Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Parejo_Pocius

David_Camo

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Parejo_Pocius
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: David_Camo
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai):Siūlo žaidimo pinigus pirkti tikra valiuta..Nelegali Veikla.mano manymu turėtą jo turtą reikėtu šaldyt...Ne viena jau papeikima mačiau paie nelegalia veikla jo...
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia:Administratorius 3lvl..TAXI Igaliotinis
  5. Įrodymai (BŪTINA):
    Spoileris

    3ec7f1494f49fc8065f4dadb92a509dd432.png

    8f33007c6c6f3208898184cf81348ebe951.png

    a7a92491ad16ac87e23e0b8cc29d805932.png

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Įrodyk, kad aš tau kažką pardaviau, viskas buvo juoko forma, o tu, kaip matau, nesupranti, ir prašinėji, kad atiduočiau tau 400m, kuriuos laimėjau, žaidžiant su tarpininku. 

Spoileris

321fc7d0c607eb815524e0f6c6007c11639.png

 

jau kelias dienas mane taip šantažuoji, galvodamas, kad tau kažkas atiduos tavo praloštus pinigus, o tau tam ir rašiau, kad parašytum skundą ir pats būtum nubaustas.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, David_Camo rašė:

Įrodyk, kad aš tau kažką pardaviau, viskas buvo juoko forma, o tu, kaip matau, nesupranti, ir prašinėji, kad atiduočiau tau 400m, kuriuos laimėjau, žaidžiant su tarpininku. 

  Slėpti turinį

321fc7d0c607eb815524e0f6c6007c11639.png

 

jau kelias dienas mane taip šantažuoji, galvodamas, kad tau kažkas atiduos tavo praloštus pinigus, o tau tam ir rašiau, kad parašytum skundą ir pats būtum nubaustas.

oh, ir btw, labas ir tau:)

  Parodyti paslėptą turinį

 

 

O kam tas šantažavimas prie ko ? kad akivaizdu siūlai pirkt zaidimo valiuta uz tikrus pinigus..Tokius reikia šaldyt,įdomesnis žaidimas būtų

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 minutes(-ių), David_Camo rašė:

o tipo ne?:Dddd ir man dabar rašinėji, skambinėji, ramybės neduodi:DDD kloune, gali pamiršt.

wtf seni ? betkuris sarg.lt žaidėjas susikurt nicka gali,ir čia kaškokio žmogaus FACEBOOK viešini,žinai kokia atsakomybe ant taves bus ? jei tas žmogus sužinotu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...