Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Cloud_Drug

Pasiūlymas medikams

Ar šito reikia?   

18 balsai(-ų)

  1. 1. Ar šito reikia?

    • Taip
      6
    • Ne, pagrysiu savo nuomonę komentaruose.
      12


Rekomenduoti pranešimai

Ką tik, Paulius_Vanzare rašė:

Sita, o jeigu as jau dirbu darba su pakvietimu ir neturiu tos korteles, kas tada? Ismes is darbo? 

Ne. Kortele bus reikalinga, tik tuo atveju jei norėsi įsidarbinti ir (ar) gauti vairuotojo pažymėjima. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Jason_Qnert rašė:

Serveryje buvo AutoHeal, buvo daug medikų verkimų, todėl nusprendžiau parašyti pasiūlymą dėl kurio oficialiai ir uždraudė AutoHeal. Po uždraudimo specialiai dažnai kviesdavau medikus - jų nebūdavo. Šiuo metu situacija ne kitokia, valdžia neaktyvi, o darbuotojams nėra noro irgi dirbti. Kišat visur tuos pinigus kuriuos vistiek po to pralošiat žvejyboj, susikurkit tą atmosferą, kad būtų įdomu žaisti ir be pinigų kolektyve. Pažvelgus iš kitos pusės, nėra medikų - aš negaliu įsidarbinti į darbą? Administratorių perka už realius pinigus ir dar žaidime turės mokėt, kad galėtų pilnai išnaudot savo komandas? Žodžiu, manau supratot mano nuomonę. Aš PRIEŠ.

Visuose darbuose retkarčiais iškyla tokios problemos, jog nėra darbuotojų. Ne viena karta esu susidūręs, pvz su apsauga, tai ką dabar daryt? Būna, tai būna nėra ko čia verkti. 

Dėl direktoriaus aktyvumo, tu klysti, kai reikia jis visados žaidime, darbuotojai dirbti nenori? Iš kur tokios kalbos? Galbūt medikų veteranai ir nenori, nes jiems nėra iš to naudos, jie yra pasiekę aukščiausia ranga ir jiems to užtenka, paėmus NP ar GP ir sumažinus jų pelna iki medikų lygio, kai per dieną žaizdamas 600min vos 500k surinksi, tai manau lygiai tas oatd būtų :) Pasieki aukščiausia ranga, ir ką toliau? Nieko, viskas. Važiuoji rida kočiot, kad užsidirbti nors kokį pinigą.

Atmosfera yra tikrai gera, ja niekas nesiskundžia, darbuotojai visi lygūs, niekas savęs neišsikelia, ir tai nepriklauso nuo tavo rango ar pareigų. 

Toliau, jei nėra medikų - negali įsidarbinti, taip gali būti tokia situacija, jog medikų nebus ar panašiai. Tuo metu galima ligoninėja padaryt pickup, kaip ir su armour. 

Taip, gal ir padauginau su ta kaina, bet galima juk tiesiog apriboti, tai buvo planas B, bet kai 40% adminu, healina visus, tai prasme iš to? Paimke kaip pavyzdį vėl np/gp, jeigu kiekvienas žaidėjas galėtų per pardavinėti ginklus ar narkotikus, nauda tada iš jūsų kokia? 

Mano nuomone tokia, jeigu yra klaidų atsiprašau, bet rašiau iš telefono. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 valandas(-ų), Cloud_Drug rašė:

Kitas dalikas būtų toks ,jog administatoriai (lll lygio) , būtų apriboti galimybė /heal žaidėjus, kaip galima tai būtų padaryti ir įgyvendinti ? Pirmasis būdas būtų ,jog pagydyti kitą asmenį galėtų tik kas 1-3min. Antrasis ,jog kito žaidėjo pagydymas jam kainuotu (50k-100k) (+ tai kažkiek galbūt pagerintu serverio ekonomika).

Darysiu veiklą su darbuotojais kažkas atvarys apšaudyti ir mokėsiu po 100k už heal? ar lauksiu, kol medikai atvyks tikrai prieš. Kurie prašo adminų heal yra baudžiami, o taip būtų sužlugdytos veiklos darbų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Bige_Murcialago rašė:

Darysiu veiklą su darbuotojais kažkas atvarys apšaudyti ir mokėsiu po 100k už heal? ar lauksiu, kol medikai atvyks tikrai prieš. Kurie prašo adminų heal yra baudžiami, o taip būtų sužlugdytos veiklos darbų. 

Tam yra skirtos vaistinėlės, kurias galit nusipirkt. 

Aš nesuprantu tik vieno dalyko, kodėl visi iškart susireikšminot su tom sumom, pateikiau tik kaip pavyzdį. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man atrodo. kad šita idėja turputį nuvogta iš kito serverio. Nu nereik mum tų kortelių, tai sudarys nepatogumų žaidėjams, manau taip kaip yra dabar, gerai yra. Jei jūs manote, kad mažai uždirbate, pasididinkit verslą arba vakarais eikit ridos pakelti :10_wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Jurgita_Chiquita rašė:

Man atrodo. kad šita idėja turputį nuvogta iš kito serverio. Nu nereik mum tų kortelių, tai sudarys nepatogumų žaidėjams, manau taip kaip yra dabar, gerai yra. Jei jūs manote, kad mažai uždirbate, pasididinkit verslą arba vakarais eikit ridos pakelti :10_wink:

Tiesa sakant, idėjos nevogiau. Pačiam šovė į galvą. 

Jo ofc, aš dabar kišiu 300e tam, kad pasikelti versla? Nesiruoišu į žaidimą kišti tokios sumos. Visi nusistatę ant vieno ir to pačio, vengia naujovių ir naujų dalykų, pastebėjau jau šį dalyką, na čia jum spręsti. Majo reikalas pasiūlyti, noeit žaist taip, pat kaip žaidė 2008-tais, prašom. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Cloud_Drug rašė:

Tam yra skirtos vaistinėlės, kurias galit nusipirkt. 

Aš nesuprantu tik vieno dalyko, kodėl visi iškart susireikšminot su tom sumom, pateikiau tik kaip pavyzdį. 

Tavo idejai truksta labai daug detalumo ir patobulinimo su aprasymu, nes galima tai padaryti tik reiketu pakoreguoti ja. Noresi galesiu placiau papasakoti veliau ;) o del /heal mokamo tikrai nemenau ar darys perki admina uz 8€ ir dar moki uz heal. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...