Eiti į turinį

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Kalnietis
2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: @Zenka_Griskeviciuss
3. Kokį nusižengimą įvykdė darbuotojas ?: nutempė mašiną nors buvau šalia jos, norėčiau jog pagal koordinates patikrintumėte.
4. Jūsų įrodymai (Būtina : Foto/Video):

Spoileris

1bfd6cf53999cc2655bf8c98565a7cd2658.png

a264f8810296e7510420d4086842dbc2752.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 13 minutes(-ių), Lukas_Kalnietis rašė:

3. Kokį nusižengimą įvykdė darbuotojas ?: nutempė mašiną nors buvau šalia jos, norėčiau jog pagal koordinates patikrintumėte.

Parodyti paslėptą turinį

Nu tai labas, Zenkos teises rasymo prarastos, tai rasau is cia.  Gavau iskvietima kad reikia nutempti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Lukas_Kalnietis rašė:

Parodyti paslėptą turinį

Papeikimas atmestas, įrodymų trūkumas. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 valandas(-ų), Malone_Post rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Malone_Post
2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: @Laurynas_Nolifer
3. Kokį nusižengimą įvykdė darbuotojas ?: Automobilis stovejo tvarkingai salikeleje priparkuotas... Pats buvau nubeges glic pasiimti. Sis darbuotojas nubaude uz netinkama parkavima ir dar nutempe automobili

Parodyti paslėptą turinį

RadX4nS.png

Pildau: @Laurynas_Nolifer Taip galit tikrint koordinates. Masina neturi butinai stoveti kur ju sistema neleidzia nutempt. Pries tempdamas masina daryk ss. Mano masina buvo priparkuota salikeleje prie gun shopo. Proto neknisk. Taip daryk nuotraukas, jeigu nezinai kur tvarkingai priparkuota kur ne.

prieš 5 valandas(-ų), Laurynas_Nolifer rašė:

Net nesisveikinsiu su šituo veikėju iškart prie reikalo. ;ddd Kur tu ten aikštele matei ? :D Ten tipo, kur prie pastato stato ? :D Ten sistemos neleidžia tyst mašinų, lai tikrina koordinates. 

Paplidau: Tai reikėjo statyt tada prie to namo, kur neleidžia sistema tempt, kas dar neaišku tau ? Ant kelio mėtės ji, tipo padarau po 40 ir daugiau atgabenimų ir darysiu prie kiekvienos ss? :D Viskas tau gerai ? Net nepildyk daugiau , davai.

Papeikimas atmestas, už pastatytas mašinas ant šaligatvio baudžiame įtarimo lygiu. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

3. Kokį nusižengimą įvykdė darbuotojas ?: Darbuotojas matė, jog esu surakintas, bei vežamas į kalėjimą. Automobilį palikau ant gatvės ne savo noru, tai tyčia uždėjo papildomą įtarimų lygį už netinkamą parkavimą (nuotraukoje baltas sentinelis mano, ir mechanikas vardu Laurynas)

Spoileris

[URL=https://www.part.lt/perziura/6e349f03959f71cf32306419083c12dd979.png]6e349f03959f71cf32306419083c12dd979.png[/URL]

[URL=https://www.part.lt/perziura/4c042cb75c40c2f79666c8770f3bb8de111.png]4c042cb75c40c2f79666c8770f3bb8de111.png[/URL]

• Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Malone_Post rašė:

3. Kokį nusižengimą įvykdė darbuotojas ?: Darbuotojas matė, jog esu surakintas, bei vežamas į kalėjimą. Automobilį palikau ant gatvės ne savo noru, tai tyčia uždėjo papildomą įtarimų lygį už netinkamą parkavimą (nuotraukoje baltas sentinelis mano, ir mechanikas vardu Laurynas)

Parodyti paslėptą turinį

[URL=https://www.part.lt/perziura/6e349f03959f71cf32306419083c12dd979.png]6e349f03959f71cf32306419083c12dd979.png[/URL]

[URL=https://www.part.lt/perziura/4c042cb75c40c2f79666c8770f3bb8de111.png]4c042cb75c40c2f79666c8770f3bb8de111.png[/URL]

Vo cia tau, nes ziuriu neapsisprendi kieno ta masina per ppk rasydamas kiekvienam

https://www.youtube.com/watch?v=Z6Kg78XpbrY

Redaguota , redagavo Andy_Biersack
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 valandas(-ų), Malone_Post rašė:

Parodyti paslėptą turinį

Mano fanas gal būsi ? Man nesvarbu ar su savo noru palikai tą mašiną ar ne. Aš privalau ją vis tiek nutempt ir nubaust už netinkamą parkavimą. Eilinis papeikimas, eilinį karta atmes, pasistenk labiauu gi nuuu.

