Eiti į turinį
Karis_Baltrusaitig

S.W.A.T Palikimo anketa

Rekomenduoti pranešimai

prieš 18 valandas(-ų), San_Havajus rašė:

Jūsų Vardas_Pavarde ?: San_Havajus

Kiek laiko išdirbote ?: 7dienas

Kodėl palikote darbą ?:Per daug veiksmo 

Kas patiko/nepatiko darbe ?: Patiko viskas ,ypač bendradarbiai nebuvo to kas nepatiktu  

Atsiliepimai apie kolegas: Tingiu čia kiekvienam asmeniškai rašyt ,bet pasakysiu tiek kad visi draugiški ir eina sutarti 

aš tikrai nesitikejau, kad taip bus sekmės tau

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
Parašyta (redaguota)

Jūsų Vardas_Pavarde ?:  Aroww_Mikro

Kiek laiko išdirbote ?: beveik 1 mėnesį

Kodėl palikote darbą ?: reikia isbandyti kitus darbus

Kas patiko/nepatiko darbe ?: tiesiog viskas patiko ir vsio

Atsiliepimai apie kolegas:

@Full_Energy - mldc bachuriukas labai padejo ir labai draugiškas.

Karis_Baltrusaitig- geriausias dirketorius kurį esu matęs, man balsas labai patinka, bet dar jo sargo varda nemoku atmintinai.

Emilis_Reakcija- irgi labai geras pavaduotojas, ir dar labai vyriškas:D

Joris_Molis- mldc draugelis tikrai ne molis

ir kiti...

I SWAT tikrai kažkada grįšiu.

Aš jūsų labai pasiilgsiu ypač Kari.

Redaguota , redagavo Aroww_Mikro
  • Patinka 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašyta (redaguota)

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Shark_Ging

Kiek laiko išdirbote ?: 3-4d.

Kodėl palikote darbą ?: Kompas sugedo. + Nugaros problemos, o kasdieninis sedėjamas kas 4-6val kenkia ir taip aš nugaros nesusitvarkysiu tai reikia mesti.

Kas patiko/nepatiko darbe ?: Viskas patiko tikrai geras darbas.

Atsiliepimai apie kolegas: Visi žiauriai geri žmones neturi jokių minusu ypač @Karis_Baltrusaitig kaip direktorius tai legendinis, kaip ir jo pavaduotojas @Emilis_Reakcija su įgaliotiniu @Taute_Vinea. Dar kažkada gryšiu į šį nuostabu kolektyva jei jis nepasikeis.

Redaguota , redagavo Shark_Ging
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Matas_Tutkus

Kiek laiko išdirbote ?: 2020-07-28 - 2020-08-16

Kodėl palikote darbą ?: Vistiek skrisčiau iš darbo už papeikimus... Kaziolai trv

Kas patiko/nepatiko darbe ?: Viskas patiko. Labiausiai patiko būti muitininku, atimti jų krovinius, patruliuoti mieste, gaudyti bėglius su turismo. Kolegos insane mldc. Valdžia taipogi.

@Tomis_Qms - Gumytė kaip gumytė, atsimenu dar dirbai pd, nusprendei ateiti pas mus, labai norėjai pabūti muitininku. Sveikinu tu tai pasiekiai, džiugu buvo su tavimi pagaudyti ;(. Smagios su tavim treniruotės buvo, ypač pati paskutinioji... Sėkmės tau darbuotis, susitiksime kitame darbe, o gal dar grįšiu, kas gi žino.

@Lorens_Hydras - Pacaniukas kuris gavo skundą nuo manęs už "Čytinimą", bet vistiek nusprendė būti su manimi draugiškas, tapome serverio draugais :D. Dažnai eidavom keturiese pasigaudyti, būdavo smagu, ačiū už pabuvimą muitininku. Taipogi ir tau sėkmės.

@Arnas_Gripex - Gripexas tai kaip gripexas irgi buvom susipykę kai dirbau dar TRV, bet kai tapau SWAT viskas buvo normaliai. Geras žmogelis SPD dirba, karočia SWAT verchas buvo.

