Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Sweet_Brother

Interviu su senbuviu

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki laikraščio skaitytojai. Šis leidinys išsiskirs iš kitų? Įdomu kuom? O gi tuo, kad šį kartą aprašysiu vieną mums gerai žinomą serverio senbuvį. Taigi sėkmės skaitantiems.

748f95076d10fef20c3b7d82dc4951cc978.png

 

 

Sarg.lt serveryje žaisti pradėjau nuo 2012 metų, tada dar nebuvau Vasia, nes naudojau kita savo paskyrą. Buvau niekam nežinomas no name‘as – Justas_Decan. Užsukdavau į serveryje pabūti valandai ar trumpiau, su klasiokais pažaisti. Tuo metu brolis žaidė irgi su kita savo paskyrą, kurios nepamenu tačiau gerai pamenu, kad 12 pabaigoje ar 13 pradžioje jis gavo iš draugo paskyrą – Robis_Armani, su kuria praleido savo karjeros pradžia šiame serveryje. Jeigu kalbant apie Vasia Carter, kaip šis personažas atsirado yra išties gan juokingą istorija, kurios manau niekas labai ir nežino. Anksčiau žaidime, labai didelis verslas buvo pirkti ir parduoti transportą ir nekilnojamą turtą, niekas neturėjo nežmoniško didumo verslų ir tas vienas kitas milijonas būdavo labai parankus mūsų kišenėms. Viena vakarą nutarėm sukurti 3 paskyrą, kuria naudotumėme kaip sandėliuku, kur galima būtų padėti mašinas, namus, pinigus. Tačiau nenorėjome random paskyros, nes ateičiai turėjom daugiau planų su šia paskyrą, todėl vardas ir pavardė turėjo būti nei mūsų vardai, nei kažkoks kitas išsireiškimas. Pradėjom siūlyti vardus, kaip galėtumėm vadintis, nes visgi abu už šią paskyra žaisim, ir aš pasiūlau vieną, jis pasiūlo kitą ir vis neįtinkam vienas kitam. Po kiek laiko buvo pasiūlytas vardas: Sasha, tuo metu jau toks buvo ir sakau, kodėl nepasivadinus Vasia ? Ir vardas iškarto prilipo. Pavardės iškarto žinojau, kad rusiškos negalima dėti, nes būtų per ne lyg banalu todėl pirma šovusi į galvą buvo: Vasia Johnson, Vasia White, ir brolis sako.: Vasia Carter ? Ir BAM turime personažą, kuris abiems tiko ir patiko bent jau kaip bus vadinamas. Niekada neplanavome pasiekti to, ko pasiekėm, tačiau visi tikslai kilo po mažą žingsniuką. Pamenu atidaviau savo paskyrą Legacy Demonui, 2013 metais, kad ar į mafijos veiksmą nueitu, ar kažkas tokio ir pradėjom abu su broliu žaisti tik už Vasia. Pradžia buvo gaujos/mafijos, nes ten buvo visi mūsų draugai. To niekam nepasakoju taipogi, nes nenorėdavau kad būčiau siejamas su nusikalstama veikla serveryje, geriau būti žinomam kaip paprastam darbuotojui ar teisėsaugininkui, nes dar tada turėjau tokia teorija, kad į moderatorius patenka tik teisėsaugininkai. Buvau ir Cosa Nostra pavaduotojas, ir grove street pavaduotojas, tačiau viskas ten praėjo greitai ir buvo laaabai senai, apie tai kalbėti net nebūtina. Oficialus pirmasis darbas buvo taksi 1-oji firmą. Atsukus dar kiek anksčiau, 2013 metais kartu su Impresion_Union turėjom klubą pavadinimų: STI, kuris tuo metu buvo stipriausias ir patekti būdavo kur kas sunkiau, nes šiais laikais. Būdavo atrankos, apklausos, tikrinami šaudymai,vartojimai ir kt. Turėjom ir daug žaidėjų savo komandoje, ir jie visi buvo kieti riešutėliai. Nors didžiausia motyvacija buvo pinigai/premijos, iki jų jie būdavo nepriekaištingi. 2013 gruodžio pradžioje atėjau į taksi 1 firma kaip darbuotojas, kurioje direktorius buvo ne kas kitas, o Impresion_Union. Na, tikriausiai niekas nesistebėjo, kad tik atėjęs, tapačia diena gavau įgaliotinį, sekančia diena tapau pavaduotojų ir lygiai po 14 dienų tapau pirmą kartą direktoriumi. Viskas įvyko išties greitai, tačiau ar netikėtai ? – nemanau. Nuo tada prasidėjo visos linksmybės serveryje ... Pirmasis pavaduotojas buvo Alexas_Vega, kuriuo pasitikėjau labiau nei savimi, kas sieja su žaidimu ir valdžia. Per pirma savaitė buvau kažką padaręs ir maniau kad prarasiu pareigas taip greitai, tačiau Alexo dėka ir ilgo pokalbių su juo, viską pakeitė labai greitai, nuo tada stengiausi