Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukas_Shokaz

Azartiniai žaidimai

Reikalinga?  

15 balsai(-ų)

  1. 1. Reikalinga?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Sarge yra toks dalykas taupomoji saskaita, tad siūlau padaryti komanda kuri uždėtu draudimą žaisti azartinius žaidimus tam tikrą laika pasirinktai pačio žmogaus. Pliusai kaip ir taupomosios sąskaitos, tam tikrą laika kurie neturi saiko negalėtu metyti, kaip ir iš taupamosios išimti pinigų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Lukas_Shokaz rašė:

Sveiki. Sarge yra toks dalykas taupomoji saskaita

tai ir naudok ją, nedarys tokių atnaujinimų, nes /zvejoti sukurtas ne azartiniams žaidimams, o /moneta ir /zaidimas paprašius asmeniškai jis gali uždraust

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Už. Matau kai kurie nepagavo minties, Shokaz kalba apie tai, jog būtu kažkokia komanda, su kuria pats galėtum pasidaryti tam tikram laikui, jog neleistu žaisti nei /moneta nei /zaidimas jog išvengti priklausomybės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Hot_Cold rašė:

Už. Matau kai kurie nepagavo minties, Shokaz kalba apie tai, jog būtu kažkokia komanda, su kuria pats galėtum pasidaryti tam tikram laikui, jog neleistu žaisti nei /moneta nei /zaidimas jog išvengti priklausomybės

Norint išvengti priklausomybės, reikia ribojimo neribotam laikui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prisiperka čia Milijonu ir žaidzia ta žvejyba, pralošia viska ir verkia paskui, prašo uždraust kaška, čia pats žmogus turi susikocentruot i ta, kad kas būna, kad pralaimi... Mano manymo geriausias variantas ir yra ta Taupiamoji saskaita apasaugo nuo visu azartiniu žaidimų, isidėjei tam tikram laikui pinigus i taupiamoja saskaita, ir per ta laika apgalvoji ar verta aukotis dėl kaškokios žvejybos ar moneta/žaidima... Tai visada nebūs, kad laimėsi... Na čia mano nuomonė tokia... Ačiu už supratinguma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2020-01-28 at 01:32, Petras_Quatro rašė:

Prisiperka čia Milijonu ir žaidzia ta žvejyba, pralošia viska ir verkia paskui, prašo uždraust kaška, čia pats žmogus turi susikocentruot i ta, kad kas būna, kad pralaimi... Mano manymo geriausias variantas ir yra ta Taupiamoji saskaita apasaugo nuo visu azartiniu žaidimų, isidėjei tam tikram laikui pinigus i taupiamoja saskaita, ir per ta laika apgalvoji ar verta aukotis dėl kaškokios žvejybos ar moneta/žaidima... Tai visada nebūs, kad laimėsi... Na čia mano nuomonė tokia... Ačiu už supratinguma

Kaip tu sarge varguolis gal tau ir užtenka taupamosios sąskaitos, bet mano pinigai netelpa visi į taupamąją sąskaita.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...