Eiti į turinį
John_Heredity

Ieškau low/medium ENB

Rekomenduoti pranešimai

prieš 6 valandas(-ų), Mikiss_Drifteris rašė:

Numesk pc specus ir pagal juos galima atrinkt tau ta enb

Visus man išveža tik sarge nepritaikyti. Bet DAUGUMA įsikėlus enb ir jungdamasis crashą gauni nepadeda nei tie enb fixai tik freezIn veikia su fix o kodėl bbž

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), John_Heredity rašė:

Visus man išveža tik sarge nepritaikyti. Bet DAUGUMA įsikėlus enb ir jungdamasis crashą gauni nepadeda nei tie enb fixai tik freezIn veikia su fix o kodėl bbž

Aš kaip enb nenaudoju, bet manau, kad crashina dėl samp / sampfuncs / cleo versijos netos, arba pjaunasi modai, mėgink ant švaraus enb įsirašyti. Jei neturi įsirašyk anti crasheri. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Mikiss_Drifteris rašė:

Aš kaip enb nenaudoju, bet manau, kad crashina dėl samp / sampfuncs / cleo versijos netos, arba pjaunasi modai, mėgink ant švaraus enb įsirašyti. Jei neturi įsirašyk anti crasheri. 

Tame ir esmė, kad įsirašius ant švaraus švaraus GTA, veikia tik FreezIn'o enb. Kaip ir Heredity, išbandžiau gal 80% enb, kurie yra šitam forume ir yt. Visi crashina bandant jungtis į serverį. Išbandyti visi enb fixai, bandytos visos cleo/sampfuncsu versijos, tiek su cleo tiek be jų, net po vieną kelti modai - t.y. arba enb arba likę modai - vistiek crashina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Mister_Taksi rašė:

Tame ir esmė, kad įsirašius ant švaraus švaraus GTA, veikia tik FreezIn'o enb. Kaip ir Heredity, išbandžiau gal 80% enb, kurie yra šitam forume ir yt. Visi crashina bandant jungtis į serverį. Išbandyti visi enb fixai, bandytos visos cleo/sampfuncsu versijos, tiek su cleo tiek be jų, net po vieną kelti modai - t.y. arba enb arba likę modai - vistiek crashina.

ka zinau pvz man tai isvis jeigu freezino enb nepasijungia sampas o pvz tas dzeremio tai viskas normalei. As visa jo modpacka iskeliau i desktopa ir neko savo nemodinaus nekeliau ir viskas veikia kuo puikiausiai nei buginas nei kas. O to freezino isikeles buvau ir i tuscia gta ir i savo gta ant visko ko nekeles vstk nepasijungia sampas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Mister_Taksi rašė:

Tame ir esmė, kad įsirašius ant švaraus švaraus GTA, veikia tik FreezIn'o enb. Kaip ir Heredity, išbandžiau gal 80% enb, kurie yra šitam forume ir yt. Visi crashina bandant jungtis į serverį. Išbandyti visi enb fixai, bandytos visos cleo/sampfuncsu versijos, tiek su cleo tiek be jų, net po vieną kelti modai - t.y. arba enb arba likę modai - vistiek crashina.

Nežinau tada @Jefro_Grand naudoja dzeremio enb, jam ten buvo bugu visokių, bet manau jis išsitaise jas ir gali padet. 

  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...