Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Sweet_Brother

Interviu su pavaduotojais

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Taigi atėjo metas paskaityti ir mūsų serverio pavaduotojų karjerą. Sėkmės skaitantiems

cbe929f20e3dde2c6d0b820cc3a1b514725.png


 

Serveryje pradėjau lankytis dar 2013-2014 metais, žaidžiau aišku ne daug, tik šiaip sau, nes naujokas būdamas nelabai suvokiau kaip ką čia pasikelti, poto leavinau ėjau per kitus serverius, daug laiko praleidau ten ir ten, tada atėjo laikas sugrįžt, tada šiek tiek daugiau pradėjau žaisti, bet nieko rimto nesiekiau nei nelabai darbinausi. Na ir po tam gero ilgio "leavo" Vėl grįžau su šiuo nickname, pats pirmas darbas buvo medikas 2016 pas Arnas_Anatomys, poto vėl uždėjau ant žaidimo ir vėl grįžau xD ir tada įsidarbinau į Armiją, neatsimenu kas buvo direktorius, bet pavaduotojas tuo metu buvo Arturas_Nolifer, tik negaliu pasakyti kokie tai metai buvo gali būt  apie 2017 gal ankščiau. Bet gavosi problemų su PC ir turėjau palikti darbą ir leavinti vėl žaidimą. Na ir maždaug prieš 8 mėnėsius man šiais metais parašė mano draugelis @Marius_Golden ir pakvietė vėl pažaisti, tuo tarpu kai atėjau pas jį į namus pažiūrėjom forumą ir ten kaip tik buvo atranka į Policija, aš užpildžiau nieko tikėtis nesitikėjau, nes nežinia po tiek laiko kas pasikeitė, kiek pašalino, kiek dadėjo na ir tiesiog užpildžiau ir laukiau. Praėjo kažkiek dienų na ir paskelbė patekusius, peržiūrėjau forumą ir mačiau, kad patekau su pasunkinta apklausa. Aišku viską pasikartojau ir pnš, nuėjau į apklausą, apklausinėjo berods Deivis_Hype, bet galiu klysti. Susibendravau ten su draugeliu @Benas_Dancingas ten mes pradėjom konkrečiai nolifinti, visus iškvietimus ir panašiai kaip bomba sprogdinom. @Bence_Benas atkreipė dėmėsį, na ir buvom kandidatai į įgaliotinius. Tai pridėjo motyvacijos dar daugiau žaisti ir stengtis. Poto susiklostė taip, kad Bence norėjo, kad būčiau įgaliotinis ir pasiūlė, o tuo tarpu Dancingas gavo SPD. Laikas ėjo ir ėjo, ir gavosi taip, kad pasiekiau Vyr.igl nes @Pauliux_Sauliuxx išėjo į S.W.A.T, o @Bronius_Sanchez leavino servą, nes neturėjo laiko žaisti. Darbe buvo prikolų ir visko, per ta laiką buvo rengti įvairūs įgaliotiniai, Bence pridėjo papildomų privilegijų ką galėjau daryt būdamas vyr.igl ir panašiai. Tada susiklostė taip, kad Bence norėjo duoti pavą, nes @Karis_Baltrusaitig nelabai aktyvus buvo ir susitarėm, kad duos tiesiog palaikyt pavaduotoją, kol susitvarkys savo aktyvumą ir kitus reikalus. Pabuvau pavaduotoju apie 1 mėn aišku nėra kažkoks kosmosas, bet tiesiog davė apsipręst ir išmokt, pirmom dienom buvo sunku, bet su laiku viską išsiaiškinau ir susitvarkiau su pareigomis puikiai. Grįžo Karis perleidau jam pavaduotoją, bet pats nieko atgal neėmiau nei įgaliotinio nei nieko. Tuo metu paskyrė @Edga_Snov vyr.igl berods, buvo @Rafalas_Toderro ir dar kažkas, nepyk, bet nepamenu. Kadangi norėjau paįvairinimo turėjau palikti darbą, kurį išdirbau 5 mėnėsius, bet prieš išeidamas Bence sakė, kad pasigailėsiu ir nėra esmės, nes grįšiu atgal. Išėjau į S.W.A.T pabuvau ten apie 11 dienų, pastūmiau laiką, motyvacijos neturėjau stengtis ar kažką daryti, nes tiesiog tuo metu buvo užknisimas sarge žaist. Praėjo tie 11 dienų na ir vat, Bence atėjo ir sako reikia grįžt, nes Karis vėl nesusitvarko, grįžau į pavaduotojo pareigas na ir iki šiol sėdžiu juose. Karis leavinęs yra, dirba ir kitus dalykus tvarko, tad kol kas esu su Bence ir problemų išviso jokių neturiu, susitvarkau su visomis užduotimis paskirtomis ir išvis galima sakyt "Chillas" stumdau laiką tą darau kitą, gal nelabai pastebi ką aš darau ir panašiai, bet geriau daryt tyliai negu garsiai ir išsikelt save.

