Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Sweet_Brother

Interviu su žaidėjais

Rekomenduoti pranešimai

f5dbc8bba3d2a6d72599f0ec74c176aa981.png

Sveiki visi. Štai aš ir vėl grįžtu su dar vienu interviu. Šį kartą su manimi susisiekė vienas žaidėjas ir paprašė būti aprašomas. Kas jis toks - pamatysite apačioje.

 5bddbe89e9437ac1c6705a7c86e21810287.png

 

Sveiki

Pradėjau žaisti serveryje nuo 2014 m, Paskyrų esu turėęas 4 kai kurios iš jų yra užšaldytos. Pats pirmas mano darbas buvo pas Jason_Derulo taxi 2 firmoje pamenu kai tik įstojau maniau, kad bus labai įdomu, bet kuo toliau, tuo greičiau norėjosi palikti, bet tai nebuvo direktoriaus ir kolegų problema, tiesiog man taxi darbas nėra prie širdies. Esu turėjas įgaliotinius tb pas Saidas_Workout gs, pas Velnio_Advokatas, imm, pas Gishas_Chezz,  cn pas Lukis_Bagdonas, bei radistu - pas Lukas_Upsider. Taip pat esu turėjes radistų kvalifikatorių irgi pas Lukas_Upsider. Kalbant apie valdžias nesu buvęs nei pavaduotoju nei direktoriu, bet mano manimu tikrai jeigu būtų didelio noro galėčiau ji gauti, bet manau dažniausiai pakiša koją mano reputacija. Gan didelis kiekis žmonių manęs nemėgsta, nes mane laiko "Scameriu", bet paprašius įrodymų taip ir nėra gaunama. Kalbant apie valdžių siekimą kol kas dar neišsirenku darbo kuriame norėčiau siekti valdžios jei man darbas patinka prabūnu ilgiau negu savaitę jei man nepatinka palieku po savaites arba mažiau. Kalbant apie moderatoriaus siekimą ir apie DPKT tai maničiau dar man per anksti siekti šio posto, kadangi neturiu didelės patirties, kadangi kaip ir minėjau nesu turėjęs nei direktoriaus nei pavaduotojo posto, kadangi neišsirenku darbo, kuriame norėčiau to siekti. Autoritetu šiuo metu neturiu.

2b3633b92f00836c375869e8900a8c74296.png

 

Taigi sveiki SARG.LT serverio žaidėjai. Taigi serveryje pradėjau žaisti apie 2017 vasara. Kaip sugalvojau savo nickname? Tiesiog prie savęs turėjau "Multi" sulčių ir tiesiog galvoju ką pridėti prie savo vardo, kad būtų šaunu pridėjau Nedas_Multi, galvojau, kad atrodys keistoka, bet pridėjau Nedas_Multivi ir man jis patiko. Kaip pradėjau žaisti projekte ? Paprastai žaisdavau kaip ir įprasta mano amžiaus vaikams "Minecraft" būtent tuo metu būdavo populiaru, kol vieną dieną draugas pasiūlė prisijungti į šį projektą. Atsimenu tiek, kad prisijungęs į serverį buvau pirikupas, žmogus kuris perka pigiau, bet parduoda brangiau :D. Iš visos šitos veiklos pamenu, kad užsidirbau 1-2m, būtent tuo metu man atrodė tai daug. Pažaidus 3d atsibodo, nes pasibaigė vipas ir nustojau žaisti serveryje. Grįžau kažkur 2018 vasara. Būtent tą pačią dieną buvo pranešta apie atranką į TAKSI 1-ąją firmą, aš nieko nelaukęs bėgau prie mobilaus ir ruošiausi atrankai. Atsimenu tiek, kad /mapp dariau tuometinį direktorių Giedrius_Gangs ir sulaukiau atrankos. Įbėgau į namą, nieko nelaukęs iškarto rašiau komandą /pakelt. Tiksliai neatsimenu kas, bet atsimenu, kad patekau. Iš pradžių nežinojau ką daryti tai paprašiau, kad iškviestų taksi, o aš kaip naujokas nežinojau, kad taip negalima priėmiau visą nicką parašęs per 900ms rodos, bet iškarto teko kristi iš taksistų darbo. Antras sykis buvo jau daug sėkmingesnis ir malonesnis, patekęs vėl į taksistus pas tuometinį direktorių Khai_Offline pradirbau beveik mėnesį, stengiausi keltis rangą ir siekti įgaliotinio, bet nepavyko, bet būtent  šis direktorius mane užmotyvavo siekti aukštumų, jo treniruotės būdavo kažkas nerealaus ir būtent taksistuose. Tada palikęs darbą nuėjau į radistus kuriuose buvo smagu. Radistuose pradirbau beveik 1 mėnesį pritrūko vienos dienelės, bet čia per savaitę pasikėliau aukščiausia rangą, smagiai praleidau laiką eteryje, kol sužinojau, kad būtent tą paskutinę mėnesio dieną vyks atranka į policininkus. Patekęs į policininkus praleidau gana nemažai laiko prižiūrėdamas miesto tvarką, vykdavau į kalėjimo sprogimus kol vieną dieną pranešė buvęs radistų pavaduotojas Ponas_Meskius prieš man paliekant jis gavo direktorių. Jis padarė atranką aš patekau pasiekiau savo pirmąjį įgaliotinį ir ilgaiiii užsibuvau radistuose, kol tiesiog sumanė perrinkti komandą, nes jį tiesiog buvo neaktyvi. Manau apie darbus nepasakosiu būtent tiek daug, nes patys galite tiesiog pažiūrėti /dirbau Nedas_Multivi.