būti kur kas atkaklesnis ir parodyti, kad aš galiu būti „aukštesnis“, nes tuo metu jeigu nieko nesakydavai, greitai būdavai nusodintas. Antrasis pavaduotojas mano buvo Roman Pearce, kuris supažindino mane su nelegalia veikla, itin vertinga pamoka bei niša, kuri mane motyvavo žaisti serveryje, ir užsiimti tuo, kol nebūsiu sugautas administracijos. Trečiasis man atrodo buvo Volkswagen_Pasat, su kuo praleidom valdžioje 4-5 mėnesius, iki kol atsisakę pareigų ir tada gavau smūgį nuo DPKT. Pasatui atsisakius pavaduotojo, reikėjo susirasti naują, ir kaip tyčia su manim susisiekė 2 žaidėjai, vienas gerai žinomas, kitas visiškai niekur negirdėtas. Astijus_Andreas bei David_Unlike. Buvo abu pakviesti į ts3 programą ir aptartą, kas ko nori ir kokie gi tie jų pasiūlymai. Kelių dienų bėgyje buvo paskelbtas naujasis pavaduotojas – David_Unlike, kuris praturtino mano paskyrą 300-400 valiutos bendrai iš kelių kartų. (tiksliai neprisimenu). Taipogi ir naujasis įgaliotinis t.y Astijus, kuris netikėtai apleido savo gyvenamą vietą ir ten apsigyvenau aš t.y /maph 24 vila. Atrodo geriau ir būti negali, tokios varkęs juda ir niekas nieko neįtaria, išties taip ir buvo, tačiau ... David buvo didelis dundukas ir sugalvojo parašyti direktoriaus papeikimą, paskui kai sumokėjo visus pinigus tik tam, kad prarasčiau savo pareigas, nors už atitinkamą suma tikriausiai ir patį direktorių būčiau pardavęs, nes tada tik tas galvoje ir buvo, ką ir kam parduoti ir nebūti sugautam. Akivaizdu, kad po papeikimo netekau direktoriaus pareigų, tačiau nebuvau nubaustas blistu, nes buvau „pavyzdingas“ direktorius ir išbuvau 6 mėnesius direktorių pozicijoje negavęs nei 1 įspėjimo. Praradęs darbą, kurio visą savo žaidimą užsiimdavau, teko ieškoti kažko naujo ir tai buvo SPD. Buvau pakviestas be atrankos ar kitokio pobūdžio apklausos į slaptąją policija gero draugo Luko Frisko, kur praleistas laikas buvo dar geresnis nei pardavinėti privilegijas ... Tiksliau, pradėjom užsiiminėti čytinimų, afk botų naudojimų, ridos botų ir kt. Prisimenu labai gerai, kaip kiekvieną naktį susirinkdavome ts3 ir pajungę visi afk/ridos botus eidavom žaisti nba 2k14 arba fifa 11 tarpusavyje. Turėjom įkūrė net „grupuote“ jeigu taip ją pavadinti galima, kuri pirmoji serveryje pradėjo užsiiminėti tokiais dalykais.  „qqqqqq“ žodžiai, kurie vienu metu Admin_Bumeriui nedavė ramybės ir persekiojo ilgą laiką, iki kol visus mus užbanino ir viskas pasibaigė. (istorija išties ilga, tačiau stengiuosi detalių nepasakoti ar dar labiau neišsiplėsti, nes ir taip labai daug teksto skaityti bus). Mano YT kanalas buvo paremtas TIK cheat gaudymų, tai buvo mano pagrindinė veikla, nes turėjau nemokamą administratorių (niekur apie tai nebuvo paskelbtą). Visi puikiai žinojo, kad Vasia pamatys – Vasia užbanins ir tokį įvaizdį stengiausi pateikti visiems, kol buvau pastebėtas. 2015-03-15 su manimi susisiekė Gazas ir Lenny, ir pasiūlė užimti cheat skilties moderatoriaus pareigas, ko laukiau jau kurį laiką ir žinojau, kad anksčiau ar vėliau ši akimirka ateis ir be jokių atrankų ar papildomo klausimų buvau priskirtas prie to. Cheaterių skiltį prižiūrėjau vienas apie 2 metus, ir tada man atrodo paprašiau suteikti galimybė atlikti DPKT darbą ir atsisakiau cheat skilties, kuri buvo perleista Fokus Marokus. Spalio 11, 2016 buvo mano pirmoji darbo apžvalga į Cosa Nostra mafiją. DPKT darbas man tikrai labai patiko, nes tuo metu dar ėjau į mokyklą ir rašyti apžvalgas, atsakymus ir kt. Buvo tarsi pomėgis kuris suteikė naudos mokykloje, kas sieja skaitymą ir rašymą. DPKT būdamas paskelbiau 53 atrankas į direktoriaus pareigas, bei aprašiau 50 apžvalgų apie direktorius ar kandidatus. Išbandžiau daug kitokio pobūdžio atrankų, kokių niekas nebuvo dare ir sulaukęs daugybė teigiamų atsiliepimų galvodavau, kaip dar aprašyti, kad būtų įdomiau, tai pradėjau kurta video su apžvalgom + pridėdamas forume sena