Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Adris_Hunteris

XP ir Pinigai

Klausimas

3 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Hello. XP keltis gali pražaisdamas žaidime, arba dar vienas būdas vykdyti /pasiekimai. Už kiekvieną ivykdyta pasiekimą duoda 100 patirties.

Dėl pinigų, tai serveryje egzistuoja Žvejyba iš kurios gali pakelt nemažai milijonų, o toliau tik darbas, daugiau kaip ir nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Auris_Verossa rašė:

Hello. XP keltis gali pražaisdamas žaidime, arba dar vienas būdas vykdyti /pasiekimai. Už kiekvieną ivykdyta pasiekimą duoda 100 patirties.

Dėl pinigų, tai serveryje egzistuoja Žvejyba iš kurios gali pakelt nemažai milijonų, o toliau tik darbas, daugiau kaip ir nieko.

Bet kaip tu neturėdamas pinigų pakelsi jų ryboje, nelogiška. Aš sėdžiu už 200e, kaip aš tau pasikelsiu iki 100k. Sunkiai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Benas_Dancingas rašė:

Bet kaip tu neturėdamas pinigų pakelsi jų ryboje, nelogiška. Aš sėdžiu už 200e, kaip aš tau pasikelsiu iki 100k. Sunkiai..

Tai susirandi darba, kelies verslą, dalyvauji eventuose kur duoda pinigų ir viskas. Toks kaip GP darbas, neša didelius pinigus, o ko reikia tik išmokti darbo informaciją, ir tvarkingai be klaidų praeiti apklausą. Ir jau turi gerą pinigų šaltinį. :14_relaxed:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...