Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Bige_Murcialago

Martynas_Kuku

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Martynas_Kuku
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: ANTI ESC Modifikacijos naudojimas. 
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip. 
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

    Forumo video: 

     

    Žaidimo video: 

     

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    wwjnkXa.png

     

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Telefono ir žaidimo video pradėti filmuoti vienu metu. Tai matosi pagal jo papeikimo parašymo laiką ir žaidime /timestamp ir šone laiką. 
    ◘ Telefono laikas 01:10 matosi naršė forumę žaidime jokio esc [Gerai galbūt per telefoną refreshino]
    ◘ Telefono video 03:10 matosi rašomas jau admin papeikimas, o žaidime jokių esc. 
    ◘ Telefono video 04:30 matosi parašytas papeikimas ir admin laiko papeikimas [dabar galima patikrinti], o ir ss darytas, be jokių jo RR padarymų tai čia nesimazink, kad iš kito pc rašei ar panašiai. 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 23 minutes(-ių), Bige_Murcialago rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Martynas_Kuku
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: ANTI ESC Modifikacijos naudojimas. 
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip. 
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
      Slėpti turinį

    VIDEO KELIAMAS

     

  • /info lentelė: 
      Parodyti paslėptą turinį

    wwjnkXa.png

     

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Surašysiu kai video pilnai sukels. 

Nesulaukiau įrodymų 23min.

https://prnt.sc/tbz13e

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 50 minutes(-ių), Bige_Murcialago rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Martynas_Kuku
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: ANTI ESC Modifikacijos naudojimas. 
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip. 
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
      Parodyti paslėptą turinį

    Forumo video: 

     

    Žaidimo video: 

     

     

  • /info lentelė: 
      Parodyti paslėptą turinį

    wwjnkXa.png

     

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Telefono ir žaidimo video pradėti filmuoti vienu metu. Tai matosi pagal jo papeikimo parašymo laiką ir žaidime /timestamp ir šone laiką. 
    ◘ Telefono laikas 01:10 matosi naršė forumę žaidime jokio esc [Gerai galbūt per telefoną refreshino]
    ◘ Telefono video 03:10 matosi rašomas jau admin papeikimas, o žaidime jokių esc. 
    ◘ Telefono video 04:30 matosi parašytas papeikimas ir admin laiko papeikimas [dabar galima patikrinti], o ir ss darytas, be jokių jo RR padarymų tai čia nesimazink, kad iš kito pc rašei ar panašiai. 

5. Jeigu video trunka ilgiau 15 sekundžių, prašau nurodyti, kurioje sekundėje tiksliai matomas pažeidimas.

Tikslus  laikas nenurodytas neaišku : 

Spoileris

AF4ZwpS.jpg

9kVgJkb.jpg

 

 

O aš atsakau tiesiai šviesiai , parodyk man bige taisykle kur man uždrausta naudoti 2 monitorius jeigu parodysi toke taisykle taj čia bus mano klaida , kad naudojau 2 monikus ? , taip turiu dar ir 2 pc netgi - bumeris šita gali pamatyt.

 

Taipat , kad palengvinčiau darba jokio rr nedariau , afk man ir esc meta jeigu naudojuosi to monitoriumi ar paspaudžiu esc , o šitu reikalu palik anti cheatams jie mane laisvaj gali ateiti pažiurėt ir paprašyt paspaust /esc kai esu.

Spoileris

jBnSl0r.png

ZR0tnX1.png

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2 PC naudotis negalėjai, nes nebūtum turėjęs savo žaidimo screenshoto, jeigu būtum persiuntęs, būtų išmete esc. Per telefona irgi negalėjai, nes nuotrauka buvo tik tavo kompiuteryje. 

2 monitorius naudojant ir paspaudus ant antrojo (kur nėra gta sa pajungtas), automatiškai išmeta laikroduka ir afk. Todėl irgi šitas variantas atkrenta ir galimai naudoji anti afk - esc.

 

Paliksiu tema dar apmastyti ir rytoj bus galutinis sprendimas priimtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 valandas(-ų), Vasia_Carter rašė:

2 PC naudotis negalėjai, nes nebūtum turėjęs savo žaidimo screenshoto, jeigu būtum persiuntęs, būtų išmete esc. Per telefona irgi negalėjai, nes nuotrauka buvo tik tavo kompiuteryje. 

2 monitorius naudojant ir paspaudus ant antrojo (kur nėra gta sa pajungtas), automatiškai išmeta laikroduka ir afk. Todėl irgi šitas variantas atkrenta ir galimai naudoji anti afk - esc.

 

Paliksiu tema dar apmastyti ir rytoj bus galutinis sprendimas priimtas.

nežinau kodėl, bet kuku į šitą postą atsakė reportindamas:

pKoe0yc.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...