formatą ir atrodė tikrai gerai ir patikdavo tai daugumai bei man. Pareigose išbuvau 1 ar 2 metus, tiksliai nebe prisimenu. Pareigų atsisakiau, nes tuo metu komandoje buvau ne vienas tačiau darbus atlikdavau vienas. Viską ką priimdavom kartu, buvau kaltinamas lyg viską padariau aš, visada buvau užkalbamas už nugaros ir nenorėjau suteikti jiems to malonumo ir palikau DPKT pareigas, norint išvengti apkrovos ir apkalbėjimų, kurių pirmoje vietoje nenusipelniau. Daug dviveidžių buvo aplink ir atsiriboti nuo jų buvo geriausias mano priimtas sprendimas. Palikau DPKT, palikau skypeje esančia moderatorių grupė ir nenorėjau turėti nieko bendro su jais. Ar sugrįžčiau į DPKT ? – Amm … sakyčiau niekada, bet esu pasimokės, kad niekada nesakyk niekada, todėl “tikriausiai” grįsčiau į pareigas su sąlygą, jeigu ten nebūtų kitų asmenų. Po pasitraukimo iš ten, viskas realiai buvo tik geriau man. Šiuo metu serveryje užsiimu kitokių prižiūrėjimo, yra dalis ką vieni žino irk o nežino, bet vis dar padedu prižiūrėti serveryje čyterių skiltį, subūčiau nemokamų adminų komandą, kurie tuo užsiimą, padedu jiems kopti pareigomis kurių jie nori ir gauti nemokamą adminą ir privilegijas forume visada padės to pasiekti. Pvz.: Diamond Domas, Khai Offline. Abu buvo mano komandos dalimi, iki kol atsirado galimybė pasiekti kažko daugiau ir aš visada už tai, tam ir esu čia, kad padėti kitiems. Esu taipogi atsakingas už serverio oficialią facebook puslapio priežiūrą, kurioje nebepralaidžių tiek daug laiko kaip anksčiau, bet vis tiek įmetu viena ar kita nuotrauką ar surengiu konkursų. Taipogi yra kitų užsiėmimų, kuriuos pasilaikysiu kitam kartui. Didelių planų ateičiau neturiu, tiesiog turėdamas laiko užsuku į žaidimą pabendrauti su žaidėjais, jeigu sutinku sedų žaidėjų su kuriais bendraudavom prasimetam žodeliu kitų ar susirenkam ts3 pakalbėti. Neketinu daugiau būti jokios darbo valdžios atstovų, manau man to jau užtenką, atbuvau savo laiką valdžiose su kaupu ir geriau suteikti šias vietas žaidėjams, kuriems vis dar įdomu čia žaisti ir išties linksmai leidžią laiką. Prieš keletą mėnesių pabandžiau savo laimę direktoriaus pareigose, tačiau tik gavęs supratau, kad neturiu nei motyvacijos nei noro juo būti, žaidėjai į tai žiūriu kitaip nei anksčiau, DPKT iš direktorių nori kur kas daugiau nei aš galbūt galėčiau leisti sau. Viskas apribotą/uždraustą ir žaisti čia nėra įdomu kaip žaidėjui. Visiems galvoje rida, pinigai ir žvejybą. Apie leavinimą pagalvoju kartas nuo karto, tačiau nematau tam reikalo, bent jau kol kas. Neprivalau čia žaisti, kad turėčiau pareigas, buvau dingęs keliems mėnesiams ir nemanau ar kažkas pastebėjo, todėl aš galiu padėti ir kitokiais aspektais, nei būti žaidime ir ten žaisti. Yra žaidėjų, kurie mane informuoja apie viena ar kita atsitikusi dalyką, forume bet kada gali apsilankyti ir nesant namie, skypėje komunikuoti visada galiu su administracija taipogi nebūdamas namie. Jeigu ateis tas laikas, kai nebe pasirodysiu išviso, duosiu žinoti, o iki tada, kentėkit mano neaktyvumu ir sarkastiškais komentarais :1_grinning:. Taigi, viskas ką turiu dabar ir kuo esu, nebūčiau pasiekęs be brolio Roberto, bei jis to nebūtų padaręs be manęs Justo. Abu buvom kaip vienas kumštis tiek žaidime tiek už jo ribų. Padarėm daug klaidų bei apgavome daugybė žaidėjų, kas sieja nelegalias veiklas, tačiau dar daugiau suteikėm serveriui, padėjom ir išsprendėm nemažai problemų, kuo didžiuojuosi. Kelias buvo tikrai ilgas, tačiau galu gale, linksmas ir kupinas prisiminimų, susipažinau čia su begalę žmonių, net buvau susitikęs su keletą iš jų. Na, o visiems norintiems pasiekti daugiau, prisijungti į komandą, tapti prižiūrėtoju ar kt. Nenuleiskite rankų, nekreipkit dėmesio ką komentuoją kiti, darykite kas jūsų manymų jums padės, neatsisakykit mažų darbų, kurie prives arčiau administracijos. Pastebėkite kur jūs būtumėt naudingas ir pirmyn.

