Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Benas_Dancingas

Gangsta_Kvixc

Rekomenduoti pranešimai

prieš 5 minutes(-ių), Benas_Dancingas rašė:
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Gangsta_Kvizxc
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bereikšmis šaudymas.
  • Įrodymai: 
  •   Slėpti turinį

     36Lak.png 

  • /info lentelė:
      Slėpti turinį

     CNC34.png 

Ranka nuslydo, o šiaip check it 

 [URL=https://www.part.lt/perziura/57744e82a95002d828931f2b57db6d64338.png]57744e82a95002d828931f2b57db6d64338.png[/URL]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 45 minutes(-ių), Gangsta_Kvizxc rašė:

Ranka nuslydo, o šiaip check it 

 

  Slėpti turinį

 [URL=https://www.part.lt/perziura/57744e82a95002d828931f2b57db6d64338.png]57744e82a95002d828931f2b57db6d64338.png[/URL]

 

Buvau be /bega . Tai ir prilygsta bereikšmiam šaudymui. Įtarimus sudėjai tvarkoje, bet įtarimai buvo sudėti po tavo apšaudymo su tazeriu į mane. Be to. ELEKTRA užrašas būna vos 1-2 sec. Todėl, matosi, kad tau ranka šiaip nuslysti negalėjo, nes šovei ir antrą kartą į mane.
Įrodymas, kad neturėjau bėgos lyginant su /timestamp . Pirmoje ir antroje nuotraukose: MePPc.png 
Ir tavo sudėti įtarimai man tik po šaudymo į mane kai neturėjau bėgos: L9Ysq.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Benas_Dancingas rašė:

Buvau be /bega . Tai ir prilygsta bereikšmiam šaudymui. Įtarimus sudėjai tvarkoje, bet įtarimai buvo sudėti po tavo apšaudymo su tazeriu į mane. Be to. ELEKTRA užrašas būna vos 1-2 sec. Todėl, matosi, kad tau ranka šiaip nuslysti negalėjo, nes šovei ir antrą kartą į mane.
Įrodymas, kad neturėjau bėgos lyginant su /timestamp . Pirmoje ir antroje nuotraukose: MePPc.png 
Ir tavo sudėti įtarimai man tik po šaudymo į mane kai neturėjau bėgos: L9Ysq.png

Jūsų buvo 3, bėgau iš nugaros, kad nepabėgtumėt ir taz'inau, kad nesupratę kaip kas vyksta spėčiau surakint, I've done my job well;) 

P.s. /bega komanda yra, kai bėgat, kad neišsiteleportuotumėt, nenaudotumėt kitų komandų;) teisėsaugai papildoma pagalba, mano pasirinkimas dėt ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...