Eiti į turinį
Dauzymo_Dievas

Geriausių filmų top'as #2

Rekomenduoti pranešimai

the hunt pirmoj ;d, doubt

but filmai geri, nematęs gal 1-2

Redaguota , redagavo Nokis_Pinokis
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 1 valandą, Nokis_Pinokis rašė:

the hunt pirmoj ;d, doubt

but filmai geri, nematęs gal 1-2

Taip, tai šimta procentinis sprendimas. Žiūrėdamas šį filmą, dar niekada nebuvau taip įsijautęs ir jautriai visko išgyvenęs. Filmo pradžia gal ir nestebina, bet vėliau tiesiog pradedi susigyvent su šiuo šedevru.

P.S. Galėtum ir savo top'ą įkelt, jaučiu rimtą arsenalą ten paruoštum :4_joy: 

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

@Zeddas_Lemon Sveikas, galėtum ir tu pasireikšti, tavo nuomonė būtų įdomesnė šiuo klausimu :1_grinning: Aišku, būtų puiku jei ir savo top'ą įkeltum, jei jis kiek nors keitėsi.

Redaguota , redagavo Dauzymo_Dievas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

4 labai užskaitau filmą, daug kartų žiūrėtas ir vistiek pamėgtas. Patarčiau išbandyti dar Loftas ir Kuždesių Sala.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 9 valandas(-ų), Baltas_Warnas rašė:

4 labai užskaitau filmą, daug kartų žiūrėtas ir vistiek pamėgtas. Patarčiau išbandyti dar Loftas ir Kuždesių Sala.

Kuždesių salą matęs, superinis mindfuckas, o galas, tai išvis tikrąja to žodžio prasme išdulkino smegenis.:4_joy: Buvau net susimąstęs ar įdėti jį į top'ą ar ne, bet mano nuomone jį pranoko. Lofto nematęs, dėkui už pasiūlymą.:91_thumbsup:

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 23 valandas(-ų), Dauzymo_Dievas rašė:

Kuždesių salą matęs, superinis mindfuckas, o galas, tai išvis tikrąja to žodžio prasme išdulkino smegenis.:4_joy: Buvau net susimąstęs ar įdėti jį į top'ą ar ne, bet mano nuomone jį pranoko. Lofto nematęs, dėkui už pasiūlymą.:91_thumbsup:

Sutinku pilnai, baisus mindfuckas, Kuždesių sala :D Norėtusi dar kažko. Patarčiau pažiūrėti filmų susijusių su paraleliniu pasauliu.. Esu matęs vieną susijusį ta tema, pavadinimo neatsiminsiu, bet ten taip atidžiai turi žiūrėti tokį filmą, nes kitaip, uch..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 23 valandas(-ų), Benas_Dancingas rašė:

Sutinku pilnai, baisus mindfuckas, Kuždesių sala :D Norėtusi dar kažko. Patarčiau pažiūrėti filmų susijusių su paraleliniu pasauliu.. Esu matęs vieną susijusį ta tema, pavadinimo neatsiminsiu, bet ten taip atidžiai turi žiūrėti tokį filmą, nes kitaip, uch..

Būtų gerai jei prisimintum, arba bent trumpai siužetą papasakotum, nes galbūt esu matęs jį ;D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes(-ių), Dauzymo_Dievas rašė:

Būtų gerai jei prisimintum, arba bent trumpai siužetą papasakotum, nes galbūt esu matęs jį ;D

Šeima, draugai namuose lyg ir vakarėlį apturejo, kuomet dingo lyg tais elektra visame rajone ir viename name vis tiek degė šviesa, vienas iš jų ar keli išėjo iki to namo.. Toliau nepamenu kaip viskas vyko, bet žinau, kad šioks toks mindfuckas.. 

Ieškau dabar ką netflixe įdomaus pažiūrėti susijusį ta tema

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 minutes(-ių), Connor_Mcgregor rašė:

@Benas_Dancingas @Dauzymo_Dievas jei mindfuck'ai patinka tai paziurekit Cam, dar prie to paties ir zasina tarp koju patampyt galesit

Geras pasiūlymas, kaip tik norėjau patampyt

• Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2019-11-07 at 21:08, Benas_Dancingas rašė:

Šeima, draugai namuose lyg ir vakarėlį apturejo, kuomet dingo lyg tais elektra visame rajone ir viename name vis tiek degė šviesa, vienas iš jų ar keli išėjo iki to namo.. Toliau nepamenu kaip viskas vyko, bet žinau, kad šioks toks mindfuckas.. 

Ieškau dabar ką netflixe įdomaus pažiūrėti susijusį ta tema

Tai aš šitą visai nesenai žiūrėjau, jei neklystų, tu kalbi apie Coherence?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 18 valandas(-ų), Connor_Mcgregor rašė:

@Benas_Dancingas @Dauzymo_Dievas jei mindfuck'ai patinka tai paziurekit Cam, dar prie to paties ir zasina tarp koju patampyt galesit

Ką žinau, gal ir pažiūrėsiu, labai į Dark Web užneša, vien iš treilerio.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...