Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lester_Klinton

Lester_Klinton

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Simas
  • Pravardė? Mikolaitis
  • Amžius? 16
  • Zodiako ženklas? Vežys
  • Kur gyveni? Kėdainiai
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Lankau medžio apdirbimo darbus bei automechanikos sporto burelį (dirbame garažiuose ir renkame ralio automobilius su kuriais poto dalyvaujame varžybose)
  • Ką veiki laisvalaikiu? Būnu su draugais, keliaujame su pyrdom po lietuva ir aplankome gan idomias vietas. fotografuoju bei editinu. O prie kompiuterio tai žaidžiu sarga :D
  • Kiek laiko žaidi serveryje? 4metus
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? 9metus
  • Kokius filmus mėgsti? Veiksmo, komedijas
  • Kokios muzikos klausai? Pagal nuotaiką. šiaip sueina dauguma muzikos žanrų bet labiausiai deep house
  • Mėgstamiausias sportas? Futbolas
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Džekis Čianas
  • Kas yra tavo autoritetas? Šiuo metu tai brolis
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Kadangi esu atėjęs iš kito serverio, tai mane užkabino visos serverio sistemos bei veikla, čia daug ką galima nuveikti ir tas duoda didžiausia kablį žaisti toliau.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Neturiu :(
  • Turi brolių, seserų? Taip, turiu brolį
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Išbandyti daugybę įvairių dalykų kad gyvenimas nebūtu nuobodus.
  • Kokie tavo privalumai? Esu draugiškas bei niekada nepaliekantis savo draugų bėdoje.
  • Kokie tavo trūkumai? Turiu silpnus nervus bei pastoviai šaudau medinius bajerius.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Kompe nuotraukų neturiu bet ig @mksymas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2020-04-15 at 01:08, Aurimas_Mostvila rašė:

Sveikas , malonu !

 

2020-04-15 at 01:30, Karko_Space rašė:

Malonu

 

2020-04-15 at 03:42, Gytis_Pooq rašė:

Sveikas malonu

 

2020-04-15 at 12:38, Donce_Quattro rašė:

Sv malonu.

Sveiki sveiki, man taipat malonu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...