Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Karolis_Boomm

Dėl Forumo anketos slapyvardžio

Klausimas

Sveiki, manau daugelis tą problema turi ir bando kurtis forumo anketa su to pačiu serveryje Nick bet yra užimtas, tai man reikėtų pagalbos, kad moderatoriai ar kažkas iš forumo administratorių ištrintų Karolis_Boom anketa nes ji yra užimta ir negaliu susikurti ir pervadinti Nick. Arba leiskite susikurti man prie šios anketos arba pervadinkite ši forumo Nick iš Karolis_Boomm į Karolis_Boom. O mano žaidime Karolis_Boom o forume Karolis_Boomm tai tame problema, kad jeigu einu į atranką privaloma kad būtų toks pat Nick ir forume ir žaidime arba rašant papeikimą darbuotojui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

5 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

prieš 5 minutes(-ių), Karko_Space rašė:

https://sarg.lt/index.php?/lostpassword/

Pradžiai, kreipiesi pas Jušką, jei nepadeda, tai pas Bumeri.

Na šjp čia tik dėl prarasto slaptažodžio o ne dėl nicko ;) ir kadangi nesu naujokas tai nemanau kad šis man padės dėl slaptažodžio nes aš atsimenu ji nebent tik Juškai galiu asmeninę žinutę parasyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Karolis_Boomm rašė:

Na šjp čia tik dėl prarasto slaptažodžio o ne dėl nicko ;) ir kadangi nesu naujokas tai nemanau kad šis man padės dėl slaptažodžio nes aš atsimenu ji nebent tik Juškai galiu asmeninę žinutę parasyt

Tai jeigu tau reikia slaptazodzio, ivedi ten gmail'a ir viskas, gauni laiska ir pasikeiti. Nelabai supratau, ar tu slaptazodi pamirsai, ar tavo slapyvardi kazkas uzsidejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Karko_Space rašė:

Tai jeigu tau reikia slaptazodzio, ivedi ten gmail'a ir viskas, gauni laiska ir pasikeiti. Nelabai supratau, ar tu slaptazodi pamirsai, ar tavo slapyvardi kazkas uzsidejo.

Aš dėl slapyvardžio čia rašau dėl pagalbos o kažkas tą mano slapyvardį užsidėjo forume nors turėjo būti mano nes žaidime mano acc slapyvardis tai Karolis_Boom o forume Karolis_Boomm tai kažkas pasiėmė Karolis_Boom forume

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Karolis_Boomm rašė:

Aš dėl slapyvardžio čia rašau dėl pagalbos o kažkas tą mano slapyvardį užsidėjo forume nors turėjo būti mano nes žaidime mano acc slapyvardis tai Karolis_Boom o forume Karolis_Boomm tai kažkas pasiėmė Karolis_Boom forume

Rasyk Juskai asmenine zinute arba Bumeriui i skype ir isdestyk visa situacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...