 

Kokia gi buvo mano veikla serveryje nuo pat pradžios iki dabar?:

Mano veikla tik pradėjus žaisti kaip ir minėjau buvau "pirikupas", tada vieną dieną pasiūlė kelti ridą ir kėliau ją tol, kol nustojau dirbti radistuose. Dažnai laukdavau atrankų į tikrai svajonių darbus tokius kaip NP, GP, bet žinoma jei tada buvo populiarus ir dažnai kviečiami. Vos gavus radistų įgaliotinį buvau pradėjęs tarpininkauti, rinktis reputaciją, susirinkau ją ir tiesiog nustojau tarpininkaut, atsisakiau įgaliotinio ir niekas tiesiog nebeėmė į tarpininką. Tada dirbant reporteriu pradėjau daryti grafikos dizaino darbus, žinoma pradėjau nuo pat mažiukų darbelių ir įkūriau savo grafikos dizaino parduotuvėlę "Multivi SHOP" na tada ji būtent taip ir vadinosi ir visai nesenai prieš man ją uždarant pervadinau į "DrymRim". Na tęskime apie pradžią. Taigi pradėjęs kurti grafikos darbus sulaukiau porą užsakymų kurie buvo vertingi už kuriuos galėjau gauti gana daug serverio valiutos (milijonų). Na susitaupiau apie 190m ir planavau nusipirkti 2 sklypus kurie buvo sujungti, bet staiga pabodo pats žaidimas ir nustojau žaisti jį ~2mėn. prieš nustojant žaisti paprašiau, kad Bumeris išimtų mano pinigus iš taupomosios sąskaitos ir visus atidaviau draugui. Visai neseniai grįžęs įsidarbinau į teisėsaugą (FTB) buvo gana smagu pasiekiau viską ką galėjau muitinę, muitinės vadą, įgaliotinį. Ir staiga pradirbęs netoli 2 mėnesių palikau ir nuėjau į Ginklų prekeivių (GP) atranką. Ir visai išsigandęs, susijaudinęs, išsiblaškęs nepatekau į darbą. Norėjau tada eiti į Tolimųjų reisų vairuotojus (TRV) bet staiga pamačiau atranką į taksistų darbą, nieko nelaukęs nuėjau viską puikiai atsakiau. Įsidarbinęs dauuuug laiko skiriau savo žaidimui ir norėjau pasiekti įgaliotinį. Bet per nepilną savaitę pasikėliau 4 ar 5 rangą ir staiga direktorius Giedrius_Gangs atsisakė direktoriaus posto, nes norėjo grįžti į teisėsaugos direktorių. Aš tikrai buvau nusivylęs, nes mano praleistas laikas buvo nuėjęs veltui, bet staiga buvo padaryta atranka į T.R.V. Ten praleidau apie 3 savaitės kol įvyko atranka į Narkotikų prekeiviųs (NP). Šiuo metu taipogi dirbu prekeiviu, bet nežinau kiek ilgai...