@Mantve_Double - Dar vienas draugelis muitininkas, su tavimi irgi dažnai pagaudydavau TRV, nevisada pagaudavom, bet budavo visada linksma. Geras pacaniukas.

@Sweet_Brother - Naujausias mūsų muitininkas, dar nelabai gaudaisi, bet su laiku viskas ateis. Mldc labai esi, sėkmės tau taipogi darbuotis, stenkis gaudyti TRV, neduok jiems atvežti krovinių !

@Emilis_Reakcija - Direktorius / pavaduotojas mano buvęs, direktorius kaip direktorius nu mldc.

MLDC KOLEGOS: @Saiyan_Vegeta @Karis_Baltrusaitig @Degu_Pragare @Sampas_bachurams @Full_Energy @Dominykas_Voyaz @Ign_Ignotavicius @Deividas_Sakalauskas @Cornelius_Ramus @Donce_Quattro

• Ačiū 1
  • Liūdnas 3
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes(-ių), Matas_Tutkus rašė:

Kodėl palikote darbą ?: Vistiek skrisčiau iš darbo už papeikimus... Kaziolai trv

Kas patiko/nepatiko darbe ?: Viskas patiko. Labiausiai patiko būti muitininku, atimti jų krovinius, patruliuoti mieste, gaudyti bėglius su turismo. Kolegos insane mldc. Valdžia taipogi.

@Tomis_Qms - Gumytė kaip gumytė, atsimenu dar dirbai pd, nusprendei ateiti pas mus, labai norėjai pabūti muitininku. Sveikinu tu tai pasiekiai, džiugu buvo su tavimi pagaudyti ;(. Smagios su tavim treniruotės buvo, ypač pati paskutinioji... Sėkmės tau darbuotis, susitiksime kitame darbe, o gal dar grįšiu, kas gi žino.

@Lorens_Hydras - Pacaniukas kuris gavo skundą nuo manęs už "Čytinimą", bet vistiek nusprendė būti su manimi draugiškas, tapome serverio draugais :D. Dažnai eidavom keturiese pasigaudyti, būdavo smagu, ačiū už pabuvimą muitininku. Taipogi ir tau sėkmės.

@Arnas_Gripex - Gripexas tai kaip gripexas irgi buvom susipykę kai dirbau dar TRV, bet kai tapau SWAT viskas buvo normaliai. Geras žmogelis SPD dirba, karočia SWAT verchas buvo.

@Mantve_Double - Dar vienas draugelis muitininkas, su tavimi irgi dažnai pagaudydavau TRV, nevisada pagaudavom, bet budavo visada linksma. Geras pacaniukas.

@Sweet_Brother - Naujausias mūsų muitininkas, dar nelabai gaudaisi, bet su laiku viskas ateis. Mldc labai esi, sėkmės tau taipogi darbuotis, stenkis gaudyti TRV, neduok jiems atvežti krovinių !

@Emilis_Reakcija - Direktorius / pavaduotojas mano buvęs, direktorius kaip direktorius nu mldc.

MLDC KOLEGOS: @Saiyan_Vegeta @Karis_Baltrusaitig @Degu_Pragare @Sampas_bachurams @Full_Energy @Dominykas_Voyaz @Ign_Ignotavicius @Deividas_Sakalauskas @Cornelius_Ramus @Donce_Quattro

Oi tutkau tikrai kai buvai trv nemegau taves ir kai dar bandei į čytukus tai vpš. Bet atėjai į swatus ir tikrai susibendravom skiriesi nuo trv esi draugiškas ir gali pasikeist ačiū kad pakelei musu muitine kiek aukščiau nei buvome tavo darbas tikrai atliktas buvo. TIKIUOSI GRYŠI Į SWATUS IR GRYŠI Į MUITINE. Ačiū tau. :)

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 26 minutes(-ių), Matas_Tutkus rašė:

Sveikas mano mielas drauge Tutkau aka Matai. Įštikruju, kai dar dirbai trv negalvojau, kad būsi draugiškas, bet klydau, kiti trv nėra geriausi bendravime, o gal aš tiesiog nežinau. Seni tikrai dėkui už praleistas dienas, minutes bei sekundes. Tikrai dar susimatysime nevieną karta ir tikiuosi, kad ir susitiksime net ir kokiame nors darbe. Ačiū tau už treniruotes taipogi buvo smagu paprikolinti, kartai pasipykti. Myliu gumytė (NO HOMO) 

• Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Lorens_Hydras.

