Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Aurimas_Mostvila

Povilas_Rimkus

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: @Aurimas_Mostvila
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Povilas_Rimkus
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Free banina nežinodamas mafijų/gaujų atnaujinimo/taisyklės, tik iš karto užbanino prisijungė "Grove Street" gauja.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Anti-Cheat
  5.  1.png
  6. Įrodymai (BŪTINA):
    Spoileris

    4645158f726c1aed8b6c71b1ffcd8691880.png

     

     

    6619e822dd7c9034eeb1851fdda65c5622.png

     

  7. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne

 

 

PAPILDAU: Parašiau, kad "Immortal" mafijos direktoriui, kad atvarau padet jis atsakė gerai.

[15:48:20] [SMS] [Aurimas_Mostvila >> Gishaz_Chess]:
[15:48:20] Pareinu padet
[15:48:22] Už kelionę sumokėjai 290 €!
[15:48:22] *East_Paper Reporteris: {FF6600}[East_Paper] Žaidžia [Žvejyba][S: Bandito]
[15:48:23]  
[15:48:24] [SMS] [Gishaz_Chess {E3B924}(142) >> Aurimas_Mostvila]:
[15:48:24] okey

 

PAPILDAU2:

PRIDĖDU: Tu ant tiek daužtas ar ką?

Per įkaito pagrobimą gauja negaus gaudomumo lygio žudydama mafijos zonose. Plius Kornio klausi, kai jis pats nieko nežino apie, tai ir priėmi savo sprendima banint - susimąstyk @Beliunas_Justas Jis žino jo klaust ir reikėjo.

PAPILDAU: Sakai: " P.S Jei starų neduoda tai nereiškia kad gali šaudyt. btw tai kodėl pvz gaujų karo metu negali paprasti civiliai padėt jei valdžia leidžia" Spalio 25d padarė Bumeris, kad leistu Gaujai padėti mafijoms per grobimus, jei atnaujinimu neskaitai ne mano bėdos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 valandas(-ų), Aurimas_Mostvila rašė:

Per įkaito pagrobimą gauja negaus gaudomumo lygio žudydama mafijos zonose. Plius Kornio klausi, kai jis pats nieko nežino apie, tai ir priėmi savo sprendima banint - susimąstyk @Beliunas_Justas Jis žino jo klaust ir reikėjo.

PAPILDAU: Sakai: " P.S Jei starų neduoda tai nereiškia kad gali šaudyt. btw tai kodėl pvz gaujų karo metu negali paprasti civiliai padėt jei valdžia leidžia" Spalio 25d padarė Bumeris, kad leistu Gaujai padėti mafijoms per grobimus, jei atnaujinimu neskaitai ne mano bėdos.

Jei taisyklių nežinai, tai ne mano bėdos

Draudžiama trukdyti kitai mafijai ar gaujai kariauti tarpusavyje (gaujoms dėl zonų, mafijoms - bazių užėmimų), trukdyti grobti narkotikus ar įkaitus. Trumpai tariant, draudžiamas bet koks nusikalstamų grupuočių kišimasis į oficialią kitų grupuočių veiklą.

 

 

Btw, aš du metus vien mafijose/gaujose buvau :D buvau kietesnis ir daug labiau direktorių geidžiamesnis gaujinis nei tu dabar :D patikėk, žinau daugiau nei tu galvoji ir pats žinai. Čia tie laikai, kai dar apklausą reikėdavo praeit, ko tu matosi net nedaręs, nes nė velnio nežinai kaip atrodo sąžiningi karai.

Ai,dar tiesa modą turėdamas GS pavu buvau ir 100 laikiau, kas nebuvo labai labai seniai, nors ganėtinai senokai

Žodžiu sargas dar nematė labiau mafijose/gaujose patyrusio DPKT :] 

 

033b069d4b3de6aa78a58ba430613b16476.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...