Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Sweet_Brother

Interviu su pavaduotojais

Rekomenduoti pranešimai

HeS1kV9.png

Sveikinuosi su jumis rašydamas interviu su pavaduotojais. Taigi daug neišsiplėsiu, nes viską jau žinote kaip viskas vyksta, tai sėkmės skaitantiems.

N9OO5jp.png

 

Neslėpkim to, kad tikrai nesu senbuvis Sarg.lt projekte. Sarge pradėjau žaisti nuo 2018 vasaros. Nepasakyčiau, kad praėjo labai didelis laiko tarpas. Kaip ir beveik kiekvienas naujokas norėjau kuo greičiau įsidarbint į Taksistus ir kaip tik tuo metu buvęs Taksi Antros Firmos direktorius Lmn paskelbė, jog yra numatoma atranka. Apklausa teko praeiti pas tikrai malonų žmogų @Speed_Ltu, pas kurį teko būti ir tuo metu egzistavusiame "Elite taksi". Palikus Taksistus teko paklaidžiot po darbus, atrasti tą kuris teiktų įdomumą ir nesinorėti "sėdėt" tik ant minimumo. Atradau medikus. Juose teko praleisti tikrai ne mažą laiko tarpą, pasiekiau ne tiek ir daug kiek galėjau, bet.. Gavau G.M.B paskui ir kvalifikatorių, pasiekiau maximalų rangą pas @Marius_Golden, tiesa pasakius medikuose įgijau patirties bendravime su serverio žaidėjais, per atrankas @Dominykas_Trol ne kartą yra leidęs apklausinėti, tai reiškė, jog manim pasitiki, tačiau daugiau nieko medikuose ir nepasiekiau dėl nežinau tai kaip pavadinti gal kompleksu, o gal viešo kalbėjimo baimė dideliai auditorijai. Mano manymu tas man ir pakišo koja gaunant įgaliotinio postą Medikuose. Po medikų vėl teko "paklajoti" po darbus. Reporteriai - Skelbimų dyleriai. Taip, teko padirbėti ir tikrai ne kartą, paskutinį kartą kada buvau reporteris, įdomu nebuvo, sukosi mintys palikti darbą, bet kas tada, kur eiti? ką daryti?. Bet kažkaip netikėjai @Elvinas_Duty pasiūlė nueiti į Apsaugą, kur niekada neteko dirbti, ir visiem įrodinėjau, kad jau aš tai ten tikrai kojos nekelsiu. Bet apgalvojus, why not? Kaip tik buvo pasikeitęs direktorius tiesiai po rinkimų, šviežiai naujas :1_grinning: puikus šansas ką nors pasiekti. Apklausa buvo itin lengva paklausė vos keleto klausimų. Įsidarbinus pirmas iškvietimas buvo pilnas klausimų, kaip veikia komandos ir pan. Taip pat kvalifikacijos. Kvalifikacija tikrai nebuvo lengva sudarė daug užduočių per kurias galėjai baisiai susimaut, bet perėjau viskas praėjo gerai. Pirmą savaitę daug "nolaifinau" buvo tikrai įdomu "Kas tau ten įdomaus tik važiuot ir viskas" į šitą klausimą iki šiol neturiu atsakymo, nežinau tiesiog kažkas užkabino. Keista pagalvojus, kad sakiau, jog niekad tikrai 100 proc, apsauginiu nebūsiu. Po savaitės darbo gavau varžovą į G4S būrio vietą. Praėjus kvalifikaciją surinkom vienodą kiekį taškų, bet buvo atsižvelgta ir į aktyvumus, aktyvumuose lenkiau ko ne dvigubai, tad ir vieta atiteko man. Laikui bėgant gavau G4S pavaduotoją, paskui ir vadą. Bet iki šiol ima juokas pagalvojus apie įgaliotinio rinkimus rybinant, kuris daugiau ištrauks :1_grinning:. Bet įgaliotini gavo tikrai puikus žmogus @Panasonic_Power. Per kitus rinkimus įgaliotini gavo @Kobe_Justas, ir galiausiai - aš. Prabuvus įgaliotinio poste kažkur apie 2 savaites sulaukiau žinių, @Mister_Taksi nori suteikti šansą man ir Justui pasėdėti pavaduotojo kėdėje. Pirmas pavaduotoją gavo Kobe. Po kelių dienų išgirdau, kad Taksas nori atsisakyt direktoriaus, gal kiek ir nusiminiau nes kaip gi pavaduotojas? Bet su Kobe sutarėm tikrai puikiai. Gavau ilgai lauktą pavaduotoją, viskas nauja, klausimų buvo tikrai nemažai (Nemažiau nei dabar). Ir kai pasakė, kad nori atsisakyti direktoriaus buvau tikrai nustebęs, nes tikrai stengėsi, siekė ir taip greitai prabuvus tik mėnesį jį perleist buvo keista. Aš direktoriaus postui tikrai nebuvau pasiruošęs tad nusprendė, kad būtu geriausiai jį perleist @Jason_Qnert.

