Eiti į turinį
Karko_Snow

Geriausių filmų top'as #2

Rekomenduoti pranešimai

prieš 23 valandas(-ų), Dauzymo_Dievas rašė:

Kuždesių salą matęs, superinis mindfuckas, o galas, tai išvis tikrąja to žodžio prasme išdulkino smegenis.:4_joy: Buvau net susimąstęs ar įdėti jį į top'ą ar ne, bet mano nuomone jį pranoko. Lofto nematęs, dėkui už pasiūlymą.:91_thumbsup:

Sutinku pilnai, baisus mindfuckas, Kuždesių sala :D Norėtusi dar kažko. Patarčiau pažiūrėti filmų susijusių su paraleliniu pasauliu.. Esu matęs vieną susijusį ta tema, pavadinimo neatsiminsiu, bet ten taip atidžiai turi žiūrėti tokį filmą, nes kitaip, uch..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 23 valandas(-ų), Benas_Dancingas rašė:

Sutinku pilnai, baisus mindfuckas, Kuždesių sala :D Norėtusi dar kažko. Patarčiau pažiūrėti filmų susijusių su paraleliniu pasauliu.. Esu matęs vieną susijusį ta tema, pavadinimo neatsiminsiu, bet ten taip atidžiai turi žiūrėti tokį filmą, nes kitaip, uch..

Būtų gerai jei prisimintum, arba bent trumpai siužetą papasakotum, nes galbūt esu matęs jį ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Dauzymo_Dievas rašė:

Būtų gerai jei prisimintum, arba bent trumpai siužetą papasakotum, nes galbūt esu matęs jį ;D

Šeima, draugai namuose lyg ir vakarėlį apturejo, kuomet dingo lyg tais elektra visame rajone ir viename name vis tiek degė šviesa, vienas iš jų ar keli išėjo iki to namo.. Toliau nepamenu kaip viskas vyko, bet žinau, kad šioks toks mindfuckas.. 

Ieškau dabar ką netflixe įdomaus pažiūrėti susijusį ta tema

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2019-11-07 at 21:08, Benas_Dancingas rašė:

Šeima, draugai namuose lyg ir vakarėlį apturejo, kuomet dingo lyg tais elektra visame rajone ir viename name vis tiek degė šviesa, vienas iš jų ar keli išėjo iki to namo.. Toliau nepamenu kaip viskas vyko, bet žinau, kad šioks toks mindfuckas.. 

Ieškau dabar ką netflixe įdomaus pažiūrėti susijusį ta tema

Tai aš šitą visai nesenai žiūrėjau, jei neklystų, tu kalbi apie Coherence?

Redaguota , redagavo Dauzymo_Dievas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 valandas(-ų), Connor_Mcgregor rašė:

@Benas_Dancingas @Dauzymo_Dievas jei mindfuck'ai patinka tai paziurekit Cam, dar prie to paties ir zasina tarp koju patampyt galesit

 

Ką žinau, gal ir pažiūrėsiu, labai į Dark Web užneša, vien iš treilerio.

Redaguota , redagavo Dauzymo_Dievas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...