Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jack_Dorber

Jack_Dorber

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Aidas
  • Pravardė? Aidams
  • Amžius? 20
  • Zodiako ženklas? Avinas
  • Kur gyveni? Alytus
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Domiuosi mašinų programavimais kaip(Egr, Dpf, chip tiuning ir kt.) Būrelių nelankau jokių. Sporto kluba lankau karts nuo karto.
  • Ką veiki laisvalaikiu? Laisvalakiu dažniausiai būnu užsiėmęs prie kompiuterio, domiuosi naujosiomis programomis. Prie mašinos būnu užsiėmęs, dabar kaip tik neperseniausiai pirkau mašina tai būną sugenda reikia tvarkyti ir .t.t. bei tobulinti.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Pirma karta prisijungiau 2015metais. Jai pamenu gerai spalio mėn. Buvo pirmasis mano serveris Sarg.lt
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Kaip ir minėjau nuo 2015m. Tik su tarpais ilgesniais žaisdavau.
  • Kokius filmus mėgsti? Siaubo labai mėgstu filmus, komedijas ir visokiausius, apie programavimus susijusius su mašinomis video ir kt.
  • Kokios muzikos klausai? Russian, English, Germany. Bet labiausiai prie širdies. (Rusiškos):91_thumbsup:
  • Mėgstamiausias sportas? Sporto klube, nuo A iki Z.
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Kostė:4_joy:
  • Kas yra tavo autoritetas? Domėtis kas nauja.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Draugas pasiūlė žaisti samp ir jis ieškojo samp serverį, tad rado pirmąjį jūsų "Sarg.lt" servery ir pradėjom kartu žaisti aš beveik diena dienoj atžaidžiau vienerius metus tada pristabdžiau tada vėl žaidžiau ir vėl pristabdžiau dabar vėl sugrįžau. Draugas nebežaidžia po pirmo pusmečio pražaidęs. O aš vis dar žadu žaisti.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Taip turiu. Jam varda sugalvojau labai greitai ir pavadinau jį vardu "Čipas". https://www.part.lt/perziura/3c2048cd91f019230334b7b20e0109dc327.jpg
  • Turi brolių, seserų? Turiu brolį ir sesę.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Mano gyvenimo yra tikslas sukurti laiminga šeima turėti darba su programavimais ir pakeliauti po pasauly
  • Kokie tavo privalumai? Išreikšti tiesą.
  • Kokie tavo trūkumai? Man trūkstą daugiau mokslo ir viso kito.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) c3de3d9a9f36adede615129ea73fdc92800.jpg
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...