Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Mantelis_Sterf

Aurimas_Mostvila

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

 

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mantelis_Sterf
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Aurimas_Mostvila
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Žaidėjas kenkia serverio žaidėjams, kadangi žaidėjui eina į pabaigą lll lygio adminas, žaidėjas tiesiog banina. Taigi buvo išbaninti 2 mano acc ir žaidėjas naudojasi specialiai 24h taisyklę įrodymams įkelti. Taigi dabar viskas aiškiau su nuotraukom. Pirmas banas : Mantelis_Sterf, o įrodymai sako, jog įkels rytoj. Nors tikrai 100 procentų , jog bus arba nesąmoningas video, arba jo išvis nebus. Man tai yra kaip kenkimas, nes dabar negaliu prisijungti į serverį visą dieną. 
    Spoileris

    1e048ffed07d79357cb8374b7038f822253.png

    Antras banas : Donald_Cartel. Kadangi žinojau, jog pirmas buvo free norėjau įsitikinti. Tai va tiesiog nuotraukose matosi, kaip žaidėjas reaguoją į situaciją, ir vėl skiria baną. 

  4.  

  5.  
  6. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia:  1.png
  7. Įrodymai (BŪTINA): Pateikiau viršuje.
  8. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne,
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 51 minutes(-ių), Aurimas_Mostvila rašė:

Cituoju Domas_Sliuuzas žodžius: Turi būti masinis kenkimas admin komandomis, beviltiškas skundas :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Štai, tau pavyzdys:

 

Tu sakai turi būti masinis ban, jau tai įrodo, koks tu beviltiškas ir tik banini. Tu turi laiko atsakyti į skundą tai turėk laiko prisegti video. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 minutes(-ių), Mantelis_Sterf rašė:

Tu sakai turi būti masinis ban, jau tai įrodo, koks tu beviltiškas ir tik banini. Tu turi laiko atsakyti į skundą tai turėk laiko prisegti video. Pamoinekas nušlifuosiu jibala

Adresa numetu net, jei toks drąsus, kad man nušlifuosi jibala: Gerosios Vilties gatvė 1, LT Vilnius.

Pašto koda dar numesiu laiška galėsi parašyt:  LT-03147

 

 

Saturday Night Live Laughing GIF by E! Online Asia

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...