Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svarainis_Tagil

Redaz_Nissan

Rekomenduoti pranešimai

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Redaz_Nissan
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bereikšmis šaudymas. Situacija paprasta. Mane bandė stabdyti, aš žinoma nestojau ir važiavau toliau, minėtasis pareigūnas išlipo iš savo darbinės transporto priemonės ir nusitaikęs su šaunamuoju ginklu AWP iššovė į mane vieną kulką, grįžus prie jo jis nereagavo į mano pastabą ir tiesiog išvažiavo.
  • Įrodymai:
    Spoileris

    Originalios nuotraukos, kuriose matosi žaidėjo šūvis, o antroje nuotraukoje (4 sekundžiu tarpe) padaryta žaidėjo nuotrauka su V_P. Toks mažas laiko tarpas fiziškai atmeta galimybę, kad tai galėjo būti kitas žaidėjas, todėl tai įrodo jo buvimo vietą. Jeigu po šitų faktų kilo abejonių, taip pat antroje nuotraukoje matosi pro galinį auto langą žaidėjo tamsiai raudona rankovė, kuri dar kartą įrodo, kad šovė jis, o ne kas kitas.

    Priartintas vaizdas, kuriame matosi šaunamasis ginklas

    /atsakiklis nuotrauka ir teisėsaugininko atsakas į jo veiksmus: (dėl privatumo politikos užtušuotos kitos nesusijusios žinutės)

     

     

  • /info lentelė:
  •  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 30 minutes(-ių), Svarainis_Tagil rašė:
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Redaz_Nissan
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bereikšmis šaudymas. Situacija paprasta. Mane bandė stabdyti, aš žinoma nestojau ir važiavau toliau, minėtasis pareigūnas išlipo iš savo darbinės transporto priemonės ir nusitaikęs su šaunamuoju ginklu AWP iššovė į mane vieną kulką, grįžus prie jo jis nereagavo į mano pastabą ir tiesiog išvažiavo.
  • Įrodymai:
      Slėpti turinį

    Originalios nuotraukos

      Parodyti paslėptą turinį

    Priartintas vaizdas, kuriame matosi šaunamasis ginklas

    /atsakiklis nuotrauka ir teisėsaugininko atsakas į jo veiksmus: (dėl privatumo politikos užtušuotos kitos nesusijusios žinutės)

     

     

  • /info lentelė:
  •   Parodyti paslėptą turinį

     

visu pirma tai net nicko nesimato o skunda rasiau rasyk del to freekicko :D tai zinai seniuk

PILDAU : toki pat skina gali nusipirkti bet kas ir bet kada :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...