Eiti į turinį
Gedas_Mac

Dell S2340L problema "Entering power save mode"

Rekomenduoti pranešimai

prieš 5 valandas(-ų), Gedas_Mac rašė:

Ai tada super, mačiau internete daug video kaip tai pasikeisti :D Ačiū tau labai ! Pas mane jau kita problema dabar atsirado :D tik įjungęs naują PC namie išmušė saugiklius ir dar pc kažkas subumsėjo :D . Įtarimas, kad kažkur trumpina, reikės nešti atgal į shop'ą :D Mokslo metai artėja, reikės modeliuot dalykus blender'į ir 3ds maxe, o pagrindinis įrankis bus garantiniam :DD

Bus maitinblokis, o čia jaučiu pirkai surinktą PC iš kokio kilobaito, kur pigiausius maitinblokius įdeda, kurie max 2 metus laiko.

  • Patinka 1
  • Haha 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Admin_Bumeris rašė:

Bus maitinblokis, o čia jaučiu pirkai surinktą PC iš kokio kilobaito, kur pigiausius maitinblokius įdeda, kurie max 2 metus laiko.

Jap, iš kilobaito. 850W https://www.kilobaitas.lt/Korpusu_mait_saltiniai/Chieftec/CHIEFTEC_BDF_850W_CM_80PLUS_Br/BDF-850C/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_403&ID=782486 . Na supratau. Žiauriai cool, nors visą konplektaciją pražiūrėjau, tas maitblokis nešoko man į akis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Admin_Bumeris rašė:

Bus maitinblokis, o čia jaučiu pirkai surinktą PC iš kokio kilobaito, kur pigiausius maitinblokius įdeda, kurie max 2 metus laiko.

Rinkaus detales pats, tik maitblokį bei proco aušintuvą jie patys parinko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 52 minutes(-ių), Admin_Bumeris rašė:

O tai kas ten per žvėris, kad 850W reikia?

Ryzen 3950x, RTX 2080 Super OC, 32 gb ram, 1 TB SSD, 2 TB HDD. Jie jaučiu truputi į didesnę pusę tuos W suapvalino. Kadangi pas mane studijos bei darbas yra susijes su 3d modeliavimu, vizualizavimu, tai principe pas mane viskas overclocke vyksta.

Redaguota , redagavo Gedas_Mac
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Gedas_Mac rašė:

Ryzen 3950x, RTX 2080 Super OC, 32 gb ram, 1 TB SSD, 2 TB HDD. Jie jaučiu truputi į didesnę pusę tuos W suapvalino. Kadangi pas mane studijos bei darbas yra susijes su 3d modeliavimu, vizualizavimu, tai principe pas mane viskas overclocke vyksta.

Vistiek manau padaugino, 750W, kad ir OC viską būtu užtekę, Ryzen 3950x labai taupus procesorius, bet dėl nežinomo gamintojo matyt ir reikia 850W. Dar net nesirinkai aušintuvo pats, o OC norėsi, tai irgi nežinia kiek ten tau pavyks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Admin_Bumeris rašė:

Vistiek manau padaugino, 750W, kad ir OC viską būtu užtekę, Ryzen 3950x labai taupus procesorius, bet dėl nežinomo gamintojo matyt ir reikia 850W. Dar net nesirinkai aušintuvo pats, o OC norėsi, tai irgi nežinia kiek ten tau pavyks.

Aušintuvą pachekinau internete, tai ir nemažai apie 200W. Dabar jau net įkišus PC jungtį į rozetę (net neįjungus pačio kompiuterio), išmuša namie saugiklius :D absoliučiai viską suparalyžavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Gedas_Mac rašė:

Aušintuvą pachekinau internete, tai ir nemažai apie 200W. Dabar jau net įkišus PC jungtį į rozetę (net neįjungus pačio kompiuterio), išmuša namie saugiklius :D absoliučiai viską suparalyžavo.

Mesk lauk PC, blyat namai sudegs. :)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...