Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Zenka_Bugger

New Car

New Car  

18 balsai(-ų)

  1. 1. Ar patinka jums idėja?

    • Taip
      9
    • Gal būtu neblogai
      3
    • Ne
      6

Šis balsavimas pasibaigęs


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, manau jau reiktu nauju mašinų įkelti, nes senos jau atsibodo tikrai.
Mėgstamiausios ir įdomiausios man car buvo tikrai, kurie buvo serveryje, tai Bandit, Hermes, Elegant, Hutler, Tahoma ir Blade.

Tai jau atsibodo su tais pačias manau reiktu dar ir įkelti naujas car, kurie taip pat smagios.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Yra daug mašinų retų, o parduotuvėse jos prarastų verte ir būtų neįdomu, kad labai daug mašinų gali nusipirkt. Manau kaip tik pradedi su mažom, keli pinigus ir perki vis geresnes mašinas. Taigi aš sakau NE

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Didysis_Lesteris rašė:

Yra daug mašinų retų, o parduotuvėse jos prarastų verte ir būtų neįdomu, kad labai daug mašinų gali nusipirkt. Manau kaip tik pradedi su mažom, keli pinigus ir perki vis geresnes mašinas. Taigi aš sakau NE

Tai kai kurias išvis gali išimt, nes jų pnš neperka, vietoj jų įkeltu nors.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 minutes(-ių), Shelby_Cobra rašė:

Su tokia administracija gali per daug nesitikėti. Aš sakyčiau už, žaidimas senas, o kiek dar serveris gyvuos velniai žino, mat sunku pridėt naujų mašinų...

Sveikas Shelby, jau buvo tavo tema mačiau paskelbtą dėl mašinų pridėjimu ir sakau NE nes jos yra retos ir turi būti palikta per šventes ir eventus, o dėl serverio užsidarymo čia niekas nežino ir niekas nebando spėlioti ir šiaip aš manau ilgai gyvuos serveris ir galėsite po truputį išbandyti visas mašinas, nes jų pridėti kaip tu minėjai tikrai nėra sunku, bet jos specialiai padarytos retenybės. Tad nėra dėl ko pergyventi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Igor_Mechanik rašė:

Sveikas Shelby, jau buvo tavo tema mačiau paskelbtą dėl mašinų pridėjimu ir sakau NE nes jos yra retos ir turi būti palikta per šventes ir eventus, o dėl serverio užsidarymo čia niekas nežino ir niekas nebando spėlioti ir šiaip aš manau ilgai gyvuos serveris ir galėsite po truputį išbandyti visas mašinas, nes jų pridėti kaip tu minėjai tikrai nėra sunku, bet jos specialiai padarytos retenybės. Tad nėra dėl ko pergyventi.

Retenybė, aišku automobilių žaidime yra šioks toks pasirinkimas, bet yra siauras mąstymas, kad be mašinų nieko daugiau įdomaus negalima turėti, tiesiog išbandyti jas gali kituose servuose arba žaidime pačiame, bet norisi matyti ir serveryje, o retas ateičiai palikti yra pilna, jeigu iš mano pusės tai siūlyčiau tik kelias pridėti, o ne visas. Tiesiog galima visada sugalvoti ir kitokių alternatyvų retoms mašinoms, kai limituoti į metus kiekis arba turėtu didelę kaina, tiesiog neišnaudojamos galimybės ir nebandoma daryti kitokių būdų tam tikriems dalykams...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Retos mašinos tam ir yra, kad ne kiekvienas turėtų, jei visi galės pirkti iš salono, jos greitai atsibostų. Manau reikia palaukti Joninių event, gal būt bus galima gauti naują auto? :11_blush: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...