Redaguota , redagavo Laurynas_Nolifer
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 13 valandas(-ų), Malone_Post rašė:

Parodyti paslėptą turinį

prieš 2 valandas(-ų), Laurynas_Nolifer rašė:

Mano fanas gal būsi ? Man nesvarbu ar su savo noru palikai tą mašiną ar ne. Aš privalau ją vis tiek nutempt ir nubaust už netinkamą parkavimą. Eilinis papeikimas, eilinį karta atmes, pasistenk labiauu gi nuuu.

Papeikimas atmestas, mechanikai privalo nubausti tuos žaidėjus kurie palieka netinkamai priparkuotas tr. priemones . 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Naruto_Run
2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Kevinas_Durant                                                                                                

3,kokį nusižengimą įvykdė darbuotojas ?:skelbė į vip chat kad mechanikai dirba

Redaguota , redagavo Naruto_Run
nes vardą nepilnai parašiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 13 minutes(-ių), Naruto_Run rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Naruto_Run
2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Kevinas_Durant                                                                                                

3,kokį nusižengimą įvykdė darbuotojas ?:skelbė į vip chat kad mechanikai dirba

Parodyti paslėptą turinį

Atmesta dėl taisyklių nesilaikymo, bet jau buvo prieš tavo papeikimą nubaustas už tai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Valdas_Blades
2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: @Auste_Sos
3. Kokį nusižengimą įvykdė darbuotojas ?: piktnaudžiavimas savo pareigomis, tyčinis kenkimas nutempiant tr. priemonę

A) palikta tr priemonė.

Spoileris

OEhd9vj.png

B) Tr. Priemonės nutempimas (koordinatės prie namo)

Spoileris

8tjhjOw.png

C) susirašinėjimas, pagrinde atkreipti dėmesį į pirmos ss paskutines žinutes ir antros ss pirmas. 

PERSKAITYTI VISĄ CHATĄ

Spoileris

oplse5K.png7pJXV9E.png

PILDAU: @Auste_Sos

Rašydama atsakymus pažymėk mane, kad matyčiau, ką atrašai. Laikykis taisyklių :)

Taip tai buvo parašyta juoko forma, dirbu teisėsaugoje, tokie veiksmai man yra negalimi, jei esu į tave šaudęs ar kažką prašyčiau pateikti įrodymų. Prie viso to pati išprovokavai šį papeikimą. Kuris yra apie neteisėta mano tr. priemonės nutempimą, kurį tu atlikai :)

PILDAU: @Auste_Sos

Ką mano šitas žodis turi bendro su papeikimu kuris yra parašytas TAU dėl TAVO padaryto nusižengimo? o dėl pasibuginimo gali nebejuokint, pasižiūrės koordinates ir pasimatys kaip ta mašina buvo "pasibuginusi". Tai, ką tu sakai yra tik tušti žodžiai, kiekvienas galim pameluot dėl vieno ar kito dalyko be jokių svarių įrodymu :)

Redaguota , redagavo Valdas_Blades
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Viskas buvo taip,kad aš važiavau pro Valdo namą,į mane ir į Valdo mašiną atsitrenkė infernus ir nustume Valdo mašina pro tvorele,ta mašina pradėjo bugintis ir aš ją turėjau nutempti.

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ir dar kaip matote,per /smslogas jis man grąsino,kad jeigu nutempsiu jo mašiną,aš krisiu.

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

@Valdas_Blades Grąsinimai bet kokie yra negalimi,dėl tavo mašinos kaip jau rašiau ji buvo užsibuginusi ir aš tiesiog negalėjau nenutempti tavo ,,Mažutes".

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 46 minutes(-ių), Valdas_Blades rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Valdas_Blades
2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: @Auste_Sos
3. Kokį nusižengimą įvykdė darbuotojas ?: piktnaudžiavimas savo pareigomis, tyčinis kenkimas nutempiant tr. priemonę

A) palikta tr priemonė.

Parodyti paslėptą turinį

OEhd9vj.png

B) Tr. Priemonės nutempimas (koordinatės prie namo)

Parodyti paslėptą turinį

8tjhjOw.png

C) susirašinėjimas, pagrinde atkreipti dėmesį į pirmos ss paskutines žinutes ir antros ss pirmas. 

PERSKAITYTI VISĄ CHATĄ

Parodyti paslėptą turinį

oplse5K.png7pJXV9E.png

Atmesta dėl taisyklės nesilaikymo :

15. Peikiant darbuotoją už mašinos nutempimą, nuotraukoje turi matytis koordinatės, kitaip darbuotojas nebus nubaustas.

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...