 

 

Ačiū už galimybė išsirašyti, senai to nedariau ir gerai prisiminti senus laikus.:10_wink:

Įdomu kaip įvyko mūsų interviu? Labai paprastai - aš forume gavau nuo jo tokią žinutę: ,,Sveikas, paimk iš manęs interviu, nes man patinka tai ką tu darai''. Gavęs tokią žinutę, supratau, kad tikrai daugeliui patinka mano daromi interviu darbai. Na, o dabar pereikim prie @Vasia_Carter interviu. 
Skaitydamas Vasios parašytus žodžius, džiaugiausi, nes aprašė kaip viskas vyko. Sunku patikėti, kad toks puikus žmogus kaip @Vasia_Carter kažkada apgaudinėjo žmones su nelegaliomis veiklomis :1_grinning:. Gaila, kad šio žmogaus nebe pamatysim tarp DPKT narių, pavaduotojų ar net direktorių. Pasakysiu tau @Vasia_Carter atvirai: bent jau man esi autoritetas ir jei kada būsiu direktorius, pasiūlysiu pabūti mano pavaduotojumi, nes vargu ar rasčiau tokį patikimą žmogų kaip tu. Aš tai dar norėčiau tave pamatyti tarp valdžios atstovų, bet kaip pats sakiai - viskas baigta. Gerai, kad bent serveryje lankaisi. Beja, atsimenu vieną įvykį su tavimi. Kai dar žaidžiau su senąja paskyra ir dirbau mechaniku, budėjau prie vyriausybės ir kaip tu ten stovėjai su savo sandking ir pasakei gal kam reikia pinigų. Nu tada aš sakau, man reikia - galvojau gal duosi kokiu 100k ar 500k ir kaip tik tuo metu davei 10.000.000 €, tuo metu džiaugiausi, nes nesitikėjau tiek gauti. Ir tuo metu supratau, kad galiu tavim pasitikėti. Taigi, nenuleisk rankų ir lankykis serveryje! Sėkmės tau!

    Taip pat kaip šį leidinį kaip ir kitus galite paremti serverio pinigais susisiekia su manimi žaidime: (/sms Sweet_Brother), kuriuos aš dalinsiu darydamas serveryje event'us. Taipogi rėmėjai bus surašyti apačioje. Manau jums patiko mano leidinys bei Vasios prisistatymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Smagu buvo skaityt, turim taip pat daug prisiminimu, tik gaila neprisimenu tu laiku kai pats su Frisku,Deividito zaidem ta pacia fifa, arba paprasciausiai nesusipazinom nes dar snargliukas buvau. Man atrodo deka tau nustojau uzsimineti nelegalia veikla nes iki pareigu ejau ilgai o greit jas praradau(Armijos direktorius). @Vasia_Carter manau nieko blogo pries mane neturi ir gal kada uztarsi zodi koki ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Khalis_Monro rašė:

Smagu buvo skaityt, turim taip pat daug prisiminimu, tik gaila neprisimenu tu laiku kai pats su Frisku,Deividito zaidem ta pacia fifa, arba paprasciausiai nesusipazinom nes dar snargliukas buvau. Man atrodo deka tau nustojau uzsimineti nelegalia veikla nes iki pareigu ejau ilgai o greit jas praradau(Armijos direktorius). @Vasia_Carter manau nieko blogo pries mane neturi ir gal kada uztarsi zodi koki ;)

Visada ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...