Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Bige_Murcialago

Ruomius_Barkius

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Ruomius_Barkius
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Nežinau toli nickus mato 
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip III lygio 
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    YMUMp10.png

     

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : visas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Matai kad žaidžiu per androida mano telefono virsus buvo netyčiom pakeltas + to paties žaidejo nick matesi virs jo nes dariau pzu taip buna nes ne pirma kart man taip ppk teisingas uz hackus nick matau virs nes man buginasi del android cytu nenaudoju nes and android neimanoma + del samp nes tada reikia trinti visa gta ir tik offline rasytis + android tada turi tureti root o as to nemoku padaryti nes telefonas yra 9.1 versijos 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 10 minutes(-ių), Ruomius_Barkius rašė:

Matai kad žaidžiu per androida mano telefono virsus buvo netyčiom pakeltas + to paties žaidejo nick matesi virs jo nes dariau pzu taip buna nes ne pirma kart man taip ppk teisingas uz hackus nick matau virs nes man buginasi del android cytu nenaudoju nes and android neimanoma + del samp nes tada reikia trinti visa gta ir tik offline rasytis + android tada turi tureti root o as to nemoku padaryti nes telefonas yra 9.1 versijos 

 

prieš 4 minutes(-ių), Ruomius_Barkius rašė:

Papildau nenaudoju pc nes neturiu turiu tik telefona samsung s20e ir žaidžiu sampa per ji nes taip imanoma nickus mačiau kodėl nes kampu jai pasuku man rodo tave prie jo nes tu paskui begiojai ji todėl stengiausi vaizdą daryti i ji ir ka rodo ant telefono ekrano

Tu matai ore kur matai nicką? :D Nesvarbu ant tlf ar ne ant tlf, bet tu gauni pranašumo prieš kitus žaidėjus ir matai iš toliau nickus, nei paprastas žaidėjas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Klausyk, tu jaunas girdėjau turbūt nesuvoki ,kad as išleidau 400e šendien ant sargo plius aš žaidžiu per android o tuo tarpu kai dariau ss mano ekranas pasivilko i apačia nes iškart šone matėsi ekrano žymės jai patinka daryti patstavas tada užauk dirbk ir suprasi ka reiškia būti apkaltintam neteisingai ir dar tiek pinigū išleidus gauti ban ir prarasti viską už nieka daugiau neatsakysiu neturiu laiko tam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dar žaidimę daviai free mute už tai kad pasakiau ach bet tu kaip mažas vaikas gal man nufilmuoti kad neimanoma pas mane cytinti? Ir daviai free mute? Bahuras be admin dabar rimtai iš sask nebepirk džiaukis kad nera taisykles kokios nors ir negalimą užbaninti butu grubus šituo atžvilgiu

 

 

Va mute gavau kad parašiau be keiksmu ir ižeidimu sakykim 

http://imgur.com/a/0kHzyai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Štai, irodymas,kad nesu čyteris,o,kad čytinčiau man reikia root ko as neturiu cleo paspaudua install negali instaliuoti nes nėra root irodžiau gta sa foldery žaidime komandos su čytais neveike nes nėra root nėra čytu ten kas buvo tai paprašiausiai per pzu mačiau daugiau žmoniu kur be pzu izkv irodžiau jog nematau taip pat bus viena nuotrauka tam ir paprašiau,kad iliptum i savo car kai ilipai rodė,kad stovi kai išlipai del android staigiai atsidūriai šale todel matau žmones 

 

 

http://imgur.com/a/tBciKLK

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...