Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edmundas_Drifter

Edmundas_Drifter

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Edmundas,
  • Pravardė? Edma,
  • Amžius? 15 (šiuo metu)
  • Zodiako ženklas? Skorpionas
  • Kur gyveni? Lietuvoje / Kaunas
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Manau, kad labiausiai domiuosi apie teisėsaugą, tai yra kariuomenė, Specialių Operacijų Pajegos, ARAS, Policija, šiuo metu lankau Lietuvos Šaulių Sąjungą, jau apie 4 metus, esu davęs Šaulio pasižadėjimą. Tai pat mėgstu domėtis viskas kas susije su žvejyba, bei laisvalaikiu su draugu nuvažiuojam pažaisti Air-Soft. 
  • Ką veiki laisvalaikiu? Laisvalaikiu dažniausiai su draugais žaidžiu krepšinį.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Jeigu neklystu SARG projektą žaidžiu nuo 2016 metų.
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Na ne per daug ir nepermažai, prieš SARG projektą žaidžiau kitą projektą, tad paskaičiavus SA-MP'ą žaidžių +- apie 5 metus.
  • Kokius filmus mėgsti? Mėgstu siaubo filmus, bei komedijas.
  • Kokios muzikos klausai?  Dažniausiai klausau arba pop'o, arba 90 - tųjų.
  • Mėgstamiausias sportas? Aišku, kad krepšinis.
  • Kas yra tavo autoritetas? Tėvai.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes šitame serveryje yra puiki bendruomenė, bei žmonės, aišku pasitaiko pykčių, tačiau viskas su laiku išsisprendžia.
  • Turi brolių, seserų? Taip turiu vieną sesę.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Primas tikslas būtų sėkmingai pabaigti mokyklą, susietį ateitį su kariuomenę, užbaigti 9 mėnesių tarnybą, įstotį į LKA (Lietuvos Karo Akademiją) ją sėkmingai baigti, gauti Leitenanto laipsnį. O toliau jau kaip Dievas duos.
  • Kokie tavo privalumai? Esu draugiškas, bendraujantis, paslaugus, patriotiškas, mandagus, mėgstu sakyti prikolus, bet dažniausiai tuos prikolus suprantu tik aš vienas.
  • Kokie tavo trūkumai? Galbūt pavydus, mėgstantis pyktis, ginčytis.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
    Spoileris

    6e17a7b3809ee346ea4ab7dfd866fe9a138.jpg
    a853ea1b693b4b2717a3426371d4fce8296.jpg
    b38b1591596279bf25093888577add78732.jpg

     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...