Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Don_Harris

Grove street daužymas

Rekomenduoti pranešimai

Nežinau, nežinau 7min editas? 1 minutę tiesiog einat keliu, ant 57 sekundės, turėtų būt jau veiksmo, derinant su muzika, dabar toliau ėjimas, tada 30sec tiesiog bėgi, kad pradėt šaudyt? Nežinau, po 1:30 išjungiau tiesą pasakius, gal klystu, bet man tai jis ir per ilgas, ir per ilgi tie patys kadrai. + Labai prastai atrodo po vartojimo video. O montavimas yra čia toks - sudėti kadrai, uždėti black barsai. + matosi pastovei teamspeak'o ar discordo kas kalba, nu nežinau, labai atmestinai padaryta manau. Nestumiu, bet kritika yra kritika. + persijungia 2 visiškai skirtingo žanro dainos? Lietuviška, angliška + pagal mane, normaliam edite jo trukmė tikrai nedidesnė turėtų būt 2:30min, ir turėtų būti viena daina. THAT'S all.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Viena_Meile rašė:

Nežinau, nežinau 7min editas? 1 minutę tiesiog einat keliu, ant 57 sekundės, turėtų būt jau veiksmo, derinant su muzika, dabar toliau ėjimas, tada 30sec tiesiog bėgi, kad pradėt šaudyt? Nežinau, po 1:30 išjungiau tiesą pasakius, gal klystu, bet man tai jis ir per ilgas, ir per ilgi tie patys kadrai. + Labai prastai atrodo po vartojimo video. O montavimas yra čia toks - sudėti kadrai, uždėti black barsai. + matosi pastovei teamspeak'o ar discordo kas kalba, nu nežinau, labai atmestinai padaryta manau. Nestumiu, bet kritika yra kritika. + persijungia 2 visiškai skirtingo žanro dainos? Lietuviška, angliška + pagal mane, normaliam edite jo trukmė tikrai nedidesnė turėtų būt 2:30min, ir turėtų būti viena daina. THAT'S all.

labai dėkui už kritika, taip video per ilgas tą žinau, stengiuosi atrast naujų dalykų filmoroi tai taip ir gaunas :D o šiaip del muzikos taip supjoviau gryba... bet vistiek dėkui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 minutes(-ių), Juan_Bender rašė:

Kitam kartui intro max 30sekundziu daryk, muzika pasistenk suderinti su video, norejau pamatyti daugiau „dauzymo“ taciau daug saudymosi nesimato, taip pat nepatyngek panaudoti daugiau effectu.

būtinai atkreipsiu demėsį į komentarą ir eisiu padirbėt su tuo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...