Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vamp_Fixer

Begliai,Mechaniku darbas..

Kaip manot ideja gera idomi reikalinga?  

34 balsai(-ų)

  1. 1. Kaip manot ideja gera ar neverta

    • Sutinku idomu,ir nauja veikla bus
      20
    • Manau nereikia nes begliai iagus naudos
      14


Rekomenduoti pranešimai

prieš 10 valandas(-ų), Bronius_Sanchez rašė:

ką aš čia gaudžiau 15min? :DDDDDDDDDDDDD

Oj broniau nevaidink avinelio. Tragiskiausia kai spd pradeda saudyt i padangas( ne tik apie tave eina kalba is saudymo puses). O tu tikrai nepameni, kai prisijunginedavau nuo vieno prie kito acc ir begiodavau ? =) pameni pameni. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), John_Smoody rašė:

Oj broniau nevaidink avinelio. Tragiskiausia kai spd pradeda saudyt i padangas( ne tik apie tave eina kalba is saudymo puses). O tu tikrai nepameni, kai prisijunginedavau nuo vieno prie kito acc ir begiodavau ? =) pameni pameni. 

šaudyt į padangas mes jau seniai atpratom, pasakyk kada mes taip darėm, nebėk su nametag kaip visalaik bėgi ir nereiks gaudyt tavęs 10min, nes iš priekio nepaimsi, o iš galo reik kampus imt, o aš tai išmokau ir nemačiau tavęs tiek bėgant. :) P.S. Nebent kai mūsų on nebūna :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 39 minutes(-ių), Bronius_Sanchez rašė:

šaudyt į padangas mes jau seniai atpratom, pasakyk kada mes taip darėm, nebėk su nametag kaip visalaik bėgi ir nereiks gaudyt tavęs 10min, nes iš priekio nepaimsi, o iš galo reik kampus imt, o aš tai išmokau ir nemačiau tavęs tiek bėgant. :) P.S. Nebent kai mūsų on nebūna :)

,,seniai atpratom" pacas dar pries menesi saudei i padangas, tai nezinau ka cia pudrini. Taip pat ir kiti spd irgi saudo tai...

 

Toliau... Taip mane vos besutiksi jau( ir tikrai ne su situ, o su kitais acc). To priezastis tai, kad esu 12-okas ir nebera laiko zaist jau vaiku zaidimus. Prisijungiu max 1 kart i menesi ir gerai =) Tuo labiau, kad jau dead game yra tai geriau laisvalaikiu kazka kito pazaisiu nei sarga, kuriam jau n metu ir yra atgyvena. Fsio ciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Realiai dzin, bet pries cia logikos nera :D nuo kada realybei pvz padangos susideve nepersaunamos, swatai gavo nepersaunama tanka, dabar kazkokias padangas norit sau isidet, jus cia kur gyvenat ? pasijungi soba ir nepersisauna nei padangos nei mocas.....

p.s kiek ziurejau ta teisesauga niekas ten ir negaudo ir nepagauna daznai, kazi ka tu ten gaudysi su ftb bulletu, jeigu stuntina,o jeigu normaliai isbegt nori tai begi kai spd nera ar kai mazai ju arba stuntink per visus stuntus, ne visi moka uzstuntint, tiesiog skundziates kaip ir teisesauga kad nera geru gaudytoju ir nera geru begliu, va ir jusu problemos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 21 valandas(-ų), John_Smoody rašė:

,,seniai atpratom" pacas dar pries menesi saudei i padangas, tai nezinau ka cia pudrini. Taip pat ir kiti spd irgi saudo tai...

 

Toliau... Taip mane vos besutiksi jau( ir tikrai ne su situ, o su kitais acc). To priezastis tai, kad esu 12-okas ir nebera laiko zaist jau vaiku zaidimus. Prisijungiu max 1 kart i menesi ir gerai =) Tuo labiau, kad jau dead game yra tai geriau laisvalaikiu kazka kito pazaisiu nei sarga, kuriam jau n metu ir yra atgyvena. Fsio ciau.

tu čia nori kažką įrodyt??? :DDDDDDDDDDD, pamiršk apie savo erą, nes dabar atėjo geresnė :)))))))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), Bronius_Sanchez rašė:

tu čia nori kažką įrodyt??? :DDDDDDDDDDD, pamiršk apie savo erą, nes dabar atėjo geresnė :)))))))))

Apie kokią dar era kalbi špempeli. Sargą lošiu nuo 2013, begiot pradėjau 2014-2015 ( Ne šitas acc, nieks pakolkas nežino maino =). Atėjau į pd pasiekt spd tam, kad tiesiog tai išbandyt. O būdamas pirma kart spd sugebėjau tikrai geriau gaudyt už dabartinius spd :).

 

P.S apie jokią ,,era" net nebuvo ankščiau kalbos ir iš niekur nieko tai ištraukei mldc. Ka daugiau tau pasakyt xd. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...