Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Devil_Skull

Ernis_Lsd

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Devil_Skull
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Ernis_Lsd
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Aš nežinau ar tikrai jis iškvietimų botas, bet patikrinti visgi galima :) žodžiu visi pyksta, kad naudojama iškvietimų botas, nes negalima paiimti iškvietimų, buvau pagavęs jį ankščiau, bet gaudamas DDOS atakas neįšėjo nei persiūsti draugui, nei parašyti skundo, už tokius įrodymus buvau irgi gavęs BAN, viską pamatysite nuotraukuose, jaigu jis nenaudoja nieko, atsiprašysiu asmeniškai ir atsiimsiu žodžius.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Admin, Reporteris
  5. Įrodymai (BŪTINA): 
  6. Čia jis buvo pagautas, kai ėmė iškvietimą laikė į dešinę pusę migtuką, nuotrauka daryta prieš pora mėnesių Suprantu, kad gali įrodymai galioti tik 24h
  7. O čia nuotrauka kai pilietis daugiau nei pusę iškvietimų ima per 1,1 - 1,2sec
Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? NE

 

Tiesiog norim išsiaiškinti ar jis naudoja botą ar ima tikrai greitai iškvietimus. @Admin_Bumeris @Tautrimas_Juska

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 22 valandas(-ų), Devil_Skull rašė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Devil_Skull
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Ernis_Lsd
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Aš nežinau ar tikrai jis iškvietimų botas, bet patikrinti visgi galima :) žodžiu visi pyksta, kad naudojama iškvietimų botas, nes negalima paiimti iškvietimų, buvau pagavęs jį ankščiau, bet gaudamas DDOS atakas neįšėjo nei persiūsti draugui, nei parašyti skundo, už tokius įrodymus buvau irgi gavęs BAN, viską pamatysite nuotraukuose, jaigu jis nenaudoja nieko, atsiprašysiu asmeniškai ir atsiimsiu žodžius.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Admin, Reporteris
  5. Įrodymai (BŪTINA): 
  6. Čia jis buvo pagautas, kai ėmė iškvietimą laikė į dešinę pusę migtuką, nuotrauka daryta prieš pora mėnesių
      Parodyti paslėptą turinį
    Suprantu, kad gali įrodymai galioti tik 24h
  7. O čia nuotrauka kai pilietis daugiau nei pusę iškvietimų ima per 1,1 - 1,2sec
  Parodyti paslėptą turinį

Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? NE

 

Tiesiog norim išsiaiškinti ar jis naudoja botą ar ima tikrai greitai iškvietimus. @Admin_Bumeris @Tautrimas_Juska

Per akcija ez juos imt 1.1-1,2 :D ps buvai parašes ir ištrynei skunda kokios ddos atakos :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...