Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Laida_Abc

Larry_Publik

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Nightmare_Ghost
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Larry_Publik
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Jau kuris laikas matau, kad zaidejas uzima "AntiCheat" pareigas, bet atsakomybes pas ji labai nedaug. 1. Siandien ryte keliau rida rate, ir mane tikrino lyg tycia gal 5 kartus, poto negana to uzbanino nekalta zmogu (Tai paaiskina, kad zaidejas nera atsizvelges i savo darba ) 2. Tam zmogui, parasius unban anketa jis "Ale" teikia, jog uzbanino ne ta id. Beja pastebiu, kad "Larry" nepirma karta uzbanina ne ta "ID". 3. Prisijungiau i serveri, jis pasaipom man parase, kad "Ale" bandziau nuo jo pabegti. Poto ikelus man atsibaninimo anketa jis ikelia vos vos '11sec' video apie mano "RIDOS BOTA". Kuriame pats teigia, kad mane atbanins nes man tipo sukiles pingas ir nesimato, kad naudociau neleistinas modifikacijas. "Tipo man pasiseke". Bet is mano perspektyvos man nixuja nepasiseke nes Larry negali pasiziuret video 2 karta ir tada nusprest ar zmogus naudoja neleistinas modifikacijas ar jam tik pasirode taip. Dabar per si asmeni lauksiu para unbano. Na ir pabaigai noriu pasakyti, kad atsizvelgtumet kam skiriat "AntiCheat" pareigas, nes nepirma karta matau, kad zmogus nezvelgia rimtai i savo statusa zaidime. Na turbut, jo atsakymas, bus, kad visiem pasitaiko ir ID sumaisyti ir pns. Bet pastebiu tai nepirma, kart, kad zmogus negali nei video 2 kart paziuret, nei ID patikrint. Beja patarimas Larry, jeigu kas kita kart pilna nicka rasyk.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: AntiCheat
  5. Įrodymai (BŪTINA):
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...