Kiek laiko išdirbote ?: Beveik 2menesiai liko 3dienos iki 2men. o igl 1menesiuka taip ramiai.

Kodėl palikote darbą ?:Biškuti pabodo norėjose kažko ivairesnio.

Kas patiko/nepatiko darbe ?: Viskas patiko valdžia igaliotiniai kurie buvo su manim ir svarbiausia darbuotojai kurie budavo per susirinkimus ir trefkes.

@Karis_Baltrusaitig Palikai drk bet vistiek esi pavyzdis visiem swat darbuotojam esi labai geras ir nuoširdus drk tikrai buvo smagu pasibut paprikolint ir pasijuokt. Kaikurie sako kad lievas drk esi ir panašiai. Tačiau esi tikrai geras drk ir nebusi blogesnis už kitus kiek pas kitus dirbau. Tikiuosi dar susitiksim tavo channeli ir pagrajinsim loliuka.

@Emilis_Reakcija Geras pavas buvai bet tapes drk tapai rimtesnis KEKW. Visada prajuokindavai su savo prikiais ir stumimais ant mano maino . Bet esi geras pavaduotojas ir tapai drk dėl ko tave labai sveikinu. Tikiuosi iškelsi swatus į viršu ir rudeni viskas manau pasikeis linkiu tau geriausio.

@Tomis_Qms Seneliunba esi gangsteris gs igl kiek girdėjau jau gavai tai sekmės tau. Buvai geras muitines narys bei geras darbuotojas. Buvo labai smagu su tavim pasibut pasijuokt ir paskutines akimirkos swatuose buvo tikrai geros. Tikiuosi dar gryšim.

@Matas_Tutkus Išėjai iš swatu nes gavai ppk perdaug už kuriuos neturėjai irdm tačiau esi geras muitininkas ir geras darbuotojas kuris visada buvo draugiškas. Buvai trv bet pasikeitei atėjai į swatus ir supratau kad ne visi trv yra bjaurus ir nedraugiški pasikeitei ir tapai geras draugas su kuriuo tikiuosi gryšiu į swatus ir sulaužysim trv kad vpš nebeveštu kroviniu.

@Donce_Quattro Daug nebendravom bet iš tavo elgesio ir draugiškumo esi labai geras žmogus visada busi man pavyzdis net neturiu ką daugiau pasakyt bet esi tikrai geras vyr.igl bei pavaduotojas sekmės tau pavaduotojo poste ir praleisk linksmai laika.

@Sweet_Brother Oi rimtuolis  esi drausmingas ir geras darbuotojas esi aktyvus labai ir gero budo tikiuosi pasiimsi igaliotini (muitines vada) ir surinksi pilna muitines komanda.

Atleiskit ko nepažymėjau bet esat tikrai geri darbuotojai kas dirbot ir dirbat tikiuosi dar kadanors susitiksim ateiti.

• Patinka 4
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2020-08-16 at 21:04, Matas_Tutkus rašė:

Oi seniuk nepykau aš ant taves, nes galima sakyt būdavai free krovinys(nevisada), bet taip taip mldc bahuriukas esi ;d.

• Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2020-08-16 at 21:04, Matas_Tutkus rašė:

Sveikas Matai. Gavęs leidimą iš valdžios atsakau į tavo palikimo anketą.
Buvai geras darbuotojas bei draugas. Atsimenu kai įstojau į muitinę tu jau joje buvai. Buvai patyręs darbuotojas. Taipogi man įstojus į muitinę tu man daug padėjai, todėl dėkoju tau už tai. Tik va darbą gavęs rimtą papeikimą kas yra labai liūdna... Gaila prarasti tokį gerą darbuotoją kaip tu. Jei ne tas papeikimas, būtum kilęs karjeros laiptais, bet yra kaip yra. Manau dar kada nors susitiksim kokiam darbe. Daugiau nelabai ką galiu pasakyti apie tave ar apie tavo darbą, nes tuo metu buvau paprastas darbuotojas. Sėkmės tau Matai kitur.

