Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Just_Chill

{Skaičius&Herbas}

Rekomenduoti pranešimai

wEuHCh7.png

 

{Skaičius&Herbas}

 

Sveiki, manau visiem labai gerai yra žinomas šis žaidimas, jis yra netgi pačiame sarg.lt serveryje, tačiau yra imamas gana didelis mokestis už tarpininkavimą, taigi nusprendžiau, jog reikėtų atidaryti savo statybų punktą, kuriame Jūs galėtumėte lažintis su manimi. 

 

 

Apie žaidimo eigą:

 

Bus gyvai transliuojamas mano ekranas, žaidimas į mano twich kanalą.

Surinkęs pinigus aš "nuleisiu" žaidimą

 Nueisiu į https://coinflip.com/ svetainę ir tenai išsuksiu monetą

Pamatęs rezultatą - grįšiu į žaidimą ir išmokėsiu laimėjimus

 

 

Žaidimo taisyklės:

 

1. Susirinkus į paskirtą vietą turite atsistoti į eilės galą ir ramiai stovėti.

2. Pinigus privalote duoti tik tada kai yra parašomas į viešą chat'ą jūsų V_P (pinigai duoti anksčiau nebus gražinami).

3. Nefloodinti, nespaminti. (Mute 3600s)

4. Neįžeidinėti vedančiųjų. (Mute 3600s)

5. Žaidėjai esantys su mute - negali dalyvauti.

 

 

Vedėjai:

 

Just_Chill (Lažybų punkto įkūrėjas, vienintelis turintis leidimą skelbti apie žaidimą ir jį vykdyti)

 

 

Koeficientai: 

 

Atvirs Skaičius > 1.9x

Atvirs Herbas > 1.9x

 

 

Transliacija:

 

Viskas vyks gyvai mano twich kanale -

https://www.twitch.tv/justchillas

 

 

 

Statymai: 

 

Minimaliai - 100'000e

Maksimaliai - 10'000'000e

 

 

 

Numatoma vieta kurioje bus vykdomas konkursas: 

 

/maph 1668

Spoileris

tptHirH.png

wrFAC1f.png

bJZnQj3.png

v00FB3p.png

 

 

 

Kaip sudalyvauti?: 

 

Atsitiktinai per /s (Admin chatą) arba /v (Vip chatą) bus skelbiama informacija apie šį konkursą. Paskelbus jo pradžią jūs galėsite atvykti į nurodytą vietą skelbime, atsistoti į  eilės galą ir laukti savo eilės. Stovėdami privalote laikytis aukščiau išvardintų taisyklių, priešingu atveju JUMS bus uždrausta lankytis šiame konkurse. Šis konkursas neturi konkretaus grafiko. Jį vesiu tada, kai turėsiu laiko. Apie jo numatomą pradžią jūs būsite informuoti, tad patariu sekti /s (Admin chatą) arba /v (Vip chatą) ir nepraleisti galimybės praturtėti ;) 

 

 

Jautiesi apgautas?:

 

Susisiek su manim forume ir tau bus pateiktas video, kuriame galėsi matyti savo pastatytą sumą, pasirinktą variantą ir atvirtusią monetos pusę. Jei tai bus mano klaida - bus pinigai gražinami, jei įrodysiu, jog esu nekaltas - pinigų jau suprantama, jog negausi. Visas žaidimas, statymų surinkimai, žaidėjų pasirinkimai, atvirtusios monetos pusės rezultatas yra filmuojamas ir viskas turi įrodymus.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...