Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 1
Aliuss_Corleone

Pagalba dėl forumo anketos.

Klausimas

Sveiki visi

Turiu nemažą bėdą, ir norėčiau pagrindinės administracijos pagalbos, žinoma daugelis žaidėjų galvos, jog durnas ir panašiai bet tebunie, Jūsų nuomonė.

2015 metais,sausio 31dieną gavau Baną už reklamą.

Žinoma tai yra mano klaida, bet cmon Praėjo 5metai, grįžau į projektą, ir tuo džiaugiuosi, Bet vis man kliuna vienas dalykas, žinoma pretendavimas į darbus, forumo atrankose.

[URL=https://www.part.lt/perziura/bb55b9e87894b2a6ffa8eedecbfc4fec912.png]bb55b9e87894b2a6ffa8eedecbfc4fec912.png[/URL]

čia manau viskas yra aišku.

Žinoma dabartinė mano anketa yra Aliuss_Corleone, Žaidimo anketa. Alius_Corleone [1S raidė] 

aš nematau didelės čia problemos, bet visiem kliūna, žinoma firmos direktoriams, ir tai yra Jų taisyklės, Jų pasirinkimas, negaliu teisti.

[URL=https://www.part.lt/perziura/89594af9434acdb6f121f8d741538c41381.png]89594af9434acdb6f121f8d741538c41381.png[/URL]

 

Norėčiau jog Šita temą peržiūrėtų @Admin_Bumeris @Tautrimas_Juska ir abu nuspręstų ką daryti, Žinoma gerbiama administracija sakys jog atsibanins, bet manau turiu teisę paprašyti Jog atblokuotų mano forumo anketą. Lauksiu Jūsų visų nuomonės, bei atsakymų.

Su visa derama pagarba, Alius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

6 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas, visiškai nesvarbu prieš kiek laiko gavai baną, vadinasi gavai jį pelnytai ir dar reklamuodamas kitą serverį, kas yra griežtai draudžiama šiame projekte. Manau, kad neatblokuos, nes pažeidei taisykles. Visi lygūs, visi vienodi, malonu jog grįžai, bet palinkėsiu susikurti naują paskyrą ir žaisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atsiblokuok ir viskas. Be šansų, kad Bumeris ar Juška žiūrės čia tą temą, ir magiškai atblokuos.

O direktoriams yra taisyklė, kad jeigu forumo Vardas_Pavardė nesutampa su žaidimo Vardas_Pavardė, tada jį turi būtinai atmesti. Gali žaidime kandidatuoti į darbo atrankas, ten nežiūri į tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...