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2020-08-19 at 20:49, Lorens_Hydras rašė:

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Lorens_Hydras.

Kiek laiko išdirbote ?: Beveik 2menesiai liko 3dienos iki 2men. o igl 1menesiuka taip ramiai.

Kodėl palikote darbą ?:Biškuti pabodo norėjose kažko ivairesnio.

Kas patiko/nepatiko darbe ?: Viskas patiko valdžia igaliotiniai kurie buvo su manim ir svarbiausia darbuotojai kurie budavo per susirinkimus ir trefkes.

@Karis_Baltrusaitig Palikai drk bet vistiek esi pavyzdis visiem swat darbuotojam esi labai geras ir nuoširdus drk tikrai buvo smagu pasibut paprikolint ir pasijuokt. Kaikurie sako kad lievas drk esi ir panašiai. Tačiau esi tikrai geras drk ir nebusi blogesnis už kitus kiek pas kitus dirbau. Tikiuosi dar susitiksim tavo channeli ir pagrajinsim loliuka.

@Emilis_Reakcija Geras pavas buvai bet tapes drk tapai rimtesnis KEKW. Visada prajuokindavai su savo prikiais ir stumimais ant mano maino . Bet esi geras pavaduotojas ir tapai drk dėl ko tave labai sveikinu. Tikiuosi iškelsi swatus į viršu ir rudeni viskas manau pasikeis linkiu tau geriausio.

@Tomis_Qms Seneliunba esi gangsteris gs igl kiek girdėjau jau gavai tai sekmės tau. Buvai geras muitines narys bei geras darbuotojas. Buvo labai smagu su tavim pasibut pasijuokt ir paskutines akimirkos swatuose buvo tikrai geros. Tikiuosi dar gryšim.

@Matas_Tutkus Išėjai iš swatu nes gavai ppk perdaug už kuriuos neturėjai irdm tačiau esi geras muitininkas ir geras darbuotojas kuris visada buvo draugiškas. Buvai trv bet pasikeitei atėjai į swatus ir supratau kad ne visi trv yra bjaurus ir nedraugiški pasikeitei ir tapai geras draugas su kuriuo tikiuosi gryšiu į swatus ir sulaužysim trv kad vpš nebeveštu kroviniu.

@Donce_Quattro Daug nebendravom bet iš tavo elgesio ir draugiškumo esi labai geras žmogus visada busi man pavyzdis net neturiu ką daugiau pasakyt bet esi tikrai geras vyr.igl bei pavaduotojas sekmės tau pavaduotojo poste ir praleisk linksmai laika.

@Sweet_Brother Oi rimtuolis  esi drausmingas ir geras darbuotojas esi aktyvus labai ir gero budo tikiuosi pasiimsi igaliotini (muitines vada) ir surinksi pilna muitines komanda.

Atleiskit ko nepažymėjau bet esat tikrai geri darbuotojai kas dirbot ir dirbat tikiuosi dar kadanors susitiksim ateiti.

