Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 1
Karko_Snow

Spidometro modifikacija.

Klausimas

Sveiki,

 

įsirašiau spidometro modifikaciją, bet vienintelis dalykas, kuris man užkliuvo, kad neteisingai greitį rodo, nors modifikacijos pristatymo video greitis kyla kaip ir priklauso. Galbūt kažkokio papildomai failo trūksta? Padėjusiam numesiu kapeikų ir užmesiu +50 reputacijos taškų.

Čia kas norėsit patys ištestuoti pridedu link'ą: https://www.gtainside.com/en/sanandreas/mods/98245-forza-horizon-3-speedometer/

db3d79413c8cc6ad4d7e44873fd237a2644.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

15 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

prieš 7 valandas(-ų), Karko_Space rašė:

Sveiki,

 

įsirašiau spidometro modifikaciją, bet vienintelis dalykas, kuris man užkliuvo, kad neteisingai greitį rodo, nors modifikacijos pristatymo video greitis kyla kaip ir priklauso. Galbūt kažkokio papildomai failo trūksta? Padėjusiam numesiu kapeikų ir užmesiu +50 reputacijos taškų.

Čia kas norėsit patys ištestuoti pridedu link'ą: https://www.gtainside.com/en/sanandreas/mods/98245-forza-horizon-3-speedometer/

 

  Slėpti turinį

db3d79413c8cc6ad4d7e44873fd237a2644.png

 

Bandyk per šita site(Spausti čia) atsisiūst, gal padės, nes draugeliui panaši problema buvo. Jai nepadės, tada neisivaizduoju kame problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 valandas(-ų), Frozen_Inferno rašė:

jei pilnai sutvarkysi rastelk, neblogai atrodo

Butinai

prieš 3 valandas(-ų), Elvinas_Black rašė:

Bandyk per šita site(Spausti čia) atsisiūst, gal padės, nes draugeliui panaši problema buvo. Jai nepadės, tada neisivaizduoju kame problema.

Ok dekui, pameginsiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Elvinas_Black rašė:

Bandyk per šita site(Spausti čia) atsisiūst, gal padės, nes draugeliui panaši problema buvo. Jai nepadės, tada neisivaizduoju kame problema.

Nepadėjo ;/

@Edvincik_Savas Pas tave įgūdžiai šituose reikaluose puikūs, gal žinotum kame problema?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 minutes(-ių), Zenka_Griskeviciuss rašė:

Vos keli spidometrai (Modifikuoti) yra pritaikyti sarg'ui, kadangi bumeris pakeitęs greičius. Sufixinti neįmanoma.

Tai šitas dalykas aiškus. Tipo sufixinti neįmanoma, tu turi omenyje, kad asi failo turinio negalima pamatyti? O kas jei parašai savo kodą.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Karko_Space rašė:

Tai šitas dalykas aiškus. Tipo sufixinti neįmanoma, tu turi omenyje, kad asi failo turinio negalima pamatyti? O kas jei parašai savo kodą.?

Nebent pačiame fail'e keisti kažką gal ir būtų galima.. Tačiau gatavo failo pritaikyto sargui nėra, apie tai aš kalbėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 minutes(-ių), Zenka_Griskeviciuss rašė:

Nebent pačiame fail'e keisti kažką gal ir būtų galima.. Tačiau gatavo failo pritaikyto sargui nėra, apie tai aš kalbėjau.

Nėra, bet ir jo koreguot negalima, tame ir reikalas ;/ Vis dar nesugalvoju, kaip tą kodą parašyt, nelabai man su tuo programavimu einasi.. Tiesiog zajibala.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...