Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Frozen_Inferno

Lukaz_City

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Lukaz_City
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
     
  • /info lentelė:
     

    6b6ce0e998d94f897b605cfb47d3962c391.png

  • Ar cheatino veiksmo metu?: Taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video nuo 00:00 iki 00:27 kulkos limpa tik, kai dauzo is kumsciu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Užsimodinau bazę tai ta tvora du kart didesnė pas mane nei pas jus, o toliau iš silent aim šaudė lukas_valteris ir super_sayian+ kai toks senas žaidimas tai ir nelimpa tos kulkos normaliai, nes sistema nesuderinta su žaidimo animacijom ir mano modifikacijom, taip pripažystu esu kaltas, kad toks dalykas čia įvyko ir prisiemu savo kaltę, todėl jau buvau užbanintas persirašysiu savo san-andreas ir niekados nebeinstaliuosiu tokių modifikacijų, nes matosi, kad serveris nėra pritaikytas tokiems atnaujinimams.

 

Nežinau kas čia tas mafijas taip supiso, jauciu ir aš prisidėjau, bet kritinis taškas pasiektas buvo nuo tada kai asiliukai čytus pradėjo platint (airidas_krc velnio advokato era) ką visi mes matėm ir žinom, emigracijos su paskyrom ir jokios baimės įspaust INV, nes banas ir blistas nieko nereiškia, paskyrą pakeist kaip šikną nusivalyt pašikus. Noras laimėt per daug pavergė jūsų sielas ir tikiuosi ,kad jums bus atleista Dievo. Neskaitant to Vasia pririnkes visokių rimkų xujimu kurie bbž ar į servą prisijungia, lary publiku (skamba kaip ceso public serveris, o žinom visi, kad jie chujovi) ir matom mes kokie karai buna nei 1 bano tai nahuj tų antičheatų reik? :DD klaunai, visiem pajebat į ką šaudai tas inv nors ir kariaudavau 3 kart per mėnesį. Bumeriui ir juškai čia pajebat irgi čiuju, rašiau 600 žodžių rašinėlį kažkada juškai apie emigracijas, o bumeris bahuras, nes fuggos kokį mėnesį jau veikia tai apie ką mes kalbam? kdl man tada neturėtų būt pajebat

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...