Sveikas Lorensai. Gavęs leidimą iš valdžios atsakau į tavo palikimo anketą. 
Man atėjus į darbą tavęs visiškai nepažinojau, bet laikui bėgant pradėjom bendrauti ir tapome draugais. Buvai geras įgaliotinis, linksmas bei prikolnas žmogus:12_slight_smile:. Atsimenu buvau kelis kartus kandidatas į tavo muitinės darbuotojus. Kelis kartus įstoti į muitinę nepavyko, nes sakei, kad dienos metu nebūnu on. Galbūt iš tikrųjų taip ir buvo, nes vis gi turiu ir savo gyvenimą, ne tik sarg'o. Tik va trečią kartą man įstoti į muitinę pavyko, nžn, kodėl tada pasirinkai mane? Galbūt tau patiko mano parašyta anketa, kodėl noriu į muitinę? O galbūt kilo mano aktyvumas? Bet vis dėlto esu tau dėkingas, kad paėmei mane į muitinę, nes norėjau išbandyti rutiną. Pirmosiomis dienomis patiko ir buvo smagu gaudtyti TRV, bet laikui bėgant pasidarė sunku. Aš muitinėje praleidau 2 savaites ir per tas 2 savaites konfiskavau 2 krovinius ir abu sekmadienį, kaip sakoma - minimumas surinktas:1_grinning:. Jeigu būčiau buvęs ilgiau muitinėje, galbūt būtų nuvažiavęs stogas, nes ta pati rutina varo iš proto:12_slight_smile:. Bet aš siekiau savo tikslo ir pasiekiau, t.y įstojau į muitinę, konfiskavau krovinius ir įrodžiau tau, kad galiu ir aš juo gaudyti. Prisimenu tą dieną kai netikėtai treniruotės metu palikai darbą, man tai buvo kas WOW, kažkas neįtikėtino. Bet tavo priežastis buvo aiški, kodėl atsistatydinai. Kaip sakoma anksčiau ar vėliau visiems teks kada nors atsistatydinti. Buvo malonu pažinti tokį žmogų kaip tu. Tikiuosi dar kada susitiksime kokiame darbe. Na, o serveryje iki šiol dažnai susitikdavom, kol neleavinai. Taigi, daugiau nežinau ką pasakyti, nes tuo metu buvau paprastas darbuotojas, apie tavo darbą negaliu nieko daugiau pasakyti. Taigi ar kartą dėkui tau už pagalbą man įstojus į SWAT, dėkui už atsakytus į mano klausimus. Taigi, sėkmės tau kitur įsidarbint ir siekti įgaliotinio pareigų!

Su pagarbą Sweet_Brother! 

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Parašyta (redaguota)

Jūsų Vardas_Pavarde ?: Donce_Quattro

Kiek laiko išdirbote ?:  Beveik 1 metus 

Kodėl palikote darbą ?: Laiko stoka turiu išvykti :

Kas patiko/nepatiko darbe ?: Viskas patiko visko buvo per tiek laiko :D 

@Mantas_Vansevicius Sveikas Lenciugini su tavim buvo prikolu visokiu ''Kas turi katę kas turi šunį'' kažkada sustiksim dar sarge cj ir dar prarybinsim lemu @Ruge_Alecante Sveika su tavim esi draugiška bei nemažai padėjus tai labai dėkui . @Mantve_Double Nu ir tu sv flinstonas ikiriauses swate o šeip jai aktyvumo idėtum daugiau tai tikrai butum geras teisėsaugininkas iskyrus tavo ten tuos miss clickus @Johnson_Wade Draugiškas esi menesio direktoriau buvo apie ka pakalbėt discorde  viskas ore ''sasauditi supjaustiti masianana'' @Twins_Dream Sėkmes ir tau tikrai buvo malonu pabendrauti tik ziauriai iškalbinkas esi kartais su tuo daugkartiniu neusikišimu nervindavai bet tikrai jai ir pastangu idėtum kažka daugiau galėtum pasiėkt nei mutitinės. @Musiau_Muse Normalus esi gi @Sweet_Brother Daug neasam bendrave bet mldc esi dar yra kur tobulėt bet sekmes laikyk frontą ;D @Rugile_Bnvl ką tu kada i nėvezi ?:DD @Dovis_Dovis Sveikas buves teisėsaugininke esi draugiskas tikrai mldc  nemazai esi padėjas taipogi ir didelis ačiu . @Megstu_Bulves Sveikas bulvyni , Skaudi ta meile buvo tau su  Rugile bet žinok kovok toliau . @Ign_Ignotavicius Sėkmes be bunant Motociklu bureli esi Draugiškas kartais atsibosdavai su ta nrg bet va ir pasiekiai ka norėjai Sėkmes tau teisėsaugoi. @Mantas_Floidas Sveikas floidi Tikrai buvo apie ka pakalbet discorde buvo Šaunu buti su tavimi įgaliotiniais tikrai draugiškas žmogus esi taipogi geras teisėsauginkas Ps gera trefke esi pastates sf :) @Mark_Cool Tu kažkada teises isilaikyk nes nekarta jos tau atimtos nepyk labai :D o šeip Mldc esi tikrai nei karto nenuviliei . @Cornelius_Ramus Laukiu savo milu už savo narkus . @Emilis_Reakcija Laikyk komanda esi  mldc dėkui už suteikta pavaduotoja tik sorry laiko nėra ;D @Rokas_Ziper Sv gerasis direkoriau direktorium tikrai mokėjai but tikrai buvo visko ir dekui už suteikta šansa vėl grysti po blist :D @Karis_Baltrusaitig Taipogi tavo trefkes idomios budavo tiek ir su tavim pabendraut dekui ! @Taute_Vinea sv žuvu kapotojau mldc esi  apie beleka su tavim kalbet galėdavom supranti prikolus :D sakiai gryši kazkada i sarga susitiksim galbut :D @Tomis_Qms Neblogas teisėsaugininkas buvai bet matai užejo kazkas ir palikai nu ka padarysiu dekui už pakvietima i imm :

