Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Elvinas_Black

Nedidelis pasiūlymas naujam interjerui

Ar to reikia?  

14 balsai(-ų)

  1. 1. Ar to reikia?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, kaip matėte, o gal ir nematėte buvo įdėtas naujas interjieras (Jį apžiūrėti galite nuvykę į SF interjeru parduotuve) Tai mano pasiūlymas būtų toks:

 

Padaryti jog skirtinguose miestuose būtų skirtingas vaizdas (pvz: Turi namą San Fierro mieste ir nusiperki interjera vaizdas būtų San Fierro mieste specifinėje vietoje, o ne Los santos, tas pats su Las Venturas)

Papildau:
Dėl tpvip/tpbull ir kituose vietuose būtų galima pasirinkti norimo miesto vaizdą su specifinę komandą.

 

@Admin_Bumeris 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 valandas(-ų), Elvinas_Black rašė:

Sveiki, kaip matėte, o gal ir nematėte buvo įdėtas naujas interjieras (Jį apžiūrėti galite nuvykę į SF interjieru parduotuve) Tai mano pasiūlymas būtų toks:

 

Padaryti jog skirtinguose miestuose būtų skirtingas vaizdas (pvz: Turi namą San Fierro mieste ir nusiperki interjiera vaizdas būtų San Fierro mieste specifinėje vietoje, o ne Los santos, tas pats su Las Venturas)

Papildau:
Dėl tpvip/tpbull ir kituose vietuose būtų galima pasirinkti norimo miesto vaizdą su specifinę komandą.

 

@Admin_Bumeris 

interjeras, o ne interjieras. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 53 minutes(-ių), Admin_Bumeris rašė:

tai čia skirtingi interjerai būtu

Tai būtų gal kaip nors įmanoma per GUI lentele padaryti pasirinkti norima vaizda. Pasirinktum vieta pvz sf mieste ir nuo tos vietos butu sf vaizdas, tas pats ir su lv. Sugalvotum tikrai kazka. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Elvinas_Black rašė:

Tai būtų gal kaip nors įmanoma per GUI lentele padaryti pasirinkti norima vaizda. Pasirinktum vieta pvz sf mieste ir nuo tos vietos butu sf vaizdas, tas pats ir su lv. Sugalvotum tikrai kazka. 

neįmanoma, juk fiziškai jis LS mieste yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Admin_Bumeris rašė:

neįmanoma, juk fiziškai jis LS mieste yra

Tai aš kalbu kai interjera pirksi parduotuveje, kad rodytu norimo miesto vaizda. Arba aš tiesiog nesuprantu ka tu nori man pasakyt :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 33 minutes(-ių), Elvinas_Black rašė:

Tai aš kalbu kai interjera pirksi parduotuveje, kad rodytu norimo miesto vaizda. Arba aš tiesiog nesuprantu ka tu nori man pasakyt :/

Ten niekas nieko nerodo, o jis fiziškai yra LS mieste ir matai pro langą LS miestą, ten nėra jokios iliuzijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...