠKRITAU IŠ KLUMPIŲ. NUVAŽIAVĘS KELETĄ METRŲ SUSTOJO IR ATSISTŪMĘS ATBULA, SUSTOJO PRIE MANĘS. NIEKAS NEIŠLIPO, AŠ LABAI IŠSIGANDAU, KAD VOS KELNIŲ NEPRIŠIKAU, NES LAUKE VIENA BUVAU. NUĖJAU AŠ Į MAŠINĄ, PAJUTAU ADRENALINĄ. ŠIRDIS LEKIA IŠ KRŪTINĖS EINA PEKLON HELOVINAS. IŠ SUSTOJUSIOS MAŠINOS, IŠSIRITO DVI BLONDINĖS. SPAUDŽIAU GAZĄ IKI GALO IR BLONDINĖS GALĄ GAVO. MEDĮ PERŠOKAU PER VIRŠŲ, NET PROTEZAI IŠSISKIRSTĖ. SPJOVIAU ANT VISŲ MOLIŪGŲ, KAM GI REIKIA ŠITO ŠŪDO. VIEN TIK BAIMĖ IR KANČIA, HELOVYNE NYK IŠ ČIA. 

Redaguota , redagavo Gelezine_Lape
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Istorija paremta tikrais įvykiais.

 

Tai buvo seniai. Ant tiek seniai, kad apie „Cosa Nostra“ mafiją niekas dar nežinojo, o į „Immortal“ mafiją žaidėjus kviesdavo net patsai tamsta Bumeris. Tada aš buvau dar naivus jaunuolis, kiti pavadintu mane liaudiškai „vaiku“. Armijoje tuo metu aš tarnavau. Tazeriai tada dar nebuvo išrasti, o apie karinę įrangą, kaip naikintuvus, galima buvo tik pasvajoti. Tačiau aš turėjau antrankius, bet ne tokius pat, kokius šiais laikais jaunuoliai naudoja. Tai buvo sovietiniai antrankiai. Šie antrankiai buvo uždedami su komanda /ant, o nuimami su komanda /unt... Vien pagalvojus apie tai mane krečia šiurpuliukai ir iki šiol sapnuoju košmarus apie tai.

  • Patinka 1
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ŽUDIKAS VALERA

 

2016-10-31 Į SARG.LT serverį pirmą kartą prisijungė Valera kuris troško įgyvendinti slapčiausias savo svajones kurių negali įgyvendinti realiame gyvenime. Valera pradėjo žaidimą įsidarbindamas į Ugniagesius kadangi tai jo mėgstamiausia profesija. Ugniagesiu jis dirbo ištisus metus, metai po metų, o jo darbo niekas neįvertino. Po ilgų metų sunkaus darbo gesinant gaisrus Valerai atsirado problemų su sveikata, jis nebegalėjo dirbti ugniagesiu. Išėjus iš darbo Valerai pradėjo trūkti pinigų, teko parduoti savo vienintelę mašiną infernus ant kurios jis taupė ištisus 3metus, tai buvo didelis smūgis Valerai. Parduotos mašinos pinigai ilgai neužsibuvo pas Valera jam jų vėl pradėjo trūkti todėl nusprendė pasiskolinti iš banko, bet bankas nedirbančiam žmogui, turinčiam sveikatos problemų ir neturinčiam turto užstatui nenorėjo duoti paskolos. Valerai teko galvoti iš kur gauti pinigų. Vienas Valeros draugų buvo vienas turtingiausių sarg.lt serverio žaidėjų tad Valera pagalvojo gal asmuo kurį vadinu draugu gali paskolinti man pinigų, bet vos parašius ''ė paskolink 10m'' Valera iškarto atsirado žmogaus priešų sąraše tai buvo paskutinis lašas Valerai pratrūkti. Jis sugalvojo planą kaip pasisavinti savo draugo turtą ir atkeršyti jam. Valera žinojo, kad kiekviena Helovino diena jo draugas pasirodo /tpkalnas apleistame name tad nutarė ten jo palaukti su benzino baku ir žiebtuvėliu rankose. Vos pasirodžius draugui Valera smogė jam galingu smūgiu į pakaušį, Valeros draugas neteko sąmonės ir parkrito, Valera iškarto apipylė jį benzinu ir padegė.

 

ca35ae5d56e29265eb670667b8ded198910.png

 

Valeros draugas klykė iš skausmo ir prašė pasigailėjimo, bet Valera stovėjo sustingęs ir nežinojo ką daryti, jis buvo suglumęs, širdyje norėjo jam padėti ir išgelbėti jį, bet mintyse vis dar vyravo neapykanta savo draugui. Taip ir neapsisprendus ar padėti savo draugui ar ne ugnis užgeso, o iš Valeros draugo liko tik apdegus galva.

 

d5db8fab877c7e81236497961b386094230.png

 

Kai tik Valera suprato ką padarė iškarto pradėjo raudoti, šaukti. Jis pasiėmė telefoną ir norėjo iškvieti policiją, bet pamatė, kad /atsakiklis yra paliktos 2 žinutės ir tai buvo iš jo draugo ''netyčia įdėjau į priešų sąrašą'' ''žinoma galiu paskolinti tu juk mano draugas'' Valera pamatęs šias žinutes pradėjo verkti dar stipriau ir nusprendė atimti sau gyvybę. Jis nuėjo į apleista pastatą tą patį kuris jo draugui buvo toks svarbus ir pats sau galą pasidarė. Ironiška, kad kažkada gelbėjęs žmones nuo ugnies jis atimė gyvybę su ja savo draugui.

 

5d4eb0ef3c32fd9d2afb188eb1c489b9310.png

 

Žmonės iki dabar kalba, kad aplinkui įvyksta gaisrai kurių sukėlimo priežastys niekuomet nebūna žinomos, o apleistame name kuriame Valera nusižudė žmonės vis pamato stovintį žmogų su kauke, jis net kelis kartus buvo užfiksuotas, kai kurie sako, kad tai Valeros vaiduoklis, kita, kad tai tik Photoshopas.

Redaguota , redagavo Black_Bardock
  • Patinka 1
  • Už 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...