Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ernis_Men

Neaktyvumas forume turint draudimą rašyti.

Neaktyvumas forume turint draudimą rašyti.   

15 balsai(-ų)

  1. 1. Ar to reik?

    • Reik.
      9
    • Nebūtina
      6


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Susidūriau su tokia situacija, kad buvau ne namie, ir nebuvau užpildęs /neaktyvumo žaidime. Sakiau uzsipildysiu forume. Bet kadangi buvau užmiršęs, kad buvo uždrausta man rašyti tai negalėjau uzsipildyti neaktyvumo. Tai, kad tokių nesusipratimų nebūtų siūliau padaryti forume turint draudimą nerašyti padaryti, kad neaktyvumo skiltyje eitų rašyti su draudimu. Ir kad negauti be reikalo darbo įspėjimų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O iš anksto užsipildyti neaktyvumą sunku? Visai dienai, o galbūt ilgesniam laikui nebūsi namie ir pildyk, tavo žiniai yra galimybe pildyti nors mėnesiui į priekį neaktyvumą, svarbu datą žinok. 

Ir abejoju ar tą galima padaryti, nes rašymo teises atima bendrai, o ar toks scriptas yra ir ar jį pirkt/susiras vien dėl vienos temos, tikriausiai, kad ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 55 minutes(-ių), Mister_Taksi rašė:

O iš anksto užsipildyti neaktyvumą sunku? Visai dienai, o galbūt ilgesniam laikui nebūsi namie ir pildyk, tavo žiniai yra galimybe pildyti nors mėnesiui į priekį neaktyvumą, svarbu datą žinok. 

Ir abejoju ar tą galima padaryti, nes rašymo teises atima bendrai, o ar toks scriptas yra ir ar jį pirkt/susiras vien dėl vienos temos, tikriausiai, kad ne.

Taip žinau galėjau iš anksto užpildyti. Bet maniau aš grysiu, bet jau taip galvos, kad ne. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 51 minutes(-ių), Garis_Kaminskis rašė:

Siunti, Sargisp V_P  1398, ir rašai vėl kur nori ir kada nori, ir ner jokių problemų. 29 cnt berods 

Šito nežinojau. Dėkui. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...