Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

The_Blaster

Pirmas GFX

Rekomenduoti pranešimai

Asmenine nuožiūra, čia nematau nieko be watermarko kampe t.y jo inicialų, ar pilno nicko, bei SARG.LT žodžio per vidurį kuris visiškai nesiderina prie fono, daugiau čia darbo nėra. Cc packas gal dėtas, nežinau neina atskirti. 

Nu jeigu čia yra tik tiek ką aš matau, nėra kažkokių užslėptų dalykų, tai čia minutės darbas, kadangi tai yra tiesiog 2 tekstai. 

Nesu įsitikinęs ar nuotrauka yra tavo piešta, ar paimta iš google, bet teksto struktūra, jos efektai ir kt. Priveda prie išvados, kad greičiausiai nuotrauka piratinė ir yra iš Google. 

Well, gl. 4 of 10

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 minutes(-ių), Viena_Meile rašė:

Asmenine nuožiūra, čia nematau nieko be watermarko kampe t.y jo inicialų, ar pilno nicko, bei SARG.LT žodžio per vidurį kuris visiškai nesiderina prie fono, daugiau čia darbo nėra. Cc packas gal dėtas, nežinau neina atskirti. 

Nu jeigu čia yra tik tiek ką aš matau, nėra kažkokių užslėptų dalykų, tai čia minutės darbas, kadangi tai yra tiesiog 2 tekstai. 

Nesu įsitikinęs ar nuotrauka yra tavo piešta, ar paimta iš google, bet teksto struktūra, jos efektai ir kt. Priveda prie išvados, kad greičiausiai nuotrauka piratinė ir yra iš Google. 

Well, gl. 4 of 10

Dėkui už kritiką. Atsižvelgsiu būtinai. Pritariu jog neturiu didžiulės patirties naudojant efektus. Darbas padarytas per 10-20min nes daug idėjų kaip matosi nebuvo. Tekstai irgi galėjo atrodyti gražiau bet kiek galėjau ir kaip pagal mane atrodė, tiek padariau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...