Nesitikėjau, kad bus perrenkama komanda, kai komandą sudarė vos 20 žmonių. Svarsčiau ar grįžti ir bandyti siekt visko per naują, bet vėlgi why not?. Grįžus į apsaugą buvo paskelbta atranka į įgaliotinių gretas, nesvarstęs - užpildžiau. Gavau įgaliotini, ėjosi ganėtinai gerai, aišku vasara aktyvumas nebuvo labai didelis, bet kaip atsilaisvino pavaduotojau postas, pradėjau rodyt iniciatyvą, aktyvumą, kad esu vertas šio posto. Žvejojau varžyboms ir sulaukiau pasiūlymo į pavaduotojo postą, be jokių dvejonių sutikau jį užimti. That's all.

rBj1Z22.png


Na ką gi... Tai sarg.lt projekte žaidžiu nuo 2016 metų. Vos pradėjęs žaisti supratau, kad esu būtent teisėsaugos žmogus, tad tik teisėsaugose ir taikiausi dirbti. Įsidarbinau į SWAT, tuometinis direktorius buvo @Taute_Vineatuo metu teko užimti vyr. kvalifikatoriaus pareigas, bet visai greitai teko padaryti 2 metų pertrauką nuo sargo. Grįžus po jos (šių metų balandis) iškarto domėjausi kada bus atranka į kokią nors teisėsaugą. Sužinojęs, kad po kelių dienų numatoma atranka į policijos departamentą iškart pradėjau jai ruoštis, persiskaičiau temas ir įvairias taisykles. Tuometinis direktorius buvo @Bence_Benas Atrankos metu patekau su keliom klaidom, na ir iškarto prasidėjo darbas. Pirmą savaitę mano rangas kilo kas dieną po vieną, tai savaitės gale jau buvau max rango (STT). Ilgam netrukus buvau paskirtas vadovauti Specialiųjų Tyrimų Tarnybai. Dažnai motyvavo įvairių kolegų posakiai... Tarkim darbą palikdamas vienas iš STT narių man pasakė - "Matau, kad tu su savo užsispyrimu ir charakteriu visai toli eisi." Neilgai, bet policijos departamente teko užimti ir kvalifikatoriaus pareigas. Praėjus šiek tiek ilgiau nei mėnesiui direktoriaus pareigos buvo perleistos @Mode_Perg (dabartinis direktorius). Tuo pat metu buvo perrenkama komandą. Na, o į ją aš grįžau tą pačią dieną. Komandai susirinkus dalyvavome neeiliniame susirinkime, kuriame turėjo išrinkti pirmąjį įgaliotinį... Ir tai buvau aš. Užvirė baisus pasitikėjimas savimi ir džiaugsmas, kad manim gali taip pasikliauti. Prabėgus dviem mėnesiam gavau pasiūlymą užimti policijos departamento pavaduotojo pareigas. Pasiūlymą aš žinoma priėmiau, na ir tas pareigas einu lyg šiol, o kaip bus toliau, žiūrėsime! Taip pat norėčiau paminėti ir kelis pavaduotojus, kurie padėjo apsiprasti darbe: @Mister_Neonas, @Edvinux_Drift, @Edga_Snov, @Daw_SonIr pabaigai norėčiau visiem serverio žaidėjam palinkėti kantrybės, jei siekiate valdžios ar kokių pareigų - nenuleiskit rankų. Rodykit, kad esat motyvuoti, tinkami ir pasiruošę tam.

22B1kmo.png


 

Sargą pradėjau kiek pamenu nuo 2016 metų. Kai buvau mažas visada žiūrėjau kaip mano vyresnysis brolis ,,kapoja'' sampą, tad paėmęs senelio seną kompą parsisiunčiau sampą, pradėjau žaist ir aš. Pirma paskyra mano buvo Avinas_Vilkiuikas su šia paskyra pralošiau kažkur puse metų ir del V_P sukūriau kitą. Antra mano paskyra su kuria ilgai pralošiau buvo King_Mode su šia paskyra sėdėjau tik klubuose jeigu dabar pažiurėt /xp lentele turiu ten apie 7k klubiečio. Klubuose susipažinau su tokiu žaidėju kaip @Mantisxz_Prett(Meina jo nepamenu). Su juo buvom tik klubuose, nes tais laikais man kažkaip mafijose/gaujose neįdomu buvo. Praėjo laikas ir užsimaniau leavint sargą ir daviau palošt už savo paskyra Prettui. Po mėnesio užsimaniau tsg prisijungt ir pažiet kas gero sarge, bandau prisijungt ir pastebėjau, kad mano klausimo atsakymas neteisingas iš karto susinervinau, bet praėjo laikas kai pats sau pasakiau *ai po.ui tas sargas*.  Priėjo vėl tokie laikai kaip vėl užsimaniau prisijungt į sargą, žinojau, kad jau neturiu paskyros ir parašiau i fb @Mafijozas_Baryga, kuris davė man paskyra @Liutaz_Prisimink. Su šia paskyra jau daugiau ėjau į mafijas/gaujas ir po kažkiek laiko užsimaniau susikurt sau meiną. Kitą dieną man rašo draugas *sveikas gangsteris vaikas ir po tų žodziu kažkaip užsinorėjo susikurt ant prikolo nicka Gangsteris_Vaikas tikrai negalvojau, kad už šią paskyrą pradėsiu lošt kaip už meiną, bet taip ir atsitiko. 2019 vasarą gavau savo pirmą valdžią ir tai buvo The Ballas direktorius su kuriuo labai man nepasisekė, nes daviau pavą Saidui, o anas buvo neaktyvus ir visada ***** mano dfondą.

