Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Deividas_Bayern

Patobulinimas kvalifikatoriams

Ar Jūsų nuomone ši idėja praverstų teisėsaugos nariams?  

60 balsai(-ų)

  1. 1. Ar Jūsų nuomone ši idėja praverstų teisėsaugos nariams?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi,

netempiant gumos iškarto einu prie idėjos esmės. Visi žmonės, kurie yra buvę kvalifikatoriumi kokiam tai nors darbe ir nebuvo administratoriumi tikrai buvo susidūrę su problema, kad negali daryti /pzu to darbuotojo, kuris tuo metu eina kvalifikaciją. Tai mano pasiūlymas skambėtų taip: leisti kvalifikatoriams daryti /pzu taip pat, kaip ir įgaliotiniams, pavaduotojams ir direktoriams. Ši idėja labiau susijusi su teisėsaugos ir apsaugos kvalifikacijomis. Pavyzdžiui kai reikia darbuotojams tarkim užlipti su kliūtimis ant aukšto pastato, o kvalifikatorius neturi galimybės pasižiūrėti ar kvalifikuojamas darbuotojas užlipo ant pastato, ar ne ir panašiai, o ką kalbėti dar apie kitas rungtis. /pzu galėtų tik 1 RANGO DARBUOTOJUS.

 

 

Idėją išaiškinau kaip galėjau aiškiau, o Jums belieka tik sutikti, prieštarauti, komentuoti, pildyti mano parašytą idėją,

peace.

 

@Bence_Benas@Mode_Perg@Accordo_Silver@Mantas_Floidas@Karis_Baltrusaitig@Emilis_Reakcija@Lukas_Emp@Edvinas_Barise@Mister_Taksi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu kvalifikacijos vedėjas neturi administratoriaus ir nėra darbo įgaliotinis jam ir pačiam sunku sužiūrėti kaip žmogus lipa su kliūtimis. Teko susidurti vedžiau kvalifikaciją ir buvau be administratoriaus ir dar neturėjau įgaliotinio buvo sunkoka sužiūrėti. Idėja reikalinga ir aš spaudžiu tvirta UŽ.

 

prieš 1 minutę, Bence_Benas rašė:

Man nereikia kad kvalifikatoriai pradetu būti mano įgaliotiniai, su viena sąlyga už jei žaidėjas yra pirrmo rango ir tik pirmo rango žaidėjus būtų galima daryti pzu , komanda bumeris pats sugalvotu.

 

Dėl šito sutinku su Bence.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Bence_Benas rašė:

Man nereikia kad kvalifikatoriai pradetu būti mano įgaliotiniai, su viena sąlyga už jei žaidėjas yra pirrmo rango ir tik pirmo rango žaidėjus būtų galima daryti pzu , komanda bumeris pats sugalvotu.

Puikus papildymas, Bence! Dėkui. Pilnai sutinku su tavim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 valandas(-ų), Stayne_James rašė:

Kaip bendros įdėjos autorius sakau, kad šitas labai padėtų vedant kvalifikacijas t.y būtų lengviau matyti žmogaus hp ir pnš.

Žmogaus hp gali tikrinti su komanda /hp Vardas Pavardė arba ID

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...