Na ir šiuo momentu bus matyt kas dėsis ateityje kokios perspektyvos mano, ką aš veiksiu, kas aplamai bus.

64ebfeaf0fe7bc4af2d838603631dfcc334.jpg

Taigi norėjai išgirsti nuo ko viskas prasidėjo. Tai pradėjau žaisti serveryje 2012 metais su pusbrolio paskyra Iae_Spyro pirmas darbas buvo cosa nostra po kiek laiko ten gavau pavaduotoją nuo to viskas ir prasidėjo ilgai už tą paskyrą nežaidžiau apie pusė metų gal truputėli ilgiau. Poto leavinau ir grįžau i serverį 2016 metais jau su dabartine paskyra Anal_Terror. Pirmas darbas su šia paskyra buvo Apsauga, kur buvau tikrai laimingas žaidėju buvo daug, kolektyvas buvo nuostabus, susiradau bendraminčių ir žaidžiau gan ilgą laiką.Tada dėl laiko stokos leavinau vėl ir grįžau į serverį 2018, nes pažįstamas gavo Policijos direktorių, tad nuskubėjau ten, policijoje pradirbau mėnėsį. Prakaitavau, stengiausi ir gavau SPD, ten prabuvau apie 3 mėnesius. Po kurio laiko išėjau iš policijos, nes norėjau išbandyti daugiau darbų serveryje, tad vaikščiojau per juos visus, bet taip susiklostė, kad vėl grįžau i policijos departamentą ir po keletos dienų Sarunas_Jakus pasiūlė SWAT pavaduotojo postą. Šis postas buvo tiesiog wow, nes niekada negalvojau, kad pasieksiu kažką tokio, tad jį priimiau gan rimtai ir stengiausi vykdyti savo pareigas. Tada po mėnesio jis man perleido direktoriaus postą, pabuvęs direktoriumi susiradau darbą realiame gyvenime, tad teko jo atsisakyti. Leavinau serverį ir vėl panašiai vasaros laikotarpiui ir grįžias grįžau i policiją. Stengiausi siekti kuo aukštesniu pareigų ir tas atsipirko John_Smoody perleido man SPD vadą. Gavęs vadą prakaituodavau diena iš dienos, vesdavau veiklas kai turėdavau tam laiko. Ir kaip iš giedro dangaus atsirado mane viliojantis pasiūlymas iš Andrejus_Pupsas, kad ateičiau i Radiją ir pabūčiau jo pavaduotoju pagalvojau, kodėl gi ne, atėjau iš kart bandžiau įvesti discipliną, tad su ponų Andrejumi pradėjome auklėti darbuotojus. Šis postas, manau yra tobulas. Kolektyvas yra puikus, žmonės malonūs, aišku būna ir nesklandumu, bet su tuo būna susitvarkyta, ginčai išspręsti ir nuleisti juokeliais. Tai manau viskas trumpai ir apstrakčiai apie mano kelią serveryje iki šio posto.

ba326847ffdb68c2e31a6ff35719528c863.png

Mano žaidimas sarge prasidėjo prieš 3 metus. Pirmas darbas buvo apsaugos. Pas Bob_Marly. Apsaugos darbas labai patiko, nes buvo ramus, puikus kolektyvas. Pirmos pareigos buvo įgaliotinės su tema misijos. Vėliau pasikeitus direktoriui sugrįžau pas Karka_Sane taipogi pasiekiau įgaliotinę, tema kvalifikacija. Keitėsi vėl direktoriai, šį kartą nieko nenušalino iš įgaliotinių, tad likau ta pačia tema. Praėjus kiek laiko pasiekiau pavaduotojos vietą pas Tomas_Sane. Išbuvusi apie 4 mėn pavaduotoja, išėjau iš darbo kurį laiką nežaidžiau. Vėliau vėl grįžau, pradėjau karjerą Radistuose, ten pasiekiau įgaliotinės vietą su misijom. Vėliau pasiūlė vietą į apsaugą. Pavaduotoja išbuvau apie 6 mėn. Tada išėjau aną direktorių nušalino nuo jo pareigų. Buvau kandidatė į direktorės postą. Užėmiau 2 vietą . Kadangi labai geras sargo draugas Deimantas_Bosas gavo direktorių mane paskyrė pavaduotoja. Vėliau buvau direktorė. Iškilus asmeninių priežasčių tapau dabartinė apsaugos pavaduotoja. Tokia trumpa mano istorija . :12_slight_smile:

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Dėkoju šiems žmonėms už išsamų interviu. Manau jums patiko skaityti. Taipogi šitą leidinį taip pat galite paremti serverio pinigais, kuriuos kaip žinote aš dalinu per event'us. Viskas ką jums reikia padaryti, tai sulaukti manęs žaidime ir parašyti žinutę: (/sms Sweet_Brother) ir įteikti pinigus. Rėmėjai bus surašyti šioje temoje.
Taip pat jeigu dar kažkas iš pavaduotojų nori būti surašyti čia, tai siųskite man savo interviu man į forumo až, tada aš redaguosiu temą ir surašysiu jus čia.


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...