@Baltas_Deimantas Esi fainas žmogus draugiškas visada buvo apie ka kalbėt su tavim ir labai patikdavo statyt :D dekui tau @Sandra_Coliuke Nu tai svejki Esi Bendraujanti ir suprantanti juokus tai tikrai buvo nemažai apie ką pajuokauti bei pasijuokti taipogi ačiu !  @Ponas_Senjoras Esi Tikrai geras teisėsauginkas tikrai buvo faina pabendraut esi nemažai padėjas dekingas tau ! 

@Lumuxxas_Heat Jai kabeliu butum nekarpes kazkam butum daugiau pasiekęs gal , taipogi buvo apie ką pabendraut dekui !  @Tomekas_Bullet Su tavim kas įdomiausei susipazinom kaip begli gaudziau su SWAT vanu :D paskui pabendravom atėjai i S.W.A.T  ir pasiekiai kazką daugiau nei antro rango žiauriai draugiškas esi ir buvo apie ką kalbet tiek tavo discorde tiek musu sėkmes tau !

Redaguota , redagavo Donce_Quattro
  • Patinka 6
  • Ačiū 3
  • Haha 1
  • Liūdnas 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 26 minutes(-ių), Donce_Quattro rašė:

@Mantas_Vansevicius Sveikas Lenciugini su tavim buvo prikolu visokiu ''Kas turi katę kas turi šunį'' kažkada sustiksim dar sarge cj ir dar prarybinsim lemu @Ruge_Alecante Sveika su tavim esi draugiška bei nemažai padėjus tai labai dėkui . @Mantve_Double Nu ir tu sv flinstonas ikiriauses swate o šeip jai aktyvumo idėtum daugiau tai tikrai butum geras teisėsaugininkas iskyrus tavo ten tuos miss clickus @Johnson_Wade Draugiškas esi menesio direktoriau buvo apie ka pakalbėt discorde  viskas ore ''sasauditi supjaustiti masianana'' @Twins_Dream Sėkmes ir tau tikrai buvo malonu pabendrauti tik ziauriai iškalbinkas esi kartais su tuo daugkartiniu neusikišimu nervindavai bet tikrai jai ir pastangu idėtum kažka daugiau galėtum pasiėkt nei mutitinės. @Musiau_Muse Normalus esi gi @Sweet_Brother Daug neasam bendrave bet mldc esi dar yra kur tobulėt bet sekmes laikyk frontą ;D @Rugile_Bnvl ką tu kada i nėvezi ?:DD @Dovis_Dovis Sveikas buves teisėsaugininke esi draugiskas tikrai mldc  nemazai esi padėjas taipogi ir didelis ačiu . @Megstu_Bulves Sveikas bulvyni , Skaudi ta meile buvo tau su  Rugile bet žinok kovok toliau . @Ign_Ignotavicius Sėkmes be bunant Motociklu bureli esi Draugiškas kartais atsibosdavai su ta nrg bet va ir pasiekiai ka norėjai Sėkmes tau teisėsaugoi. @Mantas_Floidas Sveikas floidi Tikrai buvo apie ka pakalbet discorde buvo Šaunu buti su tavimi įgaliotiniais tikrai draugiškas žmogus esi taipogi geras teisėsauginkas Ps gera trefke esi pastates sf :) @Mark_Cool Tu kažkada teises isilaikyk nes nekarta jos tau atimtos nepyk labai :D o šeip Mldc esi tikrai nei karto nenuviliei . @Cornelius_Ramus Laukiu savo milu už savo narkus . @Emilis_Reakcija Laikyk komanda esi  mldc dėkui už suteikta pavaduotoja tik sorry laiko nėra ;D @Rokas_Ziper Sv gerasis direkoriau direktorium tikrai mokėjai but tikrai buvo visko ir dekui už suteikta šansa vėl grysti po blist :D @Karis_Baltrusaitig Taipogi tavo trefkes idomios budavo tiek ir su tavim pabendraut dekui ! @Taute_Vinea sv žuvu kapotojau mldc esi  apie beleka su tavim kalbet galėdavom supranti prikolus :D sakiai gryši kazkada i sarga susitiksim galbut :D @Tomis_Qms Neblogas teisėsaugininkas buvai bet matai užejo kazkas ir palikai nu ka padarysiu dekui už pakvietima i imm :

