Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Khai_Offline

dėl piknaudžiavimo admin privilegijom

Yes?  

53 balsai(-ų)

  1. 1. Yes?



Rekomenduoti pranešimai

Spaudziu UZ, biski tokie arunce ragus aplauzytu, maziau free mutintu, nereiktu verkt kad mute gavo free, pats pradejo tas free mutes dalint i kaire desine kai pats gauna raso ale free mutina, reikejo but kip zmogui, ir niekas nemutintu, dab prisibazarino , nebegalejo atsisaudyt tai mutes saudyt pradejo, tai davai pasaudom kas ilgiau saudys man negailea Juskos saskaita numes kelias desimtis as uzdirbu idomu is kokiu pasalpu arunce gyvena ir iskur adminus perka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Nojus_Dyzel rašė:

*Why is my existence so painful? Bet šiaip visai aš už. Misha gal ramesnis pasidarys.

Misha nesaudo frre jei negauna free, gali tuo neabejot, mutinau mutinsiu ir zinau is kur dar gaut

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Luis_Vuitton rašė:

Prieš, buk ramus neužkliuk ir negausi tos mutes,kas prisidirba tas ir pats kaltas yra

mano pasiūlymas bando apraminti admin privilegijom pinkaudžiaujančius žaidėjus, o pagal tavo komentaro pasiūlymą, tai tiktais siūlai prevenciją kaip pačiam negauti mutės. tai problemos nesumažina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2020-02-27 at 20:17, Khai_Offline rašė:

jeigu gauni admin ppk už blogus mute ar pnš, vietoj to kad atimt admin, tiesiog atimt mute komanda kokiai savaitei arba iki kol adminas baigiasi

 

galima pritaikyt ir kitų admin komandų piknaudžiavimui

 

  

arba galima atimt admin ir atimt tą komandą tam tikram laiko tarpui. nors ir atsiperka adminą, vistiek negal naudot komandos

 

  

mano pasiūlymas bando apraminti admin privilegijom pinkaudžiaujančius žaidėjus, o pagal tavo komentaro pasiūlymą, tai tiktais siūlai prevenciją kaip pačiam negauti mutės. tai problemos nesumažina.

As dar siulyciau taip, cia turbut galiotu ir man as ne neigiu kad kartais buna kai zaidejas naglas mandravojasi su savo adminu ir prisiminus paskutinius atvejus su Arunce_Krusty kai jis tikrai zinojo kad jam adminas baiginejasi, ir negalejo atsisaudyti ant zodziu pradejo mutinti, tai nesiginu mutinau ir as nes jis mane free uzmutino nesidrovedamas net moderatoriu, tai va  siulau admin branginti automatiskai, kiekvienu sykiu kai bus nuspresta gerbiamo Juskos kad zaidejas panaudojo admin komandas  tokias kaip /Jail /ban /mute, netinkamai jam adminas pabrangsta kokiais 2 eurais, sekanti syki jei vel tai kartojasi vel kelti kaina ir tada manau prades tokie veikejai saugoti admina nes tokie bajeriai kaip as sakau jam kirs per pinigine, as manau kas atsiremia i finansus, dauguma sutramdo, beto ir Serverio Seimininkui nebutu skriaudos kad nepirks, uzdrausti negalima, bet va pabranginti laisvai, tai butu tokis mano pasiulymas , seip tai 100 procentu pritariu @Khai_Offline

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...