Eiti į turinį
Karko_Snow

Geriausių filmų top'as #2

Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 valandą, Benas_Dancingas rašė:

Viskas viename spoilery, kadangi taip nutiko. :D

 

Turbūt ir galėčiau parašyti pačius MAN įdomiausius, bei geriausius filmus.

TOP 1: Pulp Fiction 

  Parodyti paslėptą turinį

 

 

Top2: Shutter Island

  Parodyti paslėptą turinį

 

 

TOP 3: Point Break

  Parodyti paslėptą turinį

   

 

"Pulp Fiction" ir Shutter Island" yra kažkas wow, net svarsčiau ar juos įdėti į mano filmų top'ą ar ne, bet visgi šiuos filmus mano nuomone pernoko tie kiti filmai, kurie atsidūrė dešimtuke. "Point Break" nematęs, nors ir žemas įvertinimas, bet jei jau šis filmas tarp tavo geresnių, tai ko gero peržiūrėsiu :)

Redaguota , redagavo Dauzymo_Dievas
  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 minutes(-ių), Dauzymo_Dievas rašė:

"Pulp Fiction" ir Shutter Island" yra kažkas wow, net svarsčiau ar juos įdėti į mano filmų top'ą ar ne, bet visgi šiuos filmus mano nuomone pernoko tie kiti filmai, kurie atsidūrė dešimtuke. "Point Break" nematęs, nors ir žemas įvertinimas, bet jei jau šis filmas tarp tavo geresnių, tai ko gero peržiūrėsiu :)

Sutinku, dar pabėgimas iš sousenko (nežinau ar gerai parašiau) irgi nerealus filmas yra. Dauguma senų filmų patys geriausi.. 

  • Patinka 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Nokis_Pinokis rašė:

the hunt pirmoj ;d, doubt

 

but filmai geri, nematęs gal 1-2

Taip, tai šimta procentinis sprendimas. Žiūrėdamas šį filmą, dar niekada nebuvau taip įsijautęs ir jautriai visko išgyvenęs. Filmo pradžia gal ir nestebina, bet vėliau tiesiog pradedi susigyvent su šiuo šedevru.

P.S. Galėtum ir savo top'ą įkelt, jaučiu rimtą arsenalą ten paruoštum :4_joy: 

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 valandas(-ų), Baltas_Warnas rašė:

4 labai užskaitau filmą, daug kartų žiūrėtas ir vistiek pamėgtas. Patarčiau išbandyti dar Loftas ir Kuždesių Sala.

Kuždesių salą matęs, superinis mindfuckas, o galas, tai išvis tikrąja to žodžio prasme išdulkino smegenis.:4_joy: Buvau net susimąstęs ar įdėti jį į top'ą ar ne, bet mano nuomone jį pranoko. Lofto nematęs, dėkui už pasiūlymą.:91_thumbsup:

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...