Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Zenka_Bugger

Automobilių aikštelės

Ar vertas pasiūlymas  

13 balsai(-ų)

  1. 1. Ar vertas pasiūlymas

    • Autobez
      4
    • Tpvip
      1
    • Nereikia
      8

Šis balsavimas pasibaigęs


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki tai ir aš nusprendžiau patikti savo pirmajį pasiūlyma.

1.Taigi visi manau yra atsistate mašinas autobez (Automobilių atsistatymo vieta)

Ir manau teko matyti, kai atsystatai car ji sumesta į krūvas su kitom mašinom. Man buvus naujokui tikrai nepatikdavo, nes kartais ir sprogdavo. Manau reiktu padaryti, kai atsistatai jos stovėtu gražiai ir tvarkyngai, kaip tplv turgoje.

2.Kitas manau taip pat į geraja puse būtu, tai kad suvarkytu aikštelė tpvip, nes pastatai car į aikštele mechanikai visada nutempia įdomu kodėl?

Man svarbi jūsu nuomone apie mano pateiktus pasiūlymus, bus aišku dar verta teikti jas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Mister_Taksi rašė:

Abejoju ar galima padaryti taip, kad viena salia kitos atsispawnintu, nes vistiek, pastoviai mechanikai tvarko autobizą, pastoviai žmonės tiesiog palieka mašinas ten o ir kartu pasiima iš ten jas. Tai ankščiau ar vėliau vistiek viena ant kitos kris atspawnintos mašinos ir bus taspats.

Manau galėtu sūkurti komanda panašus kaip /mpardavineti tik kad būtu žinai gal kokia /autobez ir tada gali važiuoti, manau tikrai gali suvarkyti panašiai kaip tplv turgus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Sweet_Brother rašė:

Kyla klausimas, kodėl mechanikai tempia mašinas iš /tpvip? Nes ten yra teleportas ir mašinų ten palikti negalima, taip pat kaip ir /tpls, /tplv ir kiti /tp

Nu tada, tegul padaro kur galima, nes čia pagalvojus biški nesąmoninga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 minutes(-ių), Zenka_Bugger rašė:

Nu tada, tegul padaro kur galima, nes čia pagalvojus biški nesąmoninga.

Viskas cia samoninga. Jeigu visi bet kokiam /tp statysim masinas kas td bus? Pravaziuot nebus imanoma visi susibugins

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...