Eiti į turinį
Killer_Redbull

Killer Redbul GFX galerija

Rekomenduoti pranešimai

prieš 3 minutes(-ių), Dovydas_Budrys rašė:

Sveikas, studijuoju multimedija ir man pačiam tenka dirbti su grafika bei tokiomis programomis kaip photoshop, coreldraw, illiustrator. GFX nekuriu, nes tiesiog tai būna daugeliui kaip for fun reikalas, bet ką galiu patarti ko nepastebėjau kitų komentaruose, kad šriftas turi būti lengvai skaitomas. Pavyzdžiui tavo darbe kur tu parašei, kad sau paraša sukūrei, ties viduriu šriftas jau skaitosi sunkiau ir reikia biški geriau įsižiūrėti, kad jis įsiskaitytų (manau supranti ką turiu omenį, nes nelabai moku šita paaiškinti tiksliau). Ką man pati dėstytoja pasakojo, kad atitaikyti tamsų fona su šviesesniu šriftu, arba atvirkščiai. Nes tavo tasai darbas jisai galima pritaikyti prie šriftinio vaizdo, visas pagrindas dominuoja šrifte. Dar vienas iš patarimų ką man pasakojo, kad visada pasižiūrėk kaip tavo darbas atrodo iš toliau, atsizoomink ir pažiūrėk ar visos detalės gerai matosi. Taip žinosi ar tavo šriftas gerai pritaikytas fonui.  Kaip ir minėjau GFX darbų nekuriu aš, bet šiaip pasidalinau žiniom ką gali pabandyti pritaikyti prie gfx darbų. Siūlyčiau ne tik ant photoshop viska daryti, o dar ir pabandyti kitas programas, su jomis piešti lengviau yra ir gali orginalesnių vaizdų sukurti, o ne vien iš interneto paiimti nuotrauka ir ją patuninti.

Dėkui už pasiulymą, reiks pameginti , o tas parašas išvis buvo ta diena kai tik pradėjau kūrti ir mokintis tai nenustebk.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse
prieš 9 valandas(-ų), Killer_Redbull rašė:

Dėkui už pasiulymą, reiks pameginti , o tas parašas išvis buvo ta diena kai tik pradėjau kūrti ir mokintis tai nenustebk.

Tai aš tą suprantu:D tiesiog aš prie kitų darbų nelabai galiu prikibti, nes mano akiai jie gražūs ir tikrai yra neblogi, o tiesiog radau viena tokia maža klaidele, pamaniau, kad pranešiu:D O šiaip tai tikrai geri darbai.

• Patinka 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jai butu 2010 butu zjbs darbai .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...