 

Taigi ačiū, kad perskaitei apie mane tokį rašinėlį tikiuosi tau patiko!

04529f22d69c1ab1462fdd84585ed9dd744.png


 

Karjera:

 

Mano karjera prasidėjo nuo Policijos Departamento per Grande paskyra. 2019 metų vasario gale, nuėjau į PD pas Jamal_Nigger (jis buvo tada direktorius PD) aš jį pažinojau seniau nuo armijos laikų kai buvo direktorius. Nu aš pradėjau žaisti, sparčiai keltis rangą ir per ~2 savaites buvau jau max range ir man pasiūlė SPD, o tai tada man buvo pats pirmutinis kartais ir aš aišku sutikau, kad mane perkeltų į SPD, vadas buvo Tonny_Dream (dabartinis taxi direktorius). Po kažkur 1,5 savaitės buvo perrenkama komanda, nes direktorių gavo Bence_Benas. Aš kaip ir buvau pažadėjęs jog grįšiu užpildžiau vėl į PD, nes man ten tiesiog patiko veikla ir asmenys, kurie tada dirbo su manimi. Dar taip pat pasiūliau savo draugui Deivis_Hype  irgi ateiti į PD, kad nebūtų man nuobodu keltis rangą. Abudu patekom ir pasikėlėm labai greitai rangus, man lyg mažiau nei per 2 savaites. Sėdėjau max range ir netikėtai pasiūlė man įgaliotinį, o tai buvo mano pats pirmutinis įgaliotinis šiame projekte. Buvau labai aktyvus stengiausi, jog nepadaryčiau kokių nors klaidų ir pnš. Pirmąjį įgaliotinį išlaikiau apie 2 savaites, nes po to reikėjo truputi imti neaktyvumą, nes neturėjau laiko sarg'ui. Kai vėl atsirado laikas ir noras žaisti aktyviai žaidime aš iškarto emigravau iš Grande į dabartinį acc Pauliux_Sauliuxx. Ir kaip nekeista vėl man pasiūlė įgaliotinį antra karta prasibandyti būrį galvojo jog išbūsiu ilgiau nei pirmąjį kartą. Tai prabuvau iš viso 1,5 mėn įgaliotiniu ir po to paliko keli įgaliotiniai darbą ir buvo mano eilė vyr. Įgaliotiniui tai čia mano tada buvo aukščiausios pareigos. Išlaikiau dar puse mėnesio jas ir buvo atsibodęs Policijos darbas, prasidėjo rutina, nenorėjimas žaisti, norėjimas kažka keisti, tai sugalvojau emigruoti į SWAT būrį, nes ten direktorius buvo Justis_Konci (geras pažįstamas iš armijos laikų). Nu aš ir emigravau, buvo labai apsileidęs darbas dėl to tą pačia diena po kelių valandų gavau įgaliotinį labai netikėtai. Tai aš sakiau Jusčiui, kad padarysim SWAT'US prestižiniu darbu. Labai daug stengiausi kartu su Jamal_Nigger, Cesar_Cielo, Lee_Cuperis ir dar keliais. Nu mano manymu taip ir pavyko padaryti. Tai paprastu įgaliotiniu prabuvau čia dar 2 mėnesius ir Justis pasėmė į pavaduotojus Jamal_Nigger, o aš tapau vyr. Įgaliotiniu. Tada po kažkiek savaičių atsisakė FTB direktorius savo pareigų ir DPKT padarė rinkimus į šį postą, kaip ir nekeista direktorių gavo Jamal_Nigger, o man Justis pasiūlė pavaduotojo pareigas. Labai buvau laimingas, nes tai buvo mano tikroji pirmoji valdžia. Labai stengiausi viską daryti, prižiūrėti darbuotojus, daryti veiklas ir pnš. Ir Jusčiui atsibodo jau sarg'as ir išlarto po 2 savaičių perleido man direktorių. Pavaduotoją daviau Ponui Senjorui, nes mano manymu buvo labai patyręs asmuo, kuris man padėjo išlikti gan ilgai šiame poste. Po to Senjoras išvyko ir niekaip negalėjo prisijungti, tai pavaduotoją daviau Rokui Ziperiui, nes man tada buvo jis mandagus, nesivėlė niekur ir tiesiog buvo daug kartų direktorius. Tai su juo prabuvau iki pat galo savo pareigų tai iki 10-02 ir jam perleidau direktoriaus postą. Buvau pas Roką apie 2 savaites max range su tam tikromis privilegijomis (įgaliotiniu), tačiau palikau darbą, nes norėjau išbandyti kažką naujo tai buvo TRV. Patekau ir per pusantros savaitės pasiekiau max rangą bei mečiau rybą iš /paliktidarba ir pralošiau, teko palikti. Labai pasiilgau teisėsaugos per tas krlias savaites tai vėl nuėjau į SWAT pas Roką. Pasikėliau labai greitai rangą iki "Unlimited" per mažiau nei 2 savaites. Pagerinau daug rekordų. Pradirbęs apie 3 savaites man pasiūlė pabandyti patekti į SPD, bet iš pirmo karto nepaėjo buvo stipresnis kandidatas. Tada dar buvau SWAT'uose ir vėl pasitaikė labai greitai dar vienas šansas į SPD, ir labai netikėtai patekau. Išbuvau SPD apie 1 mėnesį išmokau geriau gaudyti, stunt'ų, gavau gan daug praktikos šitam reikalui ir dar visko daugiau. Bet taip atsitiko jog SPD Vadas buvo išrinktas naujas ir pasakė jog turės kažką siųsti iš SWAT'ų narių, kurie buvo SPD atgal į SWAT'US, tai buvau aš ir Deivis_Hype. Tai daviau aš Hype būti toliau SPD, nes praktikos ir įgūdžių jis turėjo daugiau nei aš, o aš paprašęs leidimo Roko emigravau į armija pas Roką Bilzerian. Gavau 4 rangą ir labai turėjau daug motyvacijos pasikelti rangą kuo greičiau. Tai pasikėliau į 5 rangą esu kaip ir max, tereikia hydros kvalifikacijos pereiti ir būsiu K.O.P. Dar kai įsidarbinau buvo rinkimai į Karo Policijos vado pareigas ir aš net nelabai žinojau, kad yra laisva ir man lyg paskutine dieną užpildžiau į pareigas ir netikėtai gavau. Tai tiek kiek būtų iš manęs šį kartą. 