Šiais 2020 norėjau vel pasiimti The Ballas direktorių, bet taip atsitiko, kad gavo @Rico_Shot iš karto parašiau jam žinutę kam duosi pavą ir anas atrašė @Afigenas_Mantas siulė man tave ir po tų žodzių parašiau, kad tebūnie paimsiu aš tą pavą.

wjNvaZc.png


 

Pradėjau žaisti 2015 metų rugpjūčio mėnesį kai pakvietė draugai prisijungt i serverį ir gerai praleisti laiką. Prazaidęs berots porą savaičių supratau, kad čia liksiu ilgam. Iš pradžių net nežinojau ką man daryti, buvau visiškas naujokas, net nebe žinojau nuo ko pradėti.

Laikui bėgant surinkau pakankamai patirties, kad įstočiau i gaują... tai ir padariau, kiek pamenu pirmasis mano darbas su pakvietimu buvo "The Ballas" gauja -  kas man buvo neapsakomai džiugu. Didžiąją dalį laiko pradirbęs esu tik 2 pagrindinius darbus gaujos bei mafijos. Šis darbas man yra iškirtinis tuo, kad tavęs niekas niekur nevaiko, neaiškina kiek ko reikia padaryt per dieną ir pnš... Esu leavinęs sargą daug kartų, bet vis grįžtu atgal su dideliu trenksmu.

Šiuo metu prilaikau Cosa Nostra mafijos vardą... Žinoma @Povilas_Sarg dėka, už tai aš jam labai dėkingas. Tai yra mano pirmoji valdžia, atėjau į pavaduotojo postą pusiau žalias, bet praėjus jau beveik 2 savaitėm galiu teigti, kad žinau visą reikiamą informaciją apie mafijas. Į ateitį galvoju bandyti siekti ir kitokių darbų postų, visiškai nesvarbu kokio tai darbo sritis bebūtų.

Patarimas žmonėms, kurie planuoja imti kokią tai nors valdžią į ateitį būtų toks. Nebijokit šnekėti, išreikšt nuomonę ar pasipiktinimą, kai to reikia, dar pastebėjau vieną pliusą serveryje, nebijokit susirast nauju pažinčių nesvarbu ar tas žmogus naujokas ar senbuvis ateity jis gali jus atsiminti :)

Padėkos:

Labai dėkingas @Povilas_Sarg už pasitikėjimą ir idėtas viltis i mane.

Taipogi @Sweet_Brother už galimybę apibūdinti save, bei išreikšti šiokią tokią nuomonę, bei įkvėpti visus serverio žaidėjus.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Dėkoju šiems žmonėms už interviu Ką norėčiau jums pasakyti tai žodis: ,,grįžti, grįžau'' yra rašomas taip, o ne: ,,gryžti, gryžau'' ir t.t. Tikriausiai kyla daugeliui klausimas ką prie pavaduotojų veikia @Julius_Malaika? Atsakymas labai paprastas - jis kai buvo policijos departamento pavaduotojas, man tuo metu davė interviu, todėl jis yra parašytas čia. O apie @Armanis_Zdarova noriu pasakyti štai ką: jis tikrai mafijų bei gaujų žmogus, šiuo metu kartu su @Povilas_Sarg yra surinkęs tikrai stiprią ir galingą komandą.

Taigi tiek šį kartą bus apie pavaduotojus. Dėkoju jiems už interviu. Jei dar kas norite būti aprašytas susisiekite su manimi žaidime arba forume asmenine žinute. Leidinį taip pat galite paremti ir serverio pinigais, kuriuos aš dalinsiu darydamas event'us. Taip padaryti galite susisiekią su manimi žaidime (/sms Sweet_Brother).


Rėmėjai:

@Didysis_Lesteris - 1.000.000 €

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Erikas_Dragunas rašė:

Įdomus turinys! Būtų smagu išgirsti ir iš naujokų interviu , apie jų rutina sarge :D

Bus tiek iš naujokų, tiek iš senbuvių. Jas norės, tas galės save aprašyti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...