Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Sweet_Brother

Interviu su Domantas_Jonas

Rekomenduoti pranešimai

iThgW7r.png

Sveiki gerbiamieji. Su manimi susisiekė žaidėjas: @Domantas_Jonas. Taigi darau išskirtinį interviu, nes jis bus šiek tiek kitoks negu kiti leidiniai. O kas bus naujo - pamatysite apačioje.

bmWH3RV.jpg

 

Pirmą kartą į serverį įžengiau 2018 metų pradžioje. Atėjus į serverį buvau visiškai žalias. Nežinojau kaip kur ir kas veikia. Pradėjus bėgioti nuo policijos man pabodo sėdėti kalėjime, tad man atsibodo ir palikau serverį. Kitą kartą prisijungiau apie 2019 metų pabaigoje pažaidus biški vėl palikau. Grįžus į serverį apie 2020  metų vasario mėnesį pradėjau domėtis ir mokytis, kad patekčiau į kokį tai nors darbą su pakvietimu. Vieną vakarą paskelbė per /d tuo metu buvęs Medikų direktorius Marius_Golden, jog atranka numatoma ryt. Aš iškart pradėjau mokytis. Ir kitą dieną patekau į medikus. Ten ir susiradau ištikimą, gerą draugą Didysis_Lesteris. Nuo tada prasidėjo mūsų draugystė. Prabėgo nemažai laiko. Tuo metu dirbau Policijos Departamente. Su manimi dirbo dar tuo laiku nebuvęs, bet dabartinis Tolimųjų Reisų Vairuotojų direktorius Darida_Obuoliu. Neprabėgus savaitei Darida paliko policiją ir išėjo į TRV. Aš pradėjau jo klausinėti: Kur ir ką kaip vežti arba kiek uždirbi ar pikta valdžia ir panašiai. Kai Darida buvo Pavaduotojas pas Donce_Monce, aš pradėjau jam zysti, kada atranka? Vieną dieną paskelbus atranką į TRV aš kuo greičiau važiavau į nurodytą /maph, spėjau, bet tada patekti nepavyko, nes padariau per daug klaidų. Aš nuliūdau, bet kitą kartą reikės įdėti daugiau pastangų pasakiau sau. Šiaip ne taip sulaukus kitos atrankos į TRV patekau. Tai buvo mano pirmas kartas TRV. Visiškai buvau naujas šitam visam reikale, bet gerai kad buvo Darida man paaiškindavo ką darau blogai. O dabar dirbu pas ta patį Darida_Obuoliu tikrai šaunus direktorius ir draugiškas kolektyvas. Tai buvo mano istorija.

 

Visados prisimink jeigu kažkas nepavyko, pabandyk įdėti dar daugiau pastangų, kad pasiektum tai ko labai trokšti. - Domantas_Jonas 2K20

Domantą visada sutiksime serveryje vairuojantį sunkvežimį DAF. Na, o čia daina apie fūristą:

 


Suka, suka,. suka ,,baranką'' jis. 
Varo, varo atmušęs ranką.
Saulė kyla, saulė leidžias - laikas bėga nejučia
Akys, rankos jau pavargo, skauda velniškai galva
Pakelei pailsi kartais ar aikštelei neaiškioj
Kartais ,,čyrvą'' į kabiną jis parsiveda tamsoj.
Už ,,barankos'' sėdi jis
Saulė, vėjas, uraganas - jis važiuoja dieną, naktį
Sukas vis kilometražas
Jo fūra jam namai, jo ratai jam tvirtovė - jis už vairo tikras asas
Jau ne vienas užsirovė
Suka, suka, sukas ,,baranką'
Varo, varo atmušęs ranką.
Byta po sėdynę guli, nes pagalbos kartais reikia
Kokią masinu per galvą - ji kaskart pastoviai trenkia
Būna visko - kartais noris į tą darbą numot ranką
Jis fūristas jo duona - sėst, važiuot, sukiot ,,baranką''
Už ,,barankos'' sėdi jis - saulė, vėjas uraganas
Jis važiuoja dieną, naktį - sukas vis kilometražas
Jo fūra jam namai, jo ratai jam tvirtovė
Jis už vairo tikras asas - jau ne vienas užsirovė
Suka, suka, suka ,,baranką'' jis
Varo, varo atmušęs ranką.
Už ,,barankos'' sėdi jis - saulė, vėjas, uraganas
Jis važiuoja dieną, naktį - sukas vis kilometražas
Jo fūra jam namai - jo ratai jam tvirtovė
Jis už vairo tikras asas - jau ne vienas užsirovė.
Už ,,barankos'' sėdi jis'' - saulė, vėjas, uraganas
Jis važiuoja dieną, naktį - sukas vis kilometražas.
Jo fūra jam namai - jo ratai jam tvirtovė
Jis už vairo tikras asas - jau ne vienas užsirovė.
Suka, suka, suka ,,baranką'' jis - varo varo atmušęs ranką
Suka, suka, suka ,,baranką'' jis - varo, varo atmušęs ranką

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Leidinį taipogi galite paremti serverio pinigais, kuriuos aš dalinsiu serveryje darydamas event'us. Viską ką jums tereikia padaryti, tai susisiekti su manimi žaidime - /sms Sweet_Brother.
Jeigu kas nors norite taip pat būti aprašytas - susisiekite su manimi forume asmenine žinute.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...