Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Joes_Dream

BAD IMAGE - IEFRAME.DLL ERROR

Klausimas

Sveiki, jau trečia diena kai bandau tai išspręsti. Mano žinios šioje srityje yra limituotos ir išbandžiau viską ką radau bei žinojau. Problema tokia:

 

Bandau įsirašyti Photoshop (žinoma piratuotą). Paleidžiant set-up'ą, vis meta 'Bad Image' klaidą. Kiek domėjausi, tai minimas failas (matysite nuotraukoje) yra pažeistas. Tą pačią klaidą gaunu taip pat kai bandau įsirašyti kitą photoshop versiją, bandau paleisti teamspeak atnaujinimą, nvidia geforce experience atnaujinimą ir turbūt daugiau programų kurių dar nepastebėjau.

 

Ką jau išbandžiau:

 

  • sfc /scannow bandžiau, dėl kažkokios priežasties sustoja ant 77 procentų ir daugiau nebeleidžia (gal tai susiję?).
  • Deaktyvavau Internet Explorer (kiek domėjausi jog tas failas yra susijęs su IE, bet neleidžia jo ištrinti, tik deaktyvuoti).
  • Bandžiau pakeisti patį failą parsisiųsta iš 'dll-files', nepadėjo (nors nemanau jog jis pasikeitė, nes failo dydis išliko toks pat)
  • Persirašiau Windows (pasirinkau jog palikti failus, trinti tik programas etc.)

 

Ką būtų verta paminėti tai turbūt jog prieš kelias savaites Windowsai bandė atsinaujinti, bet vidurį įrašymo įvyko klaida ir sistema bandė atsistatyti kas mano manymu galėjo tai paveikti.
FSNJj5.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

17 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

prieš 2 minutes(-ių), Bryan_Oconner rašė:

MSVCP ne prie ko čia. Būtų MSVCP failų error'as tai tą ir rodytų. Pabandyk tą ieframe.ddl atsisiųst ir palikt ant darbalaukio, jei nepadės įmesk į instaliacijos aplanką, jei tai nepadės įmesk į Windows/system32.

Be to, Microsoft visual naujausą turi? 

dar variantas Visual Studio SDK įsirašyt jei neturi, bet pradžioj bandyk atsinaujint, nes kaip matau PS 2020 metų. 

Dar klausimas: kur siuntei? Asmeniškai pats 2020 metų siunčiaus iš linkomanijos ir viskas veikė.

@Joes_Dream

Siunčiausi iš torrent.lt
Čia ne programoje problema, o mano pačiame PC. Nes įsirašiau failą į atsarginį HDD, instaliavau į jį naudojant kitą PC, permečiau į savo main PC ir veikia (tik kad neleidžia išsaugoti failų, bet čia jau kita problema, taip pat nežinau kaip sutvarkyti :D). Taip kad instaliuoti leido, tik ne ant mano pc. Pabandysiu Microsoft Visual atsinaujinti, nes kiek žiūrėjau pas mane 2017 metų šiuo metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Karolis_Kisss rašė:

gal tsg, neturi to pacio .dll failo? ar net to msvcp, isikeles i windows > system32? nes man irgi taip buna, kad del siu .dll failiuku kazko neatidaro.

MSVCP ne prie ko čia. Būtų MSVCP failų error'as tai tą ir rodytų. Pabandyk tą ieframe.ddl atsisiųst ir palikt ant darbalaukio, jei nepadės įmesk į instaliacijos aplanką, jei tai nepadės įmesk į Windows/system32.

Be to, Microsoft visual naujausą turi? 

dar variantas Visual Studio SDK įsirašyt jei neturi, bet pradžioj bandyk atsinaujint, nes kaip matau PS 2020 metų. 

Dar klausimas: kur siuntei? Asmeniškai pats 2020 metų siunčiaus iš linkomanijos ir viskas veikė.

@Joes_Dream

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 21 minutes(-ių), Arnas_Anatomys rašė:

cmd kaip admin ir rasyk Regsvr32 ieframe.dll

Pamiršau paminėti jog bandžiau ir tą, nepadėjo :/ Nebent gal ne taip padariau, nesuveikė gal, nes kai įrašiau komandą nieko neparašė, tiesiog naują eilutę išmetė. Nei jokio patvirtinimo nei ką. Pažiūrėsiu tuojaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...