Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Aurimas_Mostvila

Frozen_Inferno

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Frozen_Inferno 
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: TAIP
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: NE
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

     

     

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    1.png

     

  • Ar cheatino veiksmo metu?: TAIP
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Pirmas video: 0:01 - 0:05 3 nelimpa kulkos | Antras video: 0:00 - 0:04 daug kulkų nelimpa
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pirma situacija, net nesimato is kur tas mangesyo saudo isvis stpdv nuo stogo per kampa ir todel sistema uzskaite pataikytas kulkas. 0:03 sekunde Ignas_Danke trenke is kumscio ir mane numuso nuo sienos, todel buvau atviroje vietoje ir taip priemiau kulka, nes buvau lengvas taikinys ir joks kampas netrugde.

 

 

Antra situacija isvis, saudo is nugaros, kai buvau uz kampo. ikeliu nuotrauka, jog matytusi kaip mane saudo is nugaros. Ginas_Sprite stovejo priesais, todel zala priemiau, ir numiriau, nors ir pataike tik viena kulka, taciau as jam buvau atviras taikinys ir joks kampas netrugde, todel priemiau jo zala, juk patys suprantat, kad tie, kas buvo is nugaros tik atbege arciau i mane pataike, kai patys uzbego uz kampo kurios buvau pats. Sakyciau neblogas inv, jei Ginas_Sprite stovi ir joks kampas netrugdo ir jo zala priemu, o visu kitu kurie saudo per kampa isnugaros nepriemu

 

5c8dd45939c3a9f5584d7901a997fa7f371.png

 

639f64a41371c8747c6ee8c6d8c33d9f644.png

 

 

Panasi situacija, stoviu uz masinos ir pataiko i mane gal 4-5 zmones, o priemu zala tik nuo 2, nes jie saude is kito angle 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...