Eiti į turinį
Jason_Qnert

APSAUGA | Veiklų ataskaita

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Livetea_Takuari

2. Veiklos tipas (akcija, bankomatų pildymas, vyriausybės saugojimas, treniruotė)?: Mini Event x2

3. Jūsų komentaras apie veiklą: Šiandieną daviau dar vieną išukį pasiekti mane, pirmasis kuris pasiekė Erlas_Music, nors ir atvaževęs iškart nuvirto. O antroji misija buvo dėl nuolatinio sekiojima, užduota mįslė: "Žalia kaip žolė, maža kaip pelė, aukšta kaip bažnyčia, kas?". Pirmasis atsakęs teisingą atsakymą buvo Augustinas_Sex.

4. Vaizdiniai įrodymai:  

Spoileris

Q3wECgA.png

uoEYC3Y.png

6co91rM.png

aKlLjQ9.png

eoSzVlz.png

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Tony_Fuzion

2. Veiklos tipas (akcija, bankomatų pildymas, vyriausybės saugojimas, treniruotė)?: Mini Event x2

3. Jūsų komentaras apie veiklą: Po treniruotės, norėjau užbaigti dieną, kad ramiai miegotųsi. Pažiūrėjus į /bendradarbiai, buvo 9 prisijungę darbuotojai ir netikėtai daviau pirmąją evento užduotį, reikėjo pasiekti mane ir įsėsti į mano tr.priemonę, šią užduotį įveikė ir pirmi pasiekė Augustinas_Sex, Juozas_Vortex. Taip pat daug sulaukiau sekiojimų, klausinėjimų ar dar darysiu eventų. Tad negalvojęs naujos užduoties, nusprendžiau, kad pirmas parašęs ,,kiek šiandien pražaidžiau'' - laimės +2 į rangų sistemą, pirmas teisingai parašė Juozas_Vortex. Visi tikrai greitai sureaguoja ir įvykdo paskirtas užduotis.

4. Vaizdiniai įrodymai:  

Spoileris

r53iPiQ.png

KhqG00g.png

rZkb2GU.png

Fn9542a.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...