@Baltas_Deimantas Esi fainas žmogus draugiškas visada buvo apie ka kalbėt su tavim ir labai patikdavo statyt :D dekui tau @Sandra_Coliuke Nu tai svejki Esi Bendraujanti ir suprantanti juokus tai tikrai buvo nemažai apie ką pajuokauti bei pasijuokti taipogi ačiu !  @Ponas_Senjoras Esi Tikrai geras teisėsauginkas tikrai buvo faina pabendraut esi nemažai padėjas dekingas tau ! 

@Lumuxxas_Heat Jai kabeliu butum nekarpes kazkam butum daugiau pasiekęs gal , taipogi buvo apie ką pabendraut dekui !  @Tomekas_Bullet Su tavim kas įdomiausei susipazinom kaip begli gaudziau su SWAT vanu :D paskui pabendravom atėjai i S.W.A.T  ir pasiekiai kazką daugiau nei antro rango žiauriai draugiškas esi ir buvo apie ką kalbet tiek tavo discorde tiek musu sėkmes tau !

Gavęs valdžios leidimą atsakau
Donce, Donce ką tu padarei? Aš žinojau, kad atsistatydinsi, bet nepagalvojau, kad taip greitai, nes ketinai vėliau. Dėkui tau už gerus žodžius. Bet taip, iš tikro daug nebendravom, bet kiek bendravom, manau tiek užtenka. Buvai geras pavaduotojas, bei teisėsaugininkas, padėjai man iškilusiais klausimais. Taip pat esi puikus pašnekovas, buvo malonu pažinti tokį žmogų kaip tu. Kai palikai mūsų kolektyvą buvo liūdna, kad toks teisėsaugininkas kaip tu, kuris yra išdirbęs didžiulį laiko tarpą paliko SWAT komandą... Ajajaj, galvojau ateityje po Emilio perrimsi direktoriaus pareigas ir išsirinksi pavaduotoją, bet dabar yra atvirkščiai, jis vėl turės iš naujo rinktis pavaduotoją su kuriuo norės bendradarbiauti. Tikiuosi dar ateityje tave išvysti kokio nors darbo valdžioje. Manau net nereikia sakyti kokio darbo, t.y TEISĖSAUGOJE, nes yra teisėsaugos veteranas. Daugiau kaip ir nieko negaliu pasakyti, kadangi į darbą įstojai pirmas už mane, tai sėkmės tau immortal mafijoje. Beje, nžn ką tu darai tuose immortal'uose, bet tau nuėjus būna grobimas po grobimo ko niekada nebuvo kai dirbu SWAT komandoje. Iš tikro jau pradedu pykti, kad tiek daug grobimų iš eilės:1_grinning:. Neturim laiko atsikvėpti, kaip vėl pamatome, kad immortal mafija kažką pagrobė. Kartais net norisi atsijungti ir nueiti nuo PC, kai parašius /distorija pamatai, kad tik immortal mafijos grobimai ištisai :1_grinning:. Ne ne, juokauju, toks mūsų darbas - vaduoti žmones, o jūsų darbas yra grobti. Beje vos nepamiršau - dėkui tau už pravesta seasparrow kvalifikaciją. Na, tai sėkmės tau kirut Doncė, manau dar kada nors kažkur susitiksime.

