Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Velnio_Advokatas

Haroldas_Einikis

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Haroldas_Einikis
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    58a24df4e0b390d6d4391c1ed871b6c731.png

     

  • Ar cheatino veiksmo metu?: Taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina :Pirmas video sukarpytas. Antras visas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 video: 

0.00 - 0.07: kai as nejudu ir zaidejas saudo i mane, priimu zala uz dvi kulkas. Veliau, kai pajudu is buvusios pozicijos, dvi nelimpa galimai del pozicijos pakeitimo. Trecia kulka nelimpa, nes ja immortal mafijos narys man pataike tada, kai as issokau pro vartus ir jam manes jau turejo neberodyt.

0.10 - 0.20: cia tai isvis lempa :D aiskiai matosi, kad priezastis, del kurios nepriimu zalos - medis; as step'inu is vieno sono i kita. Ir isvis koks tolkas spaust inv, kai turiu beveik full HP?

0.20 - 0.35: sito epizodo vapse galejai net nedet, nes su tuo vienos kulkos nelipimu parodai koks anticheatas buvai

0.35 - 0.42: cia visiems aisku, del ko nelipo dvi kulkos pradzioj - nelygi zeme ir pasokimo animacijos, negavau kulkos, kai begau tiesiai.

 

2 video: 

0.00 - 0.05: kaip suprantu is video, Nate_Archibald yra cia: ( http://prntscr.com/r8i686 ). Atstumas apie 50, jis atsistojes ir labai greitai pataikomos ~8 kulkos. Visu pirma, buvau uz medzio, per kuri jie tikrai negalejo pataikyt man, o visu antra - neimanoma atsistojus is 50 atstumo pataikyt 8 kulku is eiles.

 

 

P.S kulkos keliuose epizoduose taip pat galejo nelipti del pakilusiu lost'u, ping ar kitu veiksniu. Jeigu paziuresim atidziau i visus video, tai pamatysim, kad ir kai kuriems mano varzovams nelipo kelios kulkos del turbut didelio zmoniu skaiciaus bazeje ir serveryje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...