 



______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Mano apklausos dažniausiai vyksta man duodant klausimus ir žmonėms juos atsakant. Pastebėjau, kad dažnai mano leidiniuose yra minimas direktorius: @Giedrius_Gangs. Daugelis žmonių apie jį atsiliepia teigiamai. Susidariau tokią nuomonę, kad Giedrius yra puikus žmogus, direktorius ir kolega. Žmonės yra patenkinti, kad pas Giedrių dirba, nes Giedrius sugeba puikiui vadovauti. Nesvarbu koks tai bus darbas, taksi, FTB ar kitas, Giedrius visada sugebės vadovauti savo komandai.Taigi, manau jums patiko. Jei dar bus norinčiu save aprašyti, susisiekite su manimi forume asmenine žinute (až), tada aš redaguosiu temą ir jus prirašysiu čia. 
Džiaugiuosi, kad vis daugiau ir daugiau žmonių prašosi būti aprašomi, reiškias mano leidiniai stipriai šoktelėjo į viršų. Taigi, sakau didelį Ačiū jums, kad jums malonu ir patinka skaityti mano darbus.
Turbūt daugeliui kyla klausimas, kodėl pas @Pauliux_Sauliuxx didesnis GFX paveiksliukas nei pas kitus? Atsakymas labai paprastas - žaidėjas pats jį pasirinko ir paprašė manęs, kad jį panaudočiau. Tai galite padaryti ir jūs. 
Šį leidinį taip pat galite paremti pinigais, kuriuos aš dalinu darydamas žaidime event'us. Taipogi rėmėjai bus surašyti apačioje. Viskas ką jums reikia padaryti, tai susisiekti su manimi žaidime (/sms Sweet_Brother) ir įteikti pinigus.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, labai mažai jau informacijos labai keistai matyti tavo toki interviu... ,,kadangi” kas trecias zodis. Manau su minimaliai 2 sakiniais interviu, net nekelti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...