Su pagarba Sweet_Brother!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Donce_Quattro rašė:

Dėkui best pav, trūks tavęs tikrai swatuose :) Kiek pristumta su katafalkais ir pan :D good memories.

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Donce_Quattro rašė:

@Mantas_Vansevicius Sveikas Lenciugini su tavim buvo prikolu visokiu ''Kas turi katę kas turi šunį'' kažkada sustiksim dar sarge cj ir dar prarybinsim lemu @Ruge_Alecante Sveika su tavim esi draugiška bei nemažai padėjus tai labai dėkui . @Mantve_Double Nu ir tu sv flinstonas ikiriauses swate o šeip jai aktyvumo idėtum daugiau tai tikrai butum geras teisėsaugininkas iskyrus tavo ten tuos miss clickus @Johnson_Wade Draugiškas esi menesio direktoriau buvo apie ka pakalbėt discorde  viskas ore ''sasauditi supjaustiti masianana'' @Twins_Dream Sėkmes ir tau tikrai buvo malonu pabendrauti tik ziauriai iškalbinkas esi kartais su tuo daugkartiniu neusikišimu nervindavai bet tikrai jai ir pastangu idėtum kažka daugiau galėtum pasiėkt nei mutitinės. @Musiau_Muse Normalus esi gi @Sweet_Brother Daug neasam bendrave bet mldc esi dar yra kur tobulėt bet sekmes laikyk frontą ;D @Rugile_Bnvl ką tu kada i nėvezi ?:DD @Dovis_Dovis Sveikas buves teisėsaugininke esi draugiskas tikrai mldc  nemazai esi padėjas taipogi ir didelis ačiu . @Megstu_Bulves Sveikas bulvyni , Skaudi ta meile buvo tau su  Rugile bet žinok kovok toliau . @Ign_Ignotavicius Sėkmes be bunant Motociklu bureli esi Draugiškas kartais atsibosdavai su ta nrg bet va ir pasiekiai ka norėjai Sėkmes tau teisėsaugoi. @Mantas_Floidas Sveikas floidi Tikrai buvo apie ka pakalbet discorde buvo Šaunu buti su tavimi įgaliotiniais tikrai draugiškas žmogus esi taipogi geras teisėsauginkas Ps gera trefke esi pastates sf :) @Mark_Cool Tu kažkada teises isilaikyk nes nekarta jos tau atimtos nepyk labai :D o šeip Mldc esi tikrai nei karto nenuviliei . @Cornelius_Ramus Laukiu savo milu už savo narkus . @Emilis_Reakcija Laikyk komanda esi  mldc dėkui už suteikta pavaduotoja tik sorry laiko nėra ;D @Rokas_Ziper Sv gerasis direkoriau direktorium tikrai mokėjai but tikrai buvo visko ir dekui už suteikta šansa vėl grysti po blist :D @Karis_Baltrusaitig Taipogi tavo trefkes idomios budavo tiek ir su tavim pabendraut dekui ! @Taute_Vinea sv žuvu kapotojau mldc esi  apie beleka su tavim kalbet galėdavom supranti prikolus :D sakiai gryši kazkada i sarga susitiksim galbut :D 

Uzknisdavai mane bet lauksim grystant :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...