Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dofka_Mind

Narkata_Pablo

Rekomenduoti pranešimai

] Anketos forma:

 

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Narkata_Pablo
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Tank mod
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 1.png
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Realiai visas video

info lenteles neturiu nes užbanindamas nepasidariau, keliu kad patektu i blista.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas,tank mode ? Kai visa mašina aptrankyta per fps dropa kai buvo 25 nėjo nėi sutaisyt ir sąnkryžoj kur daugiasia fps krenta,žinai kažkaip apgailėtina kai teisėsaugininkas kitą teisėsaugininką bando pakišt. Peace

 

Pasikartosiu,man reik tank mode su 30-25 fps ? Tu pažiūrėk kaip man fps kritinėja,komandos vėlavo net darbinės nejo susitaisyt, durnas esu ėmiau su tank mode tuščius autobusus stumdau, cirkas,tik tiek,bet geras bandymas pakišt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 valandas(-ų), Narkata_Pablo rašė:

Sveikas,tank mode ? Kai visa mašina aptrankyta per fps dropa kai buvo 25 nėjo nėi sutaisyt ir sąnkryžoj kur daugiasia fps krenta,žinai kažkaip apgailėtina kai teisėsaugininkas kitą teisėsaugininką bando pakišt. Peace

Koks man skirtumas ar tu tssg ar ne? jei naudoji tai ir baudziu, kaip ir visus, jei nieko nenaudoji, tai kokio pisalo paciam gale staigiai sustoji? kodel autobusas staiga pajuda? kodel masinai hp pradeda imtis kai tik atleidai L raide? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...