Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Deividas_Bayern

Discord serverio avataras

Rekomenduoti pranešimai

Realiai nėra ką komentuoti, paprastas darbas. Aš kabinčiausi prie fono, su efektais suderint kažką mėlyno ir būtent tos šešėlinės spalvos efektų tada bandyt juodą overlay dėt, arba pilkšvą, būtų gal kiek geriau atrodę, nu bet čia nėra ko kabintis, paprasta, gražu. Tas "sarg.lt" galėjo neturėt to paterno gaidiško iš apačios juodo, nes blendinasi į foną ir nesusižiūri. Arba čia man tik gliūčina, arba durna vieta tam "sarg.lt" arba patternas uždėtas. Bet šiaip neblogai. Keep it up

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Viena_Meile rašė:

Realiai nėra ką komentuoti, paprastas darbas. Aš kabinčiausi prie fono, su efektais suderint kažką mėlyno ir būtent tos šešėlinės spalvos efektų tada bandyt juodą overlay dėt, arba pilkšvą, būtų gal kiek geriau atrodę, nu bet čia nėra ko kabintis, paprasta, gražu. Tas "sarg.lt" galėjo neturėt to paterno gaidiško iš apačios juodo, nes blendinasi į foną ir nesusižiūri. Arba čia man tik gliūčina, arba durna vieta tam "sarg.lt" arba patternas uždėtas. Bet šiaip neblogai. Keep it up

Reiks pasibandyt dar pasikoreguot pagal tavo patarimus, dėkui. :91_thumbsup:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2020-02-08 at 19:05, Deividas_Bayern rašė:

Sveiki,

reikėjo discordui avatarą susikurt, tai kažką bandžiau. Sukūriau temą tam, kad pakomentuotų ir duotų patarimų tie, kurie kažką su PS sugeba, o ne tiem, kurie ateina tik pamalt liežuviu ir knopkėm. Su PS ilgai nedirbu, šiaip pradėjau tut žiūrėt, kažką po biški lipdysim.

 

a24a6043de987b7299bd2fcf328b4f5c752.png

Kaip pradedantysis, labai neblogai